Şimdi Ara

CALL OF DUTY: BLACK OPS 3 [ANA KONU] PS4 / PS4 PRO (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.627
Cevap
41
Favori
108.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Parti uygun olursa oynariz kardesim

Baba oyunda yer varsa ben de katılabilirim çok über oyuncu değilim ama takım oyunu oynarım

Kardeşim ekle beni ara ara eksik olduğumuzda toplanırız. Bizim grubumuz genelde dolu oluyor ama mesela playerx-scryedd bu arkadaşları eklersen, birlikte iyi bir grup kurabilirsiniz en azından, biz olmasak bile.
  • Tamam dostum psn ıd ni pmden yollarmısın ekliyim seni öteki arkadaşları ekliyeyim iyi olur maksat oyun olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaşım oyunu almış. Evinde interneti yok. Campaign oynayamıyorum diyor sadece zombie mode oynayabiliyormuş bunun internetle bir alakası var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyedur !

Bir arkadaşım oyunu almış. Evinde interneti yok. Campaign oynayamıyorum diyor sadece zombie mode oynayabiliyormuş bunun internetle bir alakası var mı acaba ?

Oyun tam olarak inmemistir. İlk indirdiginizde zombi veya multiyi oncelikli olarak indirecegini soruyor. Arkadasinizda zombiyi secmis buyuk ihtimalle. Tamami indiginde sorun kalmayacaktir

• Oyun kutulu ama

• jambon kullanıcısına yanıt
    oyunu kutulu aldı ama.
  • quote:

Oyun kutulu ama

İnstall yapiyor dostum, ana menude sol ust tarafda gorursunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS3 de single player yok.

• install için internete gerek yok değil mi ? Oyunu açık bırakıp beklese olur mu ?
  • quote:

install için internete gerek yok değil mi ? Oyunu açık bırakıp beklese olur mu ?

Tabi gerek yok menude acik kalsin 1 saate yakin suruyordu sanirim

• Teşekkür ederim.
  • Şu oyunda herşeyi kabullendim ama lobby içindeki matchmakingi artık canımı sıkmaya başladı. İyi oynayanların hepsini bi takıma diğerlerini karşı takıma nasıl atıyo aklım almıyo. Takımımda 2-38 oynayan adam var vede bi kişi değil. Hiç bişeyi düzeltmiyolar bari şu salak şeyi düzeltsinler. He bide maçı 4vs8 olarak başlatması var o favorim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nostra07

Şu oyunda herşeyi kabullendim ama lobby içindeki matchmakingi artık canımı sıkmaya başladı. İyi oynayanların hepsini bi takıma diğerlerini karşı takıma nasıl atıyo aklım almıyo. Takımımda 2-38 oynayan adam var vede bi kişi değil. Hiç bişeyi düzeltmiyolar bari şu salak şeyi düzeltsinler. He bide maçı 4vs8 olarak başlatması var o favorim.

Grup şeklinde girdikleri için oyun malesef adaletsiz takım oluşturuyor.Boşuna kürek çekmek gibi bir şey.Sen iyisin ama takım kötü işte bu tek kişi için iyi olmuyor.

• birkac gundur Bumper Jumper'e alismaya calisiyorum. Simdi karisimiza dusman ciktiginda ayni anda L2+L1 basip zipliyormuyuz

Ve sizce hangisi daha efektif.. Tactical -R3 ile yere egilmek mi. Bumper Jumper ile Ziplamak mi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 16 Ocak 2016; 15:28:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

birkac gundur Bumper Jumper'e alismaya calisiyorum. Simdi karisimiza dusman ciktiginda ayni anda L2+L1 basip zipliyormuyuz

Ve sizce hangisi daha efektif.. Tactical -R3 ile yere egilmek mi. Bumper Jumper ile Ziplamak mi??

Bumper jumper tactical oynuyorum, aim asist l1r1 bana gore en iyi kombinasyon

• BJ tactical en iyi kombinasyon.Beles scuf gibi

• Bumper Jumper ve Ps4 menuden tuslari degistirdim

L2 = ziplama
    L1= nisan alma
    R2 = ates etme

cok iyi oldu .Youtube'da ziplamayi R3 koyan var ya iskence resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 16 Ocak 2016; 16:50:02 >
  • mw den beri tactical oynuyorum bakalim bide bj yi deniyelim

• Alismak cok zor . tum COD'lari normalde oynadim
  • L1-r1 nisan da deneyebilirsiniz.L1-r2 ters gelir belki

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.