Şimdi Ara

Call of Duty Ghosts'un Resmi Sistem Gereksinimleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parçalarım rahat

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bir de Önerilen sistemi görelim. 8-16GB isterse :D

• Demekki üst düzey sistem gereksinimleri yeni nesil konsollara sunsalar oyunu konsollar yerlerde sürünecek.

• BF4 ten daha çok istiyor . Artık 8 yıllık grafik motorunu kastırmak için ne yaptılarsa .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6gb ram'in sebebi 64 bit işletim sisteminden kaynaklanıyor. yıl olmuş 2013 hala 4gb'den düşük ram kullanan varsa 'pc oyuncusuyum' diye geçinmesin zaten.
  • CoD Ghosts un tamamen yeni grafik motoruna sahip oldugunu bilmeyenler var hala yazık...
  • Çöpten bir grafik motoruna (Artık kabul edin, çöp oldu) 6GB Ram ne alaka anlamadım. Açık dünya oyunu olsa anlardım ama bu saçma bir gereksinim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

6gb ram'in sebebi 64 bit işletim sisteminden kaynaklanıyor. yıl olmuş 2013 hala 4gb'den düşük ram kullanan varsa 'pc oyuncusuyum' diye geçinmesin zaten.

2 gb ram kullanıyorum. PC oyuncusuyum.
  • hacı bu sene çıkan oyunların kuralları standart oldu en az 4 çekirdekli işlemci,64bit işletım sistemi,en az 6gb ram,ortalama 400tl ile 1000tl arasında bulunan ekran kartları oyun oynamaktan bıktırmakmı istiyorlar dertleri ne bunların haksızmıyım
  • Ben çözdüm neden 6 gb ram gerektiğini multide arabanın üstüne direk devriliyorya o çok ram yiyor demekki
  • "Zaten fanlara ne olursa olsun kakalıyoruz, bari sistem gereksinimlerini yüksek yazalımda en azından bf4 ile yarışabilecek bir yanımız olsun" demişler kasmayın bu kadar o grafik motoruna fx5200 2gb ramde yeterli.
  • Yorumlar şaka gibi 6gb ram istiyor nesine orsunuz alasen bence yeni nesile gelen bir oyun olduğu için , daha geliştirilmiş bir motor oldugunuda varsayarsak oyun motorunun normal yani.

Bunlar değil konsol ,ram almaya bile korkuyorlar.
    Boş boş konusuyorsunuz sonra konsolculara atifda bulunuyorsunuzu.
    Herşey beleş canım yaw hehe demesler mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

hacı bu sene çıkan oyunların kuralları standart oldu en az 4 çekirdekli işlemci,64bit işletım sistemi,en az 6gb ram,ortalama 400tl ile 1000tl arasında bulunan ekran kartları oyun oynamaktan bıktırmakmı istiyorlar dertleri ne bunların haksızmıyım

huzur konsolda.
  • Balıkları kaparsak 1 gb istiyormuş

• Gören de Cry Engine 4'le yapmışlar sanacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni nesille yapımcılar ram manyağı olmuş.

• 4gb ram ile 64 kişilik bf4 beta oynadım ben.
    Hem optimizasyon sıkıntılı oyun hemde ddr2 'ydi ramlerim !

• Bazı oyunlarda onerılen sıstemlere bakıyorum
    4gb ram ıstıyor. Pcde 8gb ram takılı. Oyunun kullandıgı 2gb ramı gecmıyor.
    4 cekırdeklı 3.6 ghz ustu ıslmecı ıstıyor. Pcde 3.00 acılıs turbo 3.6 cıkan 4 cekırdeklı ıslemcı var. Kullandıgı cpu mıktarına bakıyorum 3.2ghzde %35 gecmıyor.
    Bır tek ekran kartında uc asagı bes yukarı dogru cıkıyor.

• Grafik motoru değişti, eski grafik motoru olsaydı bu kadar fazla Ram istemezdi.

Bu arada bizim milleti anlamak da güç, sistem gereksinimleri az olsaydı bu sefer de hala aynı motoru kullanıyorlar grafikler gene aynı olacak belli ki diyecekler.

Artık yeni çıkan oyunların gereksinimleri de en az bu kadar olacaktır çünkü oyunlar yeni nesil konsollara da yapılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.