Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops 4 (2018) [PC ANA KONU] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
12
Favori
37.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rusya VPN ile 120 TL ye geliyor şuan oyun, 1500 ruble.. İndirimde hatta. Bende almayı düşünüyorum da ne zaman foruma baksam birileri hesabını satıyor, anlamıyorum oyuncu sayısı az diye mi satıyorlar yoksa oyun bekleneni veremedi mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CTKE -- 13 Aralık 2018; 0:16:50 >
  • Betasını oynarken çok eğlenmiştim. Sorun ne bilmiyorum ama dediğiniz gibi Rusya üzerinden Battle Edition sürümünü 80₺ civarına almayı düşünüyordum ama oynayacak insan bulamayacağız bu gidişle galiba.
  • Sırf zombi modu için 40 TL fazladan vermeye değer mi, yoksa direk battle edition alıp geçeyim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RxCan

Yakın zamanda almayı düşünüyordum ancak bu kadar kişinin oyunu elinden çıkarmaya çalışmasının sebebini merak ettim. Oyunun sorunları mı var yoksa oyuncu sayısı mı azalıyor önceki oyunlarda olduğu gibi?
    Oyuncu sayısını bilmiyorum ama gözlemlediğim kadarıyla mp alanlar hemen bırakıp hesaplarını satmaya başladılar. Blackout alıp arkadaş bulanlar oynamaya devam ediyorlar, bulamayanlar da bıraktı gibi birkaç gündür girmeyenler var. (belki pubgye yeni map geldiğinden de olabilir bilemiyorum.) Ben betasında oynadım blackout'u ve hala daha büyük heyecanla gelecek patch'i bekliyorum sürekli oynamak istiyorum. O betadaki hype hala devam ediyor. Mp'ı hiçbir zaman sevmedim, sadece mp için cod alınmaması gerektiğini düşünen biriyim.

kagesa, bence zombi modunu almana gerek yok. Ayrıca ileride almak istersen sonradan alabiliyorsun battle.netten. İlk başta almaman daha doğru olacaktır diye düşünüyorum. Ha şu an indirimde diyorsunuz, indirimdeyken alayım diyorsan ona bir şey diyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûiji -- 11 Aralık 2018; 4:32:52 >

• ping ler cok kotu..TR komplemi boyle bilmiyorum.30~40 ping oynayanlar şov yapiyorlar.önumde kosan adama ates ediyorum donup arkasina bana bicak atiyo.:)) ..Biktiriyo bir noktadan sonra.bu yuzden satiyolar galiba..bende pisman oldum aldigima..:((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grafikler neden bulanik? ayarlayamadim bir turlu??

• korsan067 K kullanıcısına yanıt
    Sırf bu yüzden oyunu sattım oyunu iyi oynarım ama artık sinirlenmeye başladığımı görünce sattım eğlenmek istiyorum kızmak değil

• quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Sırf bu yüzden oyunu sattım oyunu iyi oynarım ama artık sinirlenmeye başladığımı görünce sattım eğlenmek istiyorum kızmak değil
    butun ayarlari kistim duzeldi..:)).fakat su ping isine bi ayar verecek babayigit ariyorum..

• Bu ping konusunda ağlayanlar diğer oyunlarda kaç ping alıyor çok merak ettim. Ben oynadığım her oyunda 80 ping alıyorum coddaki gibi. Acaba siz kaç alıyorsunuz da ağlıyorsunuz? Sonuçta ping dediğin şey sunucu ile kullanıcının arasındaki mesafeye bağlıdır. E taşınmadığınıza göre ve serverlar genel olarak her oyunda aynı lokasyonlarda olduğuna göre nasıl bir fark var merak ediyorum açıkçası. Yani sitelerden de ölçüm yapıyorum minimum 65 çıkıyor o da almanya. Rusya, ingiltere, fransa gibi yerlere gidince 80 üstü çıkıyor.

yani biz arkadaşla ingiltere olduğunu düşündüğüm sunucularda 100 ping aldığımızda bu konuşmayı yapıyoruz ama o da neden ingiltere serverı olduğuna dair bir konuşma oluyor. Neden yüksek diye değil.
  • beyler şu oyun geç bulma ve oyun bulmama sorununu çözen var mı. hesabı sattım bugün tekrar satın aldım oyunu fakat hala devam ediyormuş hata. illa telefonla mı bağlanacam yok mu bunun çözümünü bilen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûiji

Bu ping konusunda ağlayanlar diğer oyunlarda kaç ping alıyor çok merak ettim. Ben oynadığım her oyunda 80 ping alıyorum coddaki gibi. Acaba siz kaç alıyorsunuz da ağlıyorsunuz? Sonuçta ping dediğin şey sunucu ile kullanıcının arasındaki mesafeye bağlıdır. E taşınmadığınıza göre ve serverlar genel olarak her oyunda aynı lokasyonlarda olduğuna göre nasıl bir fark var merak ediyorum açıkçası. Yani sitelerden de ölçüm yapıyorum minimum 65 çıkıyor o da almanya. Rusya, ingiltere, fransa gibi yerlere gidince 80 üstü çıkıyor.

yani biz arkadaşla ingiltere olduğunu düşündüğüm sunucularda 100 ping aldığımızda bu konuşmayı yapıyoruz ama o da neden ingiltere serverı olduğuna dair bir konuşma oluyor. Neden yüksek diye değil.
    niye bole konusuyosunki..babanin oyunumu bu.??herkes para veriyo buna.dogaldirki hakkini almak istiyor insanlar.sonucta stres atmak eglenmek icin oynanan oyun eziyete donusuyo yuksek pingde..

• Battle Edition sürümünü 80₺ gibi bir fiyata VPN ile aldım. 60-70 arası pingle (betada daha yüksek bir ping ile oynuyordum) rahat bir şekilde oynuyorum. Oyuncu bulma konusunda da sıkıntı yaşamadım. Şu an için her şey güzel görünüyor.
  • oyuncu sayısı az değil ben her gün oynuyorum
  • Zombi modunu 1 kez oynadım pekte gerek yok açıkcası bidaha gireceğimi düşünmüyorum.
    Hocam o pingden değildir muhtemelen ben de 80 pingle oynuyorum zaman zaman 27-1 gittiğim oyunlar bile oldu. Karakter gelişimi ve oyuna alışmaya bağlı biraz o.
  • oyun iyidir kotudur ayri mesele hicbirsey demem fakat p online oyun icin su oyunu oven insan ya yalaktir yada yurt disinde oyunun serververlerinin dibinden oynuyodur...bu kesin bilgidir.....

Valla serverların dibindeyiz ama yinede arada saçma sapan pingler geliyor

• 17 gb update gelmiş her ne kadar benim modem bu oyuna gıcık olsa da her seferinde mecbur indirip bir deniyorum acaba düzeldi mi diye
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.