Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Domination’a girip, Tdm oynayanlar yüzünden yıllardır ne çektik belli değil!

haklisin bu konuda en cokta çöl haritasında sniper yapan cok var elinde olsa mangal yapacak oyle oyuncular var 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Loadoutlar sıfırlanmış . Sizde de böyle mi ?

• Nuketown da spawn tam bir curcuna ya pussan pusamiyosun karşı takım arkanda spawnlaniyor diğer haritalar da öyle ama nuketown küçük daha çok hissediliyor. deneme yaptım dün basede köşede durdum Bi süre sonra rakip takım spawnlanmaya başladı. Spawnlanan koşuyor hemen arkalarından tik tik 5 kill kafadan

• Oyun kafayı yedi. Az önce bütün operatörler kendiliğinden açıldı, loadoutlar sıfırlandı. Maç arama menüsü değişti vs vs sonunda maç bulamadı oyunu kapattım açtım tekrar eski loadoutlar kilitli operatörler geri geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Adamlar ne güzel oyuna işaretleme gibi bir seçenek getirmişler. Pusan biri varsa yeri belli olsun , herkes ona göre dikkat etsin diye. Ama cod kitlesi durur mu yapıştırmış cevabı; biz aptalız , anlamayız o işaretli yerlere kıçımızı dönüp gideriz demiş  

Sırf bu salak kitle yüzünden kontrol ya da hardpoint gibi zeka isteyen modları oynayamıyorum valla yazık  

kesinlikle görev falan yapmayın, bi süre sonra dümdüz gerizekalılar düşmeye başlıyor takım arkadaşı olarak   dün çıldırttılar. videosunu aldım atıcam birazdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 28 Kasım 2020; 14:3:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

IYI SEYIRLER  

eline sağlık ceyhun, senin fov kaç? baya yüksek oynuyosun galiba fov, bende bi deneyeyim bakalım böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

eline sağlık ceyhun, senin fov kaç? baya yüksek oynuyosun galiba fov, bende bi deneyeyim bakalım böyle.

Alıntıları Göster

120 yaptim fov ayarini soyleki ilk bi kac el 110 115 ortasi oynadimki alisayim dedim birden yaptigimda oynayamadim garip geldi kademe kademe atrirdim 120 de karar kıldım tesekkur ederim ayrica    

• eğer sürekli görev yapıp maç kazandırmaya devam ederseniz sbmm size böyle takım arkadaşları veriyo  

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Alper , ninja perkini kullansana ayak sesinden rahatsız olmuyormusun , oynarken
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Alper , ninja perkini kullansana ayak sesinden rahatsız olmuyormusun , oynarken

perk greed wildcardının açılmasını bekledim, çünkü herkes uav yi çok rahat açtığından ghosttan vazgeçemedim. dün açtım artık perk greed i hem ghost hem ninjayım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 28 Kasım 2020; 15:32:40 >

Sana ve Ümmete hayırlı olsun o zaman

• eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

eğer sürekli görev yapıp maç kazandırmaya devam ederseniz sbmm size böyle takım arkadaşları veriyo  

gercekten iyi sabır varmis boyle oldumu direk cıkıyom oyundan   gecen bi eleman yanimda attack heliye el bombasi atiyodu ilginc ouuncular var gercekten  

• quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

gercekten iyi sabır varmis boyle oldumu direk cıkıyom oyundan   gecen bi eleman yanimda attack heliye el bombasi atiyodu ilginc ouuncular var gercekten  

Alıntıları Göster

bi yerden sonra hep böyle takım arkadaşları vermeye başlıyo yeni maça başlasanda, o yüzden ya bende görev mörev uğraşmayıp kill kasıyorum ama o da keyif vermiyo. mecbur reverse boosting yapıp sbmm düşürüyorum artık.

• Xbox menüsünden 4k kapat. Monitör den free syc kapat
  • Ps5’de 120 fps alamıyorum nedense. Sony Tv 1080/120 destekliyor, gerekli tüm ayarları da yaptım (performans modu açık ve ray tracing kapalı) Buna rağmen ayarlarda disabled değişmiyor. Aynı sorunla karşılaşan var mı ?

Hocam ben izlerken sıkıldım siz nasıl bu oyunun sonunu getirdiniz? Adam daha bölümün başında en yakın bayrağa bile gitmeden base den B bayrağını kesmeye çalışıyor  Bana böyle takımlar gelince maç sonunu görmeden kaçiyorum valla.

Bu arada nickiniz tanıdık geldi. Bf oynuyormuydunuz? Kodamanlar server ında gördüm sanırım. Ekliyorum sizi. En azından görev kovalayan kişilerle mücadele ederiz denk geldikçe  

Edit: Son olarak o kullandığınız dürbün hangisi hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheUnderTaker- -- 28 Kasım 2020; 18:18:39 >
  • wwertt kullanıcısına yanıt

Xbox series s Cold war u 120 fps de oynatmiyomus reddit de konusu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diGiheX -- 28 Kasım 2020; 18:20:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Hocam ben izlerken sıkıldım siz nasıl bu oyunun sonunu getirdiniz? Adam daha bölümün başında en yakın bayrağa bile gitmeden base den B bayrağını kesmeye çalışıyor  Bana böyle takımlar gelince maç sonunu görmeden kaçiyorum valla.

Bu arada nickiniz tanıdık geldi. Bf oynuyormuydunuz? Kodamanlar server ında gördüm sanırım. Ekliyorum sizi. En azından görev kovalayan kişilerle mücadele ederiz denk geldikçe  

Edit: Son olarak o kullandığınız dürbün hangisi hocam ?

mwden beri alıştım artık böyle takımlara, orada da çok denk geliyodu böyle takım arkadaşları. çıkıp yeni oyuna girsem muhtemelen yine bi benzeri gelecekti.

dediğiniz gibi bf1 zamanı kodamanlarla baya oynadım. teşekkür ederim  

yanlış hatırlamıyorsam microflex led di dürbünün adı.

• Monitör ayarlarına baktığında 120hz değilde 119 Hz olarak gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.