Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

vallla ben semtex bayiliyorum   bide t bag yaparken bana uzerine yapismissa degme keyfime ben su helstromu bi cozemedim bo3 te atip parcalara ayriyoduk bunda oluyomuki onuda bilmiyorum acikcasi 😊

Alıntıları Göster
    valla ben çok alışmışım c4e, semtexi hiç beceremiyorum. hellstormda da kırmızı karelerin içine gelip ateş etme tuşuna basarsan roketlerin birini fırlatıyo. iki roket fırlatma hakkın oluyo, son roketi de yere düşürüp patlatıyosun zaten.

• Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]

Assultlar tamam..2xp varken devam Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• rockerroll kullanıcısına yanıt

helal , total oynama süreniz nedir acaba 5 silah için

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

helal , total oynama süreniz nedir acaba 5 silah için

2 gün 18 saat totalde.ama son 4 gündür silah kastım camo lar için.mw den damascus u da o şekilde strateji belirleyerek kastım bunda da aynen devam bana bu şekilde kolay geliyor.2xp sıfırdan silahları kasmak için lazım.sonrası strateji tamamen hangi camo ne istiyor ona göre oynuyorum bazen core ama genelde hardcore

• quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

Aynı şekilde MP5 e de gelse müthiş olacak. Birde şu yatanlara PUBG'ye çevirdiler oyunu

• Görsel açıdan Modern Warfare daha iyi geliyor bana (Cold War yeni nesil güncelleme almasına rağmen) benim gibi düşünen varmı? Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• Adamlar ne güzel oyuna işaretleme gibi bir seçenek getirmişler. Pusan biri varsa yeri belli olsun , herkes ona göre dikkat etsin diye. Ama cod kitlesi durur mu yapıştırmış cevabı; biz aptalız , anlamayız o işaretli yerlere kıçımızı dönüp gideriz demiş Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

Sırf bu salak kitle yüzünden kontrol ya da hardpoint gibi zeka isteyen modları oynayamıyorum valla yazık Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• Playstationda beraber oynamak isteyen psn omereyiz12 eklesin ufak bi grubumuz var
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Spotlama mı var dedin abi bende bilmiyordum, nasıl kullanılılıyor acaba
  • Arkadaşlar Perklerin Türkçe açıklaması varmı bir yerde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spot değil de warzone da olduğu gibi nokta koyuyorsun baktığın yöne . Bf5 teki işaretleme olayı gibi. Tam adam denk gelirse spot yapıyor mu bilmiyorum. Dpad tuşlarından sol tuşa 1 kere basarsan sarı işaret koyuyor. 2 kere basarsan kırmızı, tehlike var komutu veriyor. Her hangi bir bayrağa bakıp işaret koyarsan savunma Ya da saldırma komutu geliyor takım arkadaşlarına.

• Source kullanıcısına yanıt
    Hem görsel hem mekanik hem harita sayısı hem de oyun modları açısından mw daha iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Assultlar tamam..2xp varken devam  

silaha bu kaplamayı nasıl yapıyoruz bende çıkmadı prestige 1 de oldum bir anahtar verdi onuda açacak kutu da yok

• Aug özelliklerini açınca gercekten etkili silahmış ak-47 kasmayı bırakıp ona geçtim 2 saatte 30 level oldu
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt

helal sana. bf kökenli olduğun nasılda belli. net spot olmasa da, bölgeyi tarif etmek açısından çok yararlı. takım anlamıyor. orası ayrı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: enevre

silaha bu kaplamayı nasıl yapıyoruz bende çıkmadı prestige 1 de oldum bir anahtar verdi onuda açacak kutu da yok

Alıntıları Göster

Aynı katagorideki silahların hepsini gold yapmanız lazım once

• Merhaba
    Series s ile cold wari 120 fps oynamak mumkunmu 144hz 1440p monitor ile ? Bende samsungun 32 cgh70 modeli var 2k 144hz ancak bir turlu beceremedim.

• Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]  Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]  IYI SEYIRLER Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• Domination’a girip, Tdm oynayanlar yüzünden yıllardır ne çektik belli değil!

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.