Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.813
Cevap
59
Favori
311.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu rusyadan alabilecek biri var mıdır yaw parayı yollasam alsanız bana :) zamanım olmuyor vpn olaylarını hiç bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sağlık iğne yapma tuşu hangisi,bir türlü bulamadım,söylerseniz sevinirim.

• blackghostman43 B kullanıcısına yanıt
    Tactical equipment kısmından "Stim"i seçiyorsun. Oyunda Q tuşu ile kullanıyorsun. 40'lı levellerde açılıyordu galiba.
  • siklon S kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam

• Az önce satın aldım kredi kartı ile mevcut blizzard hesabıma Rusya üzerinden vpn ile 126TL tuttu. Ben hotspield vpn ve sanal kart ile satın aldım.Oyunu oynamak isteyenler fırsatı değerlendirebilir.

• _numlock_ kullanıcısına yanıt
    Mevcut hesap Rus hesabı mıydı hocam? Şart mı yeni hesap açmak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Mevcut hesap Rus hesabı mıydı hocam? Şart mı yeni hesap açmak?
    Mevcut hesap russa sknti olmuyo(daha oncede rusyadan aldiysan vs),diger turlu rus hesabi acman lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    Aynen mevcut hesabım Rus hesabiydi.

• blackghostman43 B kullanıcısına yanıt
    Level 50 olmadan açılmıyordu o sanırım aktif etmen gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: T0LKIEN

Oyunun hala oynayanı var mıdır? 258 liraya düşmüş. Rusya üzerinden almak istemiyorum. Ayrıca 8gb ramim var. Minimum sistem gereksinimlerinde 8 gb ram yazıyor sorun yaşar mıyım?
    bende 8gb ram gtx 1060 var high ayarlarda 60 fps de sorunsuz oynuyorum ayrıca bir sürü oyun modu hangisine girersem gireyim max 10 saniye bekleyip full oyuna düşüyorum bence bu oyun kolay kolay ölmez
  • Bu oyundan soğudum yemin ediyorum her oyunu açışımda dev error 65 hatası almaktan oyundan atmasından gına geldi 2 güncelleme aldı oyunu aldığımdan beri toplam 20 küsür gb yav çıkardığın oyunun sorununu nasıl cozemiyorsun insanın parasıyla rezil olması böyle bişey hayatımda ilk kez bi cod oyununa vardım pass aldım 1 aydır yaşadığım saçmalığa bak

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    Dosya doğrulama ve shader reset yaptınız mı?

• Arkadaşlar tabancalara gold açan var mı? Hardcore da mı gold açmak daha mantıklı olur ?

• Arkadaşlarlar Ps4'e geçtiğiöden, Pc battle.net hesabımı satıyorum. İlgilenen arkadaşlar varsa ilan açtım, pm den ulaşabilir

Tüm bilgileri mevcut hesabı devredeceğim. Level 70+ olup tüm silahlar açıktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Onları yapınca düzeliyor hocam her seferinde farklı metod deniyorum da kalıcı bi çözüm yok

• Oyunu aldım doğru düzgün oynayamadım.Sürekli oyundan atıyor. Grafikleri düşürdüm. Yine olmadı.

İade talebinde bulundum. Umarım iade ederler.
  • Sorun yaşayanlar acaba her şeyi doğru yaptıklarına emin mi ? Az evvel oyuna girerken bende hata aldım dosya doğrulama yapıp restart attım güvenli başlat sorusuna hayır dedim ve sorunsuz oynuyorum.

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.