Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gamer-x

Activision Sony ile anlaşması var galiba önceden hep xbox üzerinden tanıtılırdı yeni oyun
    Bayadır var yıl oldu yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hagiosmann kullanıcısına yanıt
    569 diye fiyatlanmiş tr psnde

şimdilik....

• Sonunda eskisi gibi bir black ops göreceğiz.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Hata olmuştur, 569 olamaz, 600 aşağısını unutun artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rusya hesaplar 272 tl daha ucuz alınır mı? çok pahalı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan85

rusya hesaplar 272 tl daha ucuz alınır mı? çok pahalı geldi.
    1 saat önce Rusya üzerinden kredi kartımla 272 + 10 tl havale ile toplam 282 tl'ye standart edition aldım. 59 euro 514 tl'ye mümkünatı yok alınmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaton1990 -- 27 Ağustos 2020; 0:41:41 >
  • içinde ne var o belli değil. 300 tl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

Bu mesaj silindi.
    pc den bahsediyordum.
    XanthiN kullanıcısına yanıt
    burası ps4 konusu değil, seriye özel açılan bölümde açılan bir konu 3 farklı yere de yansıtılmış.

sen bu konuyu ortak konu yaparken pc kullanan arkadaşlara sordun mu? belki pc kullanan adam abudik kubidik region, gamepad, psn muhabbetleri görmek istemiyordur ?@XanthiN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 27 Ağustos 2020; 1:17:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Dark Poison-

Yine illet sbmm algoritmasi kullanilmaya devam edilecekmis.
    https://gamerant.com/call-duty-black-ops-cold-war-skill-based-matchmaking-sbmm/

Bilmeyenler icin;sbmm cod oyunlarinin momentumu.Fifa da momentum neyse bu da o.Oyun sen iyi oynadikca kah kasitli lag atar kah cok kotu takima verir...

Dunya uzerinde alim gucune oranla en pahali oyunlari biz alacagiz hem de bu sbmm yuzunden kasitli lag ve oyunu iyi oynuyorum diye nerf yiyecegim.Surekli benden 3bin km uzakta ingiliz serverlarina baglanip 2 sn ye geriden gelmeyi deneyimlemek de cabasi...
    kötü habermiş...
    sbmm şiddetle savunurdum. maçlar daha dengeli olur, tryH bebeler benden uzak olur diye. kd si normal olan arkadaşlarla beraber girince nefes alıyorum. oyunun tadını alıyorum. ama solo gireyim vallahi oyun, ölüm kalım meselesine dönüyor.
    Senin KD zaten çok yüksek. senin karşına US den bebeler falan verir. sinirden kol kırarsın sen

• en ucuz store gene Hindistan mi? Us-Tr psn kardeşliği yapiyoruz Ds4 caliscaksa bu büyük ihtimal Hindistan olur galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

burası ps4 konusu değil, seriye özel açılan bölümde açılan bir konu 3 farklı yere de yansıtılmış.

sen bu konuyu ortak konu yaparken pc kullanan arkadaşlara sordun mu? belki pc kullanan adam abudik kubidik region, gamepad, psn muhabbetleri görmek istemiyordur ?@XanthiN
    aynen hocam öyleymiş ben ps başlığı altından giriyorum meğersem ortak konuymuş

ortak olması garip olmuş ps xbox pc çok farklı platformlar üçüne tek konu sıkıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 27 Ağustos 2020; 1:22:58 >
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    hindistan psn
    standart 410liraya gelir
    crossgen 510liraya gelirz

simdi Us psn ye baktim 70$ da 515₺ ye geliyor...
    Acikcasi bi betayı da görelim öyle alalim diyoruz sonra hayal kırıklığı yaşamayalım

böylesi iyi olmadı. pc kullanıcıları region, pri/sec mevzusu, aim assist e ragmen adam vuramayıp sızlanan, konsol kullanıcıları da grafik ayarı öneri mevzusu, kaldırırmı muhabbetlerini, hileden vs sızlananları vs görmek istemezler sanırım
  • cihan85 kullanıcısına yanıt
    İçerik arttıkça fiyat çok yükseliyor Ultimate sürümde, yoksa işin içinden çıkılmaz öyle de, zaten bana göre en uygun standart sürüm. Bir adet weapon paket yeterli.

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]

• Paylaşıldı mı bilmiyorum, trabzon belediye havalimanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 27 Ağustos 2020; 1:44:12 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.