Şimdi Ara

Call of Duty: BLACK OPS II [ANA KONU - Apocalypse DLC!] (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.777
Cevap
7
Favori
62.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Y.J.Malmsteen

quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Beyler bir tane DLC alacağım COD BO 2 için hangisini alayım. Gönlüm revolution dlc-sinden yana vengence çok da iyi değil diye okudum. Ne diyorsunuz, ne yapayım?

vengeance bence en iyisi. bende ilk defa dlc almayı düşünüyorum. kaç ms point ederi ne biri yazsa alacaz

Dlc ler 1200 puan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ilk defa dlc alacafim yardim edin hangisini alayim zombide multide oynuyorum ilkim olucak... Birde kac tl lutfen bir arkadasimiz yazsin

• Şu oyunda ilk defa camo kasayım dedim MSMC için 2 günde Gold camo alabildim yoruyor biraz ama yapması çok uzun sürmüyor.Özellikle Free for All camo için en iyi oyun modu 9-10 headshot ile biten maçlar oluyor.
  • Ahhh ahhh MW2'ye en yakın kalitede oyun ama birde şöyle müzikleri olsa.

• şöyle 3-4 kişilik sağlam bi takım oluşturalım. mouse cı bi arkadaş var QUANTUM ONR diye. Şuna bi ders verek. Ratiosu 1.5 civarı arkadaşlar olursa yeneriz. kekler olunca yeniliyoz takımda iyi oyuncu oldumu bişey yapamıyo. Ben aynı takımda oluyorum bununla genelde ama artık mousecı hileci adam ile aynı takımda olmak istemiyorum. Herkes padle oynarken bu uyanık gidiyo 500 tl ye sistem kuruyo. sonrada en iyi benim diyo iyi oynuyorum diyen ratiosu yüksek arkadaşlar varsa pm atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y.J.Malmsteen -- 9 Temmuz 2013; 9:12:48 >
  • quote:

şöyle 3-4 kişilik sağlam bi takım oluşturalım. mouse cı bi arkadaş var QUANTUM ONR diye. Şuna bi ders verek. Ratiosu 1.5 civarı arkadaşlar olursa yeneriz. kekler olunca yeniliyoz takımda iyi oyuncu oldumu bişey yapamıyo. Ben aynı takımda oluyorum bununla genelde ama artık mousecı hileci adam ile aynı takımda olmak istemiyorum. Herkes padle oynarken bu uyanık gidiyo 500 tl ye sistem kuruyo. sonrada en iyi benim diyo iyi oynuyorum diyen ratiosu yüksek arkadaşlar varsa pm atsın

Evet kendisi TDM hariç oynamaz, prestige&camo vs. kasmaz, her haritada yeri bellidir ve bu yerler sadece saçının ucunun gözüktüğü yerlerdir.Yanlışsam düzeltsin. :D Ha ben bunu yapamıyorum böyle oynadığımda oyundan zevk alamıyorum, kendisini sabırlı ve bu şekilde sıkılmadan oynadığı için tebrik ederim.

Bu arada iyi oynamak sadece K/D'nin yüksek olması değil bence SPM ve W/L da çok önemli. Hem 700+ SPM hem 3-4 K/D ve 2-3 W/L ratio ile oynayan adamlar var ama bunlarda bizim "ANY"de arattığımız oyunu beklediğimizden daha kısa sürede "BEST"te oyun buluyorlar. Host olduğumuzda Armageddon Clan'ından 6 K/D'ye sahip adamları yenip oyundan kaçırttığımız olmuştu. Yani kısacası yabancılarla eşit şartlarla oynamıyoruz. Buna çözüm olarak bir kişi oyunu "Best"te aratır ve diğerleri lobby'ye tek tek girerse oyun takımları ayarlar böylece kendi aramızda bağlantısı iyi olan maçlar yapabiliriz.

Eklemek isteyenler için GT: Berke100 , ekleyemeyenler mesaj atabilir.

• İlk Black Ops'un efsane zombi haritalarını özlerken son DLC ile gelen Buried ilaç oldu resmen.Başından kalkmak mümkün değil çok hoşuma gitti solo oynarken oldukça fazla tırsmak mümkün.

Bu arada son DLC ilk Black Ops'da olduğu gibi sadece zombi haritası şeklinde gelecek büyük ihtimalle.İlk Black Ops World at War'ın efsane zombi haritalarını getirmişti Black Ops 2'de de Black Ops'un haritaları ile 1 yeni zombi haritası gelecek büyük ihtimalle.Kino der Toten ile Call of the Dead gelsin başka birşey istemem.
  • Revolutions'ı sevmedim. Uprising mi alayım Vengeance mı ? Son defa soruyorum şimdi alacağım :)
  • quote:

Revolutions'ı sevmedim. Uprising mi alayım Vengeance mı ? Son defa soruyorum şimdi alacağım :)

Multi için kesinlikle vengeance ama zombi hayranıysan mob of the dead'i tek geçerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: marshallah

quote:

Revolutions'ı sevmedim. Uprising mi alayım Vengeance mı ? Son defa soruyorum şimdi alacağım :)

Multi için kesinlikle vengeance ama zombi hayranıysan mob of the dead'i tek geçerim.

Zombi eski COD'da çok oynardım. O kapalı bir kulübe vardı, ilk map sanırım. Şimdikiler açık alan filan sarmadı beni. Daha çok multi için istiyorum.
  • quote:

Mob of the dead neye benziyor ?
    Mesela BO1'deki Kino der Toten gibi midir yoksa BO2'deki görevli ne idüğü belirsiz açık haritalar gibi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

quote:

Mesela BO1'deki Kino der Toten gibi midir yoksa BO2'deki görevli ne idüğü belirsiz açık haritalar gibi mi ?

Bence bo1'in en iyi zombi haritası call of the dead'ti bunda da mob of the dead. İsim benzerlerinden de anlaşılıyor zaten. Aynı tadı yaşattı bana. Tranzit'teki gibi eşya yapma falan var gene fakat saçma sapan değil:) . Özellikle eastern egg'i harika. oynayıp kendin görmen lazım videolarını izleyebilirsiniz

• quote:

quote:

Hocam sizde benim gibi ilk Black Ops'un Zombie haritalarını daha çok seviyordunuz kesinlikle Buried ilk oyundaki tadı aldığım ilk ve tek harita oldu herşeyi ile araştırdığım tek BOPS2 zombi haritasıdır.

Ayrıca en efsane Loading Screen müziğine sahip.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrasenkozalak

quote:

şöyle 3-4 kişilik sağlam bi takım oluşturalım. mouse cı bi arkadaş var QUANTUM ONR diye. Şuna bi ders verek. Ratiosu 1.5 civarı arkadaşlar olursa yeneriz. kekler olunca yeniliyoz takımda iyi oyuncu oldumu bişey yapamıyo. Ben aynı takımda oluyorum bununla genelde ama artık mousecı hileci adam ile aynı takımda olmak istemiyorum. Herkes padle oynarken bu uyanık gidiyo 500 tl ye sistem kuruyo. sonrada en iyi benim diyo iyi oynuyorum diyen ratiosu yüksek arkadaşlar varsa pm atsın

Evet kendisi TDM hariç oynamaz, prestige&camo vs. kasmaz, her haritada yeri bellidir ve bu yerler sadece saçının ucunun gözüktüğü yerlerdir.Yanlışsam düzeltsin. :D Ha ben bunu yapamıyorum böyle oynadığımda oyundan zevk alamıyorum, kendisini sabırlı ve bu şekilde sıkılmadan oynadığı için tebrik ederim.

Bu arada iyi oynamak sadece K/D'nin yüksek olması değil bence SPM ve W/L da çok önemli. Hem 700+ SPM hem 3-4 K/D ve 2-3 W/L ratio ile oynayan adamlar var ama bunlarda bizim "ANY"de arattığımız oyunu beklediğimizden daha kısa sürede "BEST"te oyun buluyorlar. Host olduğumuzda Armageddon Clan'ından 6 K/D'ye sahip adamları yenip oyundan kaçırttığımız olmuştu. Yani kısacası yabancılarla eşit şartlarla oynamıyoruz. Buna çözüm olarak bir kişi oyunu "Best"te aratır ve diğerleri lobby'ye tek tek girerse oyun takımları ayarlar böylece kendi aramızda bağlantısı iyi olan maçlar yapabiliriz.

Eklemek isteyenler için GT: Berke100 , ekleyemeyenler mesaj atabilir.

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rIDE -- 29 Ağustos 2013; 1:47:01 >

• Ghost camo var bazilarinda. nasil almislar

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel
    Hocam sizde benim gibi ilk Black Ops'un Zombie haritalarını daha çok seviyordunuz kesinlikle Buried ilk oyundaki tadı aldığım ilk ve tek harita oldu herşeyi ile araştırdığım tek BOPS2 zombi haritasıdır.

Buried videosuna baktım ama ilk bakışta çok hoşuma gitmedi.

Belki bu sefer yeteri kadar vakit ayırıp oyun modlarını denemedim, internette araştırmadım ama zombie modunda ne diye haritada ilerlenir, alet yapılır anlamış değilim. Zombie modu deyince ben, sınırlı bir alanda sınırlı mermi ile zombi öldürüp üst turlara geçmeyi anlıyorum. Fakat BO2'de pek bu şekilde değil. Bir de internetten okuyup bilgi edinmeyen bir oyuncu, nasıl akıl edecek de o parçaları bulup birleştirecek, bunu da çözemedim. Bir de şu yerden alev çıkan haritalar yok mu, BO1'deki toz bırakan sürüngenlerden 10 kat daha sinir bozucu.

Bugünlerde artık enerjinin bittiği ve tamamen zaman öldürmem gereken saatlerde Nuketown haritasına bakıyorum. Yavaş yavaş keyif almaya başladım. Bunda da en büyük sıkıntı, Juggernaut gelmemesi. Eğer gelirse çok rahat ilerleniyor, ama bir gelmezse ilerlemek mümkün değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Buried videosuna baktım ama ilk bakışta çok hoşuma gitmedi.

Belki bu sefer yeteri kadar vakit ayırıp oyun modlarını denemedim, internette araştırmadım ama zombie modunda ne diye haritada ilerlenir, alet yapılır anlamış değilim. Zombie modu deyince ben, sınırlı bir alanda sınırlı mermi ile zombi öldürüp üst turlara geçmeyi anlıyorum. Fakat BO2'de pek bu şekilde değil. Bir de internetten okuyup bilgi edinmeyen bir oyuncu, nasıl akıl edecek de o parçaları bulup birleştirecek, bunu da çözemedim. Bir de şu yerden alev çıkan haritalar yok mu, BO1'deki toz bırakan sürüngenlerden 10 kat daha sinir bozucu.

Bugünlerde artık enerjinin bittiği ve tamamen zaman öldürmem gereken saatlerde Nuketown haritasına bakıyorum. Yavaş yavaş keyif almaya başladım. Bunda da en büyük sıkıntı, Juggernaut gelmemesi. Eğer gelirse çok rahat ilerleniyor, ama bir gelmezse ilerlemek mümkün değil.

Buried'da perklerin yerleri sabit Pack a Punch ise 2-3 oyun sonra kavranıyor.Ben parça toplama işlerine falan girmiyorum Buried o yüzden saf zombi zevkini verebiliyor perkleri iç belli bir rota belirle ve dayanmaya çalış şeklinde oynamak mümkün.

• Bu aralar snipe olayına sardım çok saçma ama çok zevkli one shot one kill

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Bu aralar snipe olayına sardım çok saçma ama çok zevkli one shot one kill

pamaj number one .nerdeyse tüm videolarını izledim manyak oynuyo adam

• Dpuble XP + Nuketown 2025 Only başladi pazartesine kadar.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.