Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops 4 (2018) [PC ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
12
Favori
37.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Darkling#22482
  • Arkadaşlar 2-3 gün önce battle edition olarak aldığım oyunu satıyorum, beğenmedim

ilgilenen olur ise pm atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Arkadaşlar 2-3 gün önce battle edition olarak aldığım oyunu satıyorum, beğenmedim

ilgilenen olur ise pm atabilir.
    5 Dinar çalışır :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

5 Dinar çalışır :)

Alıntıları Göster
  • Oynamak isteyenler eklesin.

Woodstoock#2504
  • Her şey güzelde ben zombi modunu bi türlü öğrenemedim rehber yokmudur yahu

Herkes bi koşuşturma telaş içerisinde türlü türlü silah değiştirmeler kapı açmalar bi türlü mantığı kavrayamadım:D
  • Hesabımı satıyorum almak isteyenler pm
  • shadowofdonkey S kullanıcısına yanıt
    Bölge Avrupa oluyor. Ping 50-70 arası genelde oynadığım oyunlarda ama bulunduğun konuma göre, şartlara göre farklılık gösterecektir. 100 ping alanlar vardı burada. Bu şekilde aldım, 3 haftadır sorunsuz oynuyorum. Aynı şekilde BFV de Origin Ukrayna üzerinden 114₺ gibi bir fiyata gelmişti ancak performans sorunu nedeniyle onu iade ettim.
  • RxCan kullanıcısına yanıt
    oooo süper. alırım o zaman yüksek ihtimal. teşekkür ederim. peki oyunda bir pay2win durumu var mı? yani ne bileyim ufak tefek şeyler bile olsa, olmaması daha iyi oluyor.
    Kozmetik içerikler dışında pek bir şey görmedim. Zaten sürekli etkinlikler oluyor, hızlı bir şekilde seviye atlayıp silahlarınızı geliştirebiliyorsunuz. :)
  • Oyun ikinci bir şansı iyi değerlendiremeyince tekrar satışa koydum hesabı.

İlgilenen arkadaş var ise ilanıma bakabilir.

https://forum.donanimhaber.com/call-of-duty-black-ops-4-battle-edition--136466179
  • Baya oynadım oyunu tadını çıkardım ama 180 TL'yi haketmedi şahsen. Muhtemelen bir daha cod alırsam 1 ay bekler rusyadan 30 TL'ye battle edition alırım.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Ben de pişman oldum açıkcası oyun patlama yapar arkadaşlara falan da aldırırım diye aldım ilk çıktığı gibi ama beklenen olmadı, üstüne dalga geçer gibi çok daha ucuz versiyonunu çıkardılar.
    2 gündür pingim normal olmasina rağmen aksiyon anında inanılmaz atlama yapıyor ekran kartıyla alakası yok. Serverlar patateslesti. Bakalım ne kadar sürecek.

• Zaten 30 dolar bile zor edecek bir oyun. Üstüne gelen Dlc ler için de Black Pass almak gerekiyor. Yeni gelen Multiplayer haritaları oynamak için.

• sabotage1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben dediklerinizi yaptım open olmadı hala modarate
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipihrz

Hocam ben dediklerinizi yaptım open olmadı hala modarate
    Valla ben yaptığım da olmuştu. Kaydet dediğinize emin misiniz? Belki kaydetmeden çıkmışsınızdır.
  • sabotage1907 kullanıcısına yanıt
    Kaydetmişim
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.