Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops 4 (2018) [PC ANA KONU] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
12
Favori
37.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gesso

Grafik ayarlarında Render Resolution ayarı 100 olmalı.
    Render Resolution 100
    motion blur kapali

aksam eve gecince bir resim atayim benim gozlerdemi bir sorun var acaba
  • oyunu alıp beğenmeyen hesabı satan referanslı üye varsa pm atabilir,

oyunu rusyadan vpn ile alıp banlanan vs oldu mu acaba ?
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    1 aydır sorunsuz kullanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar merhabna, yeni guncelleme ile gelen assault da 3uncu yeni silahi nasil aciyoruz bilen var mi ? ustundeki silah level 25 istiyor ama o level i coktan gectim ama acmayi anladim. simdiden tesekkur ederim
  • buralar cok sessiz oynayan kalmadı sanırım
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    İlk aldığımda Medium ayarlarda gayet güzel akıcı oynadığım battle royale modu güncelleme sonrası fps drop ve ekranda yırtılmalardan oynanmıyor. Benim sebebim bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben blackout modunu geçtim normal mp maplerinde bile fazla FPS düşüşü ve yüksek CPU kullanımının düzelmemesi sebebiyle açıp oynamıyorum.

betası ve ilk çıktığı hali yağ gibi akan oyunun içine ettiler.
  • Saru#21846 nickim. Eklerseniz oynayabiliriz hem bilgili arkadaşlara sormam gereken bir kaç şey var. Bu arada VPN ile aldım.77 tl çekti hesaptan ve sıkıntı yaşamadım şu ana kadar.

EDİT;
    Oyunu deneyimleme şansı buldum yazacağım şeyler belki başkasına yardımcı olabilir. Sistemim, 1050 GTX 4GB, 8GB ram, i7 7700HQ . Oyunu 1920*1080 tüm ayarlar lowda 80 FPS alıyorum. Mediumda belki 60 olur onu daha denemedim. Telefon internetimle oynuyorum ben ve 4G'de 110 ping alıyorum. Çok fark ettirmiyor açıkçası ve oyun çok az mb götürüyor. 3G'de ise 150 ping yazıyor ama yalan yani adam akıllı oynatmıyor oyunu. Sorularınız varsa cevaplayabilirim. Şimdilik bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSaru -- 24 Aralık 2018; 0:15:3 >
  • oyundan bekledigimi bulamadim gerek pc gerekse ben uyusmadik

isteyene satabilirim
  • Blackout girmeme sorununa bi çözüm bulabildiniz mi ? Kendi telefonumdaki neti pc ye veriyorum o şekilde çok rahat giriyor. Modem de sorun olsa hergün farkli oyunlarda eslestirmelere katılıyorum bi sorun olmuyor. Ne gibi bir ayar yapmamız gerekiyor acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vivianas -- 24 Aralık 2018; 4:21:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozgyur

oyundan bekledigimi bulamadim gerek pc gerekse ben uyusmadik

isteyene satabilirim
    Fiyat ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • battle.net hesap değiştirme paralıymış hesabın ismini kurcalarken değiştirdim şimdi para istiyor

ortalama 2,5-3k saat kadar br tecrübem var, tecrübeli oyuncular ekleyebilir.

id: LazyTitan
  • Oyun sıkıcı geldi rusya hesabını steamden cs go skin karşılığı satabilirim düşünen varsa yazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calimocho -- 24 Aralık 2018; 15:55:31 >
  • Nat type değiştirme konusunda bilgisi olan var mı? Arada bir open olup moderate e geri dönüyor. Moderate olunca oyun bulmak çok sıkıntı oluyor.
  • Arkadaşlar oyunu kendini sitesinden aldım yükledim oyun tam başlarken açılmıyor error 750 hatası veriyor network hatasıda veriyor ne yapmalıyım

• Oyunu kendi sitesinden aldım yükledim oyun tam başlarken açılmıyor error 750 hatası veriyor network hatasıda veriyor bilgin varmıdır giremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Veinglory

Nat type değiştirme konusunda bilgisi olan var mı? Arada bir open olup moderate e geri dönüyor. Moderate olunca oyun bulmak çok sıkıntı oluyor.
    Bilgisayarında ara kısmına cmd yaz, Komut istemi çıkacak. Çıkan komut istemine ipconfig yaz,entere bas, ipv4 adress kısmının karşısındaki ip numarasını modeminin arayüzünde dmz ayarları kısmındaki dmz'yi etkinleştirip, oradaki ip yazan yere yazman yeterli olacaktır.
  • Diğer oyunlarda "R6, PUBG" 60-70 ping alıyorum ama bu oyunda ne zaman girsem ping olarak 300 - 400 pinglerinde geziyor battleroyale modu. Oyunu vpn ile rusyadan aldım. Fakat bu şekilde oynanılamaz bir halde.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.