Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir önceki br modu gibi warzone da tarih olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

bir önceki br modu gibi warzone da tarih olacak.
    Bir onceki BR (Blackout) Warzone kadar tutulmadi ve Apex geldigi gibi tarihe karisti. Warzone suan icin cok tutulan bir oyun. Yeni bir BR oyunu cikartacak olsaydi Black Ops yapimcilari tanitimi Warzone uzerinden yapmazlardi. Muhtemelen Warzone dinamikleri ile sadece Map ve silah guncellemeri alarak Cold War da devam edecek olabiliriz.

Twitch de bile hala top seviyede izlenen ve 80 milyona yakin oyuncuyu barindiran bir oyunu cope atmaz COD. Bekleyip gorecegiz artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    şu anda warzone istediği kadar oynansın. yeni oyunun br modu çıktığında ortada warzone kalmaz.

kasımda oyun çıkıyor, ocak şubat gibi br modu çıkar gelir tekrar yazarsınız
  • ps4 ana konusu neden silindi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Miller

Aynen öyle almak lazım, BO 2'den sonra WW2 haricinde CoD oyunu satın almamıştım. Soğuk savaşı konu aldığından, Vietnam'dan modern savaş dönemine geçiş dönemini kapsayacak. Singleplayer MW'den güzel görünüyor, bu sefer ben de almayı düşünüyorum, arada multiplayer da oynarım ama bu fiyattan kesinlikle almam. Açık beta için ön sipariş verilme zorunluluğu kötü olmuş.
    Tüm paketlerde ön sipariş verenler betadan önce 2-3 gün erken erişim sağlıyor. Sonrasında herkese açık olacak zaten.

• Arkadaşlar ben Black Ops 1'i oynadım sadece. 2 ve 3'ü oynamadım. Onlar gelecekte geçiyor diye hoşuma gitmemişti. Bu oyun hangisinin devamı olacak. 1'in devamı hangisi oluyor. Aydınlatacak biri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobisher

Treyarch'ı tebrik ederim tarihi gerçekcilik yine geliyor. bilmeyen arkadaşlara açıklayayım bu trabzon meselesi şunla alakalı linkleri bırakıyorum;

http://www.tayyareci.com/makaleler/zuyev/kacis.htm

https://eksisozluk.com/aleksandr-zuyev--1567539

Alıntıları Göster
    hocam bu olayla ilgili olduğuna emin miyiz ? 1970 yılında bir kaçırılma olayı daha var ?

• Modern Warfare skinlerimiz vs yeni oyuna da geçecekmiş güzel haber Bu arada sanırım mw’daki level cold war level’ı aynı olacak sıfırdan başlamayacağız seviye işine galiba.

• İyi deneriz o vakit.
  • Konsollarda K/m desteği olacak mi acaba ?

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Silinmemiş duruyor ama bu çapraz konu var olduğu için kilitlenmiş. Açıkçası tek bir konuda toplanması çok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhyNot? -- 27 Ağustos 2020; 14:15:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

Silinmemiş duruyor ama bu çapraz konu var olduğu için kilitlenmiş. Açıkçası tek bir konuda toplanması çok daha iyi.
    anladım teşekkürler, yine de ayrı olması daha iyi olurmuş bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Treyarch Games'in kurucuları arasında Doğan Köslü diye biri var bu doğru mu acaba bilgisi olan varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Bu oyun ile Warzone u nasil baglayacaklar merak ediyorum. Suan ne guzel MW icinden hem MP hem BR modlarina giris yapabiliyoruz ama Cold War cikinca icinde Warzone olacak mi ? Yoksa sadece MP olup Warzone icin MW i acmamiz mi gerekecek
    Selam Anıl,

Black Ops'un altına COLD WAR diye büyük yazmışlar.

Büyük ihtimalle bir sonraki Battle Royal'in ismi Cold War olacak. Modern Warfare - Warzone ilişkisi ile aynı tanıtılmış.
  • Yeni nesil konsollarda 4K/120 fps olacakmış.

https://www.ign.com/articles/cod-black-ops-cold-war-4k-120hz?sf127466031=1

• hindistan ve us de 510 ve 515 tl
  • her platforma aynı tarihte gelmeyebilir. daha belli değil
  • Miex kullanıcısına yanıt
    xbox da crossplayi kapatırsanız, ancak mini battle royal oynarsınız. her mod 150 oyuncu istiyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.