Şimdi Ara

Call of Duty Ghosts'un Resmi Sistem Gereksinimleri (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Asansör kabinlerindeki uyarılar gibidir. 3 kişilik yazar ama 4 kişi bindiğinde yere çakılmazsın. Bu arada oyunların 64 bit desteklemesi çok güzel bişey.

• Bence yine yanlış açıklama, aslında 6gb ram önerilen sistem gereksinimleri ama yanlışlıkla minimuma yazmışlar. Hatırlarsınız bir kere de gtx780 gerek demişlerdi. Öte yandan BF4 ün optimizasyonu harikaydı. Beta olmasına rağmen max grafikte hiç kasma yaşamadım.
  • gençler benim pc
    gtx460(asus engtx460 top medeli)
    4 gb ram
    600 wolt pover
    2.00 ghz içlemci(intel core dou 2 '2 çekirdekli')
    250+1000=1250 gb hdd
    windos 7 64 bit işletim sistemi
    sizce bu pc buna yeterm i ?
    ve hangi ayarlarda açar gts450den ii bir kart bu
  • Yanlız kimse 40 gb lık boş hdd istek kısmına dikkat etmemiş. Yeni nesil ve pc'nin durumu.

Watch Dogs, Ghost , BF 4 ...

Eeee onca donanımı kime satacaklar siz olmasanız ? Tamamen pazarlama stratejisi. Kötü optimizasyonlu oyunlar ile tüketim ihtiyacını ve daha iyisini isteme güdüsünü insanlara empoze etme çabası.

256 mb lık ramlere sahip konsollarla aynı çıkışı gerçekleştiren pc oyunları 5-6 gb ram sınırlarını buldu, du bakalım yeni nesil konsolların potansiyelleri zorlandığında pc de durum ne olacak artık.. 64 gb ram falan istemesinler ?

Pc de ne kadar bol kaynak olursa olsun, onu kullanacak oyun, önemseyecek yapımcı, iyi optimizasyon kaynakları olmadığı sürece port oyun ve ticari kaygıların giderilmesi adına ittire kaktıra ekran kartı, işlemci sattırılması için kullanılan bir platform olmaktan kurtulamayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

gençler benim pc <br>gtx460(asus engtx460 top medeli)<br>4 gb ram <br>600 wolt pover <br>2.00 ghz içlemci(intel core dou 2 '2 çekirdekli')<br>250+1000=1250 gb hdd <br>windos 7 64 bit işletim sistemi <br>sizce bu pc buna yeterm i ?<br>ve hangi ayarlarda açar gts450den ii bir kart bu

Low'da kasarak oynarsın. Ben PS4 ile High'ta oynamayı planlıyorum. PC'ciler düşünsün gerisini...

• 40 GB :S Sanırsın açık dünya. Köpeğin kaplaması bayağı kaliteli heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

gençler benim pc <br>gtx460(asus engtx460 top medeli)<br>4 gb ram <br>600 wolt pover <br>2.00 ghz içlemci(intel core dou 2 '2 çekirdekli')<br>250+1000=1250 gb hdd <br>windos 7 64 bit işletim sistemi <br>sizce bu pc buna yeterm i ?<br>ve hangi ayarlarda açar gts450den ii bir kart bu

Rahatlıkla açar kaygın olmasın.Bu oyun için degil ama diger oyunlar için işlemcin zayıf kalıyor yeni işlemci almana gerek yok işlemcine hızaşırtma (overclock ) yap.3 ghz yaptınmı hızını çok rahat götürür seni 2 sene

• quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br>gençler benim pc <br>gtx460(asus engtx460 top medeli)<br>4 gb ram <br>600 wolt pover <br>2.00 ghz içlemci(intel core dou 2 '2 çekirdekli')<br>250+1000=1250 gb hdd <br>windos 7 64 bit işletim sistemi <br>sizce bu pc buna yeterm i ?<br>ve hangi ayarlarda açar gts450den ii bir kart bu</blockquote><br><br>Low'da kasarak oynarsın. Ben PS4 ile High'ta oynamayı planlıyorum. PC'ciler düşünsün gerisini...

Arkadaşım boş boş konuşma o lowda oynatır dedigin sistem senin kıçıkırık konsolundan en az 3 kat daha güçlü.Ha bi ps4 te high'ta oynamayı düşünüyormussun :D sorarım sana konsollarda grafik ayar menüsümü varda high'ta oynayacaksın ne verirlerse önüne onu oynarsın konsolda :D

• Gtx460'lı sistem mi güçlü.Hem de 3 kat..Sen 3-4 sene öncesinde kalmışsın.Fazla ilerleyememişsin.
    http://www.anandtech.com/bench/product/857?vs=859

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 27 Ekim 2013; 10:58:42 >
  • 2004 yılında çıkan Half Life 2'den bile kat kat daha kötü olan bir fizik motoruna sahip oyun acaba ne yapacakta bu kadar Ram istiyor merak ettim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.