Şimdi Ara

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
920
Cevap
18
Favori
34.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tactical rifke lari diamond yaptim ama gorev isi oyunu cok zevksizlestiriyor. Daha da bu silahlari elime almam

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] benim mantık , ben assaultu diamond yaptım elime almıyorum düşün şimdi smg 2 kaldı çok oynamıyorum ama abi .. bide pointblank camo tam bi baş belası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 4 Ocak 2021; 9:46:46 >
  • Ustad senin monitorun eger gercekten Asus VG27AQ ise yani yanilmiyorsan oncelikle senin 4k sinyali aliyor olman lazim.

Bu ve bunun gibi yaklasik 30 civari 2K monitor Ps5 ten 4k sinyali alarak calistiriyor.

Senin konuna gelecek olursak; Ps5 uzerinden oncelikle performans modunu seciyorsun, ardindan Ps5 surumu olan Cold war oyunu aciyorsun.

Sonra oyun acildiktan sonra optionsta 120 fps ozelligini aktif edebilmen icin hemen uzerindeki rate racing ozelligini kapatip 120 fps ozelligini enable yapip uygula deyip oyunu kapatiyorsun

Oyunu kapatip tekrar actiginda monitor bilgisinde zaten 1080p 120 hz goreceksin. Olmamasi mumkun degil.

Cok ciddi delirticibir keyif yuksek fps ile oynamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri35 -- 4 Ocak 2021; 15:33:2 >
  • serseri35 S kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam. Ben bunların hepsini daha önce de denemiştim. Fakat olmamıştı malesef.

• Üstad kapatmamissiniz usttekini

Alttaki 120 Hz de enable değil

• Pardon

Ustteki kapalı

Peki ps5 ayarlarında performans modu seçili olduğundan emin misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

Merhaba hocam. Ben bunların hepsini daha önce de denemiştim. Fakat olmamıştı malesef.

HDR açık olmasın, 120 fps için hdr ve freesync kapalı olmalı, ya da renk formatını yuv 422 ye almalısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 4 Ocak 2021; 19:25:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

PSN yaz üstad istersen
    Ben girince seni ekleyeyim seste bakalım beraber.

• serseri35 S kullanıcısına yanıt

Psn XSafak hocam. 1 saate gelirim bakalım.

• ps5te takılma sorunu geri geldi, aptal bunlar cidden

https://www.reddit.com/r/blackopscoldwar/comments/kqiwcz/ps5_stuttering_back/

edit: düzelttiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 5 Ocak 2021; 1:56:12 >
  • Üstad ben Kazakistan'da olduğum için saat farkından dolayı yatmış bulundum. Bugün eve gidince eklerim sizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

ps5te takılma sorunu geri geldi, aptal bunlar cidden

https://www.reddit.com/r/blackopscoldwar/comments/kqiwcz/ps5_stuttering_back/

edit: düzelttiler

düzelmesine sevindim.

ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar. takım dengesizliği bu kadar bozuk COD görmedim. minimap okumayı bilmeyen adamlar hep benim olduğum takımda. açtığım uav ler haram olsun onlara Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

vallahi ömrümden yedi oyun Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

düzelmesine sevindim.

ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar. takım dengesizliği bu kadar bozuk COD görmedim. minimap okumayı bilmeyen adamlar hep benim olduğum takımda. açtığım uav ler haram olsun onlara  

vallahi ömrümden yedi oyun  

Alıntıları Göster
    ben bazen açmıyorum bilerek uav haketmiyolar diye

• arkadaşlar bölümü oynadıktan sonra tahtanın üzerinden göreve girdiğimiz yerde göreve giremiyorum sebep ne olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bıgfısh25 -- 6 Ocak 2021; 1:2:32 >
  • Arkadaşlar bu oyunun PS4 sürümünde hile varmı? Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

• Xh9096 tv ve Ps5 var.
    4k 120 fps alabilir miyim?
  • alpererez kullanıcısına yanıt

Dün Allah'tan bizim takıma, muhtemelen reverse boosting yaparak gelmiş bir oyuncu vardı. best playde en son 28 killstreak yazdığını gördük. belki nuck madalyası da almıştır.

Ekipçe girdiğimizde inanlmaz zorlu rakipler geliyor. BO4 da da denk gelirdi ama abartmıyorum bunlar turnuva oyuncusunu aratmıyor mübarekler Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

Paramla dayak yiyorum ya, ben ona yanıyorum Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

Oyuncular hiç MW ile karşılaştırılacak türden değil.

• quote:

Dün Allah'tan bizim takıma, muhtemelen reverse boosting yaparak gelmiş bir oyuncu vardı. best playde en son 28 killstreak yazdığını gördük. belki nuck madalyası da almıştır.

Ekipçe girdiğimizde inanlmaz zorlu rakipler geliyor. BO4 da da denk gelirdi ama abartmıyorum bunlar turnuva oyuncusunu aratmıyor mübarekler  

Paramla dayak yiyorum ya, ben ona yanıyorum  

Oyuncular hiç MW ile karşılaştırılacak türden değil.

aynen abi bu oyunda baya etkili sbmm maalesef

• alpererez kullanıcısına yanıt

Tek girdigimde hic sorun yok. İki kisi girdigimizde eh iste. Ama 3 veya 4 kisi girelim bildigim dayak yiyoruz Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

Ofline olup tek mi girsem acaba Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

• quote:

Tek girdigimde hic sorun yok. İki kisi girdigimizde eh iste. Ama 3 veya 4 kisi girelim bildigim dayak yiyoruz  

Ofline olup tek mi girsem acaba  

en mantıklısı tek girmek o zaman abi
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.