Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2 REMASTERED LİSTELENDİ (30 NİSAN 2018) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eaglefire

Nisanda çıkıcağını zannetmiyorum 2019da Infinity Ward yeni call of duty yaparken çıkıcaktır. aynı şekilde 2023de mw3 şeklinde devam eder muhtemelen. Bu yıl da Cod Waw remastered görürüz. Activision tüm seriyi remastered yapıcak gibi gözüküyor

Call of Duty: World at War 2008'de çıkmış. 10.yılını doldurucak 11 Kasım'da dediğiniz gibi gelme şansı yüksek ama şöyle ki WW2 var adamların, WAW gelir mi orası şüpheli. Fakat MW serisi Cod'un en sevilen serisiydi bu sızıntı haber de boşuna gelmedi demek ki var bir şeyler. Aynı şekilde Splinter Cell'in yeni oyunuda amazon da listelenmişti. Sızıntı haberlerin %90 doğru çıkıyor %10 ise bir ihtimal olarak yalanlanıyor. Bakalım nasıl bir yol izleyecekler görücez.
  • COD WAW Remastered gelsin başka bir şey istemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mw2 hayatımda en uzun süre oynadığım oyundur.Kahvaltıdan sonra başlardım, kapattığım gibi yatardım bu kadar uzun soluklu oynamamın 2 sebebi vardı, bunlardan ilki oyunun çok iyi olması, ikincisi ise bo2'den sonraki oyunlar gibi oyunu geç görmenize neden olacak kalitesiz netcode, vasat server sistemi olmayışıydı. Online oyunlar becerinizin karşılığını alabildiğiniz müddetçe zevklidir, Mw2'de bunu sonuna kadar alıyordum. Mesela Mw1 remastered çıkmadan önce herkesi deli etmiş olsa da çıktıktan sonra ömrü 3-5 hafta sürdü çünkü görsellik hariç hiçbir şey eskisi gibi kaliteli değildi. Mw2'nin de aynı kaderi yaşama olasılığı yüksek
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    “Mw1 remastered çıkmadan önce herkesi deli etmiş olsa da çıktıktan sonra ömrü 3-5 hafta sürdü çünkü görsellik hariç hiçbir şey eskisi gibi kaliteli değildi. Mw2'nin de aynı kaderi yaşama olasılığı yüksek”

Hocam Remastered MW1 de ne eksik?

• Offf mw serisi belkide son kez akım seklinde ortaya cikiyor gecen akimda multiplayer kismi kacirdim bu kez 2.den itibaren yakalamak istiyorum daha mw1r alip oynayamadim

Bu oyunlar varken kim bo4 ww2 iw falan alir yav fps tarihinin en iyi oyunları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Story modda ilerlemeden adam vurmaya devam ederseniz sürekli düşman gelir unutanlara hatırlatalım

• Sources: Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered has NO multiplayer, not developed by Raven Software 

https://charlieintel.com/2018/03/21/sources-call-of-duty-modern-warfare-2-remastered-has-no-mp-not-developed-by-raven/

CoD MW2 Remastered da multiplayer yokmuş -_-''

• die.Rache kullanıcısına yanıt
    Eee hiçbir işe yaramadı, Cod oyunlarında multi olmazsa olmaz.

• Single'ı ayrı Multiplayer'ı ayrı efsanedir.Soundtracklerini bile halen daha dinlerim.Çok sevindim gelmesine bende yeri çok ayrıdır bu oyunun.
  • Bende diyorum neden €20 euro'ya satılıyor.. Bir kıllık sezmiştim zaten.

• Madem remastered yapiliyor multiplayer yok ne demek?
    Ne kadar sacma yahu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Multiplayer olmamasının hiçbir şekilde imkanı yoktur. Cod oyunu çıkacak Multi olmayacak öylemi Cod 4 Remastered içinde aynı teraneler yazılıyordu zamanında.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Şu oyuna en az 1,5 yıl zaman ayırmışımdır. Çıktığı gün alacağım.

Vay be ne günlerdi,bi gün sabahtan gece 1-2’ye kadar oynadığımı bile hatırlıyorum, Steam’dan bakıyorum 450-500 saat arası oynamışım multiplayer’ı. Bu video ile nasıl Nuke atılır onu öğrendim diyebilirim, çok iyi hatırladım video’yu. Sırasıyla Harries,Chooper ve Nuke:):). Yada Harries,Ac-130 ve Nuke. Remastered gelse bile o günlerin o tadını alamayız buna eminim.

• Multi olmazsa büyük hayal kırıklığı olur. Multisi için çıktığı gün alırım...
  • Bence single ve multi ayrı ayrı satsınlar isteyen istediğini oynasın fiyatlarda ona göre olsun. Oyunu alıp single hiç açmayan bir sürü insan var veya tam tersi sadece hikayeyi bitirip direkt kapatan. İkisinide oynayanlar içinde ayrı bir paket olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Şu oyuna en az 1,5 yıl zaman ayırmışımdır. Çıktığı gün alacağım.

Erdal abi merhaba, bir önceki jenerasyonun en zevkli anıları sizinle MW2 oynadığımız zamanlardı çoğu kişi için konsolda FPS'nin peak noktası MW2'dir.

• Malesef Eurogamer gibi büyük kaynaklarında doğrulamasıyla multi olmayacağı kesinleşti sayılır.

Dün CoD4'de "Gaz", MW2'de Ghost karakterini ve diğer IW oyunlarında da çeşitli seslendirmeler yapan Craig Fairbrass'ın twitter biosunda çalıştığı film ve oyunlar arasında Modern Warfare 1/2/3/4 yazdığı görüldü sonrasında bunu apar topar düzeltti ama 2019'da Modern Warfare 4'ün gelmesi çok büyük bir ihtimal.

Yukarıdaki sebeple bu nisan ayında Modern Warfare 2 singleplayer'ı bir sonraki baharda da MW3'ün singleplayerı remastered olarak gelecek büyük ihtimalle.

Modern Warfare 2'nin multiplayerı'nın gelmiyor oluşu Activision'ın korkusundan kaynaklı eğer MW2'nin multisi gelseydi buradaki çoğu kişi gibi kimse Black Ops 4'ü satın almaz veya alsada Activision'a uzun süre para kazandıracak kadar oynamazdı.MW2'nin multisi gelmesi demek WWII'nin DLC ve micro satışlarının anında dibi görmesi, Black Ops 4'ün de ciddi tehlikeye girmesi demek.

Adamların elinde öyle bir oyun var ki remastered yapıp satarsa önce kendi dahil olduğu serinin satışlarını tokatlıyor malesef durum bu.

• İnşallah multi olur ya zamanında acayip oynayıp zevk almıştım pc de ne günlerdi be.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Malesef Eurogamer gibi büyük kaynaklarında doğrulamasıyla multi olmayacağı kesinleşti sayılır.

Dün CoD4'de "Gaz", MW2'de Ghost karakterini ve diğer IW oyunlarında da çeşitli seslendirmeler yapan Craig Fairbrass'ın twitter biosunda çalıştığı film ve oyunlar arasında Modern Warfare 1/2/3/4 yazdığı görüldü sonrasında bunu apar topar düzeltti ama 2019'da Modern Warfare 4'ün gelmesi çok büyük bir ihtimal.

Yukarıdaki sebeple bu nisan ayında Modern Warfare 2 singleplayer'ı bir sonraki baharda da MW3'ün singleplayerı remastered olarak gelecek büyük ihtimalle.

Modern Warfare 2'nin multiplayerı'nın gelmiyor oluşu Activision'ın korkusundan kaynaklı eğer MW2'nin multisi gelseydi buradaki çoğu kişi gibi kimse Black Ops 4'ü satın almaz veya alsada Activision'a uzun süre para kazandıracak kadar oynamazdı.MW2'nin multisi gelmesi demek WWII'nin DLC ve micro satışlarının anında dibi görmesi, Black Ops 4'ün de ciddi tehlikeye girmesi demek.

Adamların elinde öyle bir oyun var ki remastered yapıp satarsa önce kendi dahil olduğu serinin satışlarını tokatlıyor malesef durum bu.

Yazdıklarınız mantıklı ama multi olmazsa kesinlikle alınması anlamsız.

• Bu oyun nisanda çıkıyorsa Multi olmalı. Çünkü sonbahar a kadar Multisi oyuncuları uçurur nisanda çıkmasını ona bağlıyorum. Multisiz bir Cod un Remastered ini yapmaları çok ama çok saçma olur.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.