Şimdi Ara

CALL OF DUTY: BLACK OPS 3 [ANA KONU] PS4 / PS4 PRO (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.628
Cevap
41
Favori
108.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sawolverine

quote:

Orijinalden alıntı: Equal Threshold

Arkadaşlar BLACK OPS 3'te ping sorunu yaşayanlar bunları yaparsa her daim 4 çizgi yeşil oynayacaklardır.(İstisna Çıkabilir )

Ben ilk defa bu oyunda ping sorunu yaşadım pingim genelde 100-110 du doğal olarak 3 çizgi sarı olarak oynuyordum.

SABİT İP verdikten sonra Modem Arayüzü üzerinden UTCP : 80, 443, 1935, 3478-3480 UDP : 3478-3479 bu portları açıyoruz , ardından DMZ ile sabit ip mizi korumasız açık bırakıyoruz.Modemin güvenlik duvarınıda devre dışı bırakıyoruz.Bağlantı için herşeyi yaptık.

Bir çoğunuz bunları yaptı benim gibi fakat ben Open NAT almama rağmen hala 4 çizgi yeşil ping ile oynayamıyordum.Bildiğiniz gibi TR üzerinden İP'lerimiz direk Almanya sunucusuna bağlanıyor, ALMANYA üzerindeki sağlam DNS'leri bir deneyeyim dedim sonuç ne olucak , şuan 80 Ping sabit bir şekilde yeşil ping ile oynuyorum.Her oyundada aynı değişmiyor.

Modemim ASUS valla her DNS i denedim almanyadan Prox satın alıcaktım fakat PS4 üzerinde Proxy ID PASS giremiyoruz o yüzden bağlanamam diye almadım yapabildiğim en iyi bağlantı şekli bu umarım sizde işe yarar , keyifli oyunlar dilerim..

DNS 1 : 54.93.173.153

DNS 2 : 217.79.186.148

Hocam dmz açtığınızda tüm portlar açılmıyor mu zaten , benim bildiğim dmz , portlar veya upnp ayarlarının sadece biri açık diğerleri kapalı olmalı.yoksa şu a.b.c.d... hatası alıyoruz.

Güvenlik duvarını kapatmamıştım onu da deneyeceğim.bir de internet hızı pingi pek etkilemiyor diye biliyorum çünkü bağlantı akn den 3 mbite indiğinde de pingimiz aynı oluyor.

Ben de 130 pingle oynamaya çalışıyorum dediklerinizi deneyeceğim.Xbox one da oynuyorum.

bu DNS'leri kullaninca baglanti hizim dusuk cikiyor

bazende DMZ,Upnp acik olmasina ragmen Moderate yaziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 13 Ocak 2016; 14:26:25 >
  • En guzeli hardcore modlari gercekten hele dominition hardcore da 4000-5000 xp arasi aliyorsun iyi oynarsan double xp gibi mubarek

Şu ICR-1 de efsane bir silah gercekten kesinlikle tavsiye ederim herkese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

En guzeli hardcore modlari gercekten hele dominition hardcore da 4000-5000 xp arasi aliyorsun iyi oynarsan double xp gibi mubarek

İcr-1 oyunun en kotu assoult silahi bence, ilk defa begenen birini goruyorum :) tabi alişmişsindir ona birşey diyemem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rang0o

quote:

En guzeli hardcore modlari gercekten hele dominition hardcore da 4000-5000 xp arasi aliyorsun iyi oynarsan double xp gibi mubarek

İcr-1 oyunun en kotu assoult silahi bence, ilk defa begenen birini goruyorum :) tabi alişmişsindir ona birşey diyemem

Olabilir yalniz butun silahlari kullanmama ragmen iclerinde en verim aldigim silah bu oldu. Bi ara VMP ile oynuyordum ama cok fazla sektigi icin degisip kudayi almistim. Oyun stilinden kaynaklaniyor sanirim ben sizin kadar seri oynayamiyorum maalesef o yuzden daha agir basli birseyler gerekiyor bana olumlu sonuclar aliyor olmasam kullanmam acikcasi

• Arkadaşlar bu cryptokey denen şeyler ne işe yarıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Arkadaşlar bu cryptokey denen şeyler ne işe yarıyor?

Ivır zıvırları açıyor black marketten yapabilirsin

• JamesAlanTR kullanıcısına yanıt
    Gorunmezlik hilesi bile var:)

• quote:

Orijinalden alıntı: sayyadkn

BO3 internet hızımı 650 kbps olarak görüyor. Nat type open. Ne kadar dns, port açma-kapama, nat type strict yapma gibi şeyleri denediysem de pingim sürekli 100ms arada sırada 80 ve 120 oluyor. Zaten ps4 ten de ilk defa fps oynuyor sayılırım. Killcam den ilk görme olayını bazen çok bariz yaşıyorum.

Hocam Killcam da herşey ortada gerçekten bi bağlantı sorunu var ve bu beni oyundan soğutuyor.
  • quote:

BO3 internet hızımı 650 kbps olarak görüyor. Nat type open. Ne kadar dns, port açma-kapama, nat type strict yapma gibi şeyleri denediysem de pingim sürekli 100ms arada sırada 80 ve 120 oluyor. Zaten ps4 ten de ilk defa fps oynuyor sayılırım. Killcam den ilk görme olayını bazen çok bariz yaşıyorum.

Hocam Killcam da herşey ortada gerçekten bi bağlantı sorunu var ve bu beni oyundan soğutuyor.
  • AnArchyHuOz kullanıcısına yanıt
    Battlefield'tan sonra bu oyundaki ms sorunu acayıp aşırı sencede öyle değil mi abi
  • quote:

Aaa olur mu öyle şey oyunun altyapısı çok iyi sen öyle sanıyorsundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: JamesAlanTR

quote:

Ayrıca oyuna nerdeyse hergün fix,patch geliyor. Ama bağlantı anlamında herhangi bir değişiklikte olmuyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JamesAlanTR

quote:

Ayrıca oyuna nerdeyse hergün fix,patch geliyor. Ama bağlantı anlamında herhangi bir değişiklikte olmuyor.

Ben 100 Ping ile oynuyorum sıfır sıkıntı.
    Activision ve Treyach sağ olsun mükemmel bir matchmaking ve server desteği sunuyor.

• Psikolojik mi yoksa mod farkimi bilmiyorum ama HARDCORE ile CORE arasinda inanilmaz bir fark var domination modlarinda CORE da 20 25 kill ustune cikamazken hardcore da 40 50 kill arasi oynuyorum. Kesinlikle hardcore da daha seri gelisiyorsunuz ama oyunun heyecani ve keyif almak istiyorsaniz bir grup ile hdsc oynayin dun aksam mukemmel keyif aldik bu abilerle :)

Bu arada oyunun en begenilmeyen denilen silahi ICR-1 bana gore tartismasiz oyunun en iyi Assault rifle silahidir. Hele birde eklentilerle birlikte uzaktaki adamin kacari yok :)

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    :) grup halinde oynanacak en keyifli mod hcsd dir. Hc oyunlarda bağlantı problemi neredeyse hiç yok. Çok seyrek rastlanabiliyor.

Sana tavsiyem, eğer icr yi beğeniyorsan hvk30 a da bir şans ver abicim.icr kadar stabil, ondan daha yüksek damage li.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

:) grup halinde oynanacak en keyifli mod hcsd dir. Hc oyunlarda bağlantı problemi neredeyse hiç yok. Çok seyrek rastlanabiliyor.

Sana tavsiyem, eğer icr yi beğeniyorsan hvk30 a da bir şans ver abicim.icr kadar stabil, ondan daha yüksek damage li.

Bu aksam tavsiyen uzerine abicim HVK deneyecegim. Eger musait olursaniz bu aksamda katilmak istersiz her ne kadar kotu oynasakda sizden oldukca keyif aldik dun gece :)

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Parti uygun olursa oynariz kardesim

• quote:

quote:

Bu aksam tavsiyen uzerine abicim HVK deneyecegim. Eger musait olursaniz bu aksamda katilmak istersiz her ne kadar kotu oynasakda sizden oldukca keyif aldik dun gece :)

Arkadaşla sadece SD oynuyoruz normal ve hd, oyununuzda yer olursa katılmak isteriz.
  • quote:

Parti uygun olursa oynariz kardesim

Baba oyunda yer varsa ben de katılabilirim çok über oyuncu değilim ama takım oyunu oynarım

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

quote:

quote:

Arkadaşla sadece SD oynuyoruz normal ve hd, oyununuzda yer olursa katılmak isteriz.

TR-Synaxflex
    TR-ScRyedd

Ekleyin arkadasinizla bizi 1 saat sonra online oluruz biz eve geciyorum simdi işten. Konusur hangisi uygunsa oynariz.

Diger grupta yer olmuyor ama biz 4umuz oynayabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 14 Ocak 2016; 22:51:31 >
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.