Şimdi Ara

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
920
Cevap
18
Favori
34.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yıllardan sonra ilk defa fps oynamaya ara verdim. team balance / boktan takım dengesi ömrümüzden yedi. Oynarken artık çok keyif almıyorum.

Bu arada herkese iyi seneler olsun   

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

doğru diyorsun. daha çok gideri var.

yıllardan sonra ilk defa fps oynamaya ara verdim. team balance / boktan takım dengesi ömrümüzden yedi. Oynarken artık çok keyif almıyorum.

Bu arada herkese iyi seneler olsun   

Hocam mwye yeni nesil guncelleme gelecek diyorlar takipte kalderim bu arada ps5 tede suanki mw harika gorunur tekrar basla mwnin suan rakibi yok bence bak tolgaya geri vitese takti bile 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar grafik ayarlarını nasıl yapmalıyım . 1080 p 75 hz monitör kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Arca ACAR

arkadaşlar grafik ayarlarını nasıl yapmalıyım . 1080 p 75 hz monitör kullanıyorum

monitör 75hz olduğu için bir şey yapmanıza gerek yok şimdilik. ama bir gün 120hz monitörde oynarsanız ps5i ayarlardan performans moduna almanız yeterli. bu sayede oyun 120fps oynanabilir olacaktır.

• Leş gibi oyun.Açıkcası bo4 bile bundan daha iyiydi, hiçbir gelişme olmamış sadece ek paket gibi olmuş.Oynayanlara saygım var ama cidden Bi fark göremedim önceki bo dan.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

monitör 75hz olduğu için bir şey yapmanıza gerek yok şimdilik. ama bir gün 120hz monitörde oynarsanız ps5i ayarlardan performans moduna almanız yeterli. bu sayede oyun 120fps oynanabilir olacaktır.

Alıntıları Göster

Performans moduna alınca çözünürlüğü 4K’da tutmuyor değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Performans moduna alınca çözünürlüğü 4K’da tutmuyor değil mi ?

Alıntıları Göster
    monitörün modeline göre değişiyor o, benim eski monitörde olmuyodu, yenisinde 4k sinyal alıyor direkt.
  • alpererez kullanıcısına yanıt

Alper monitörümü değiştirdin sen? Hayırlı olsun. Ne aldın? Ben de pusuda bekliyorum hala .

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Alper monitörümü değiştirdin sen? Hayırlı olsun. Ne aldın? Ben de pusuda bekliyorum hala .

abi 2 sene önce ilk asus bi monitör almıştım 75hzlik, daha sonra 120hz söylentiler artınca geçen sene 27gl650f-b almıştım. hala bununla oynuyorum. zaten oyunlar 120hz modunda 1080p civarı çözünürlüğe düştüğünden dolayı 1080p gayet yeterli olur dedim. tek kişilik oyunları da 4k tvde oynuyorum.

Anladım. Sen içinde bulunduğun zamana göre iyi bir tercih yapmışsın. Ben bekliyorum bakalım. Yeni bf çıkana kadar piyasaya sürülecek monitörlerden birini alacağım artık.

• quote:

Anladım. Sen içinde bulunduğun zamana göre iyi bir tercih yapmışsın. Ben bekliyorum bakalım. Yeni bf çıkana kadar piyasaya sürülecek monitörlerden birini alacağım artık.

aynen hem monitöre fazla para vermek istemedim hem de zaten 120hzde çözünürlük max 1080p olur diye düşündüm. ayrıca o zamanlar hangi monitörün hdmi dan 120hz verip veremeyeceği de belli değildi, bu model garanti gibi gözüküyodu.

• multiplayerda en iyi silah kombinasyonu hangisi arkadaşlar

• Ps5 te 1080p 120 fps aliyorum, gercekten muaazam, tavsiye ederim.

• Normal 1080 p tv kullanan varmi ps5 te nasil goruntu aliyorlar

Dostum bende 2k 165 hz monitör var. Bütün ayarları denedim fakat 1080p 120 fps oynayamıyorum. Ps5 menüsünden performans modunu seçip ekran ayarlarından da 1080p yi seçtim. Fakat hiçbir şekilde olmuyor. Galiba benim monitör desteklemiyor 1080p de anlamadım. Bu arada montiör Asus Vg27AQ modeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

Dostum bende 2k 165 hz monitör var. Bütün ayarları denedim fakat 1080p 120 fps oynayamıyorum. Ps5 menüsünden performans modunu seçip ekran ayarlarından da 1080p yi seçtim. Fakat hiçbir şekilde olmuyor. Galiba benim monitör desteklemiyor 1080p de anlamadım. Bu arada montiör Asus Vg27AQ modeli.

dostum sebebini bilmiyorum ama bazı monitörlerde ps5 120hz çalışmıyor maalesef. reddite de baya tartışılmış ama maalesef henüz çözüm bulamamış kimse.

https://www.reddit.com/r/Monitors/comments/jv4sj0/asus_vg27aq_ps5_issue/?utm_source=amp&utm_medium=&utm_content=comments_view_all

Aynen bende görmüştüm bunu. Umarım en kısa zamanda sony 2k desteği getirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

dostum sebebini bilmiyorum ama bazı monitörlerde ps5 120hz çalışmıyor maalesef. reddite de baya tartışılmış ama maalesef henüz çözüm bulamamış kimse.

https://www.reddit.com/r/Monitors/comments/jv4sj0/asus_vg27aq_ps5_issue/?utm_source=amp&utm_medium=&utm_content=comments_view_all

Alıntıları Göster

konu fazla tanıdık geldi bana  

çözüm: ps5 de 120 hz verdiğini bildiğin monitör almak.

• quote:

bf6 bekleme boşuna. bütçen olduğunda al gitsin.

sony 2k desteğini kolay kolay vermez. Alper in seçimi çok mantıklı. PS5 de fps oynamak için 1080p@120hz yeterli. 1080@120hz ürünler teknolojik olarak ömrünü doldurdu zaten. gelişme bekleme boşuna. PC dünyası işin lokomotifi.

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

konu fazla tanıdık geldi bana  

çözüm: ps5 de 120 hz verdiğini bildiğin monitör almak.

Alıntıları Göster

aynen en mantıklısı desteklediği bilinen monitör listelerini takip edip almak artık.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.