Şimdi Ara

Call Of Duty Black Ops 2 Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bir Sorum olacak. XboX 360 aldım ve CODBO2 da Zombilerle Kapışıyorum ama silahlarımı geliştiremiyorum nasıl yapıcam biliyormusuz Veya geliştirebilme gibi bir durumum varmı? Ray Gun ( uzay silahı ) Bile belli lwl'den sonra işe yaramıyor.Yardım edermisiz.
    2. sorum ise Normal Canping Oynarken Çöl gibi bir yerde savaşıyorum ve atlı askerlerde dev bi Tank'a doğru sürüyoruz bi anda Bomba Patlıyor ve Attan Düşüyorum Ve atın altında Kalıyorum.Ama naparam yapıyım kalkmıyor tam 39 defa denedim ama olmadı Bunlara basmamı sölüyor basıyorum ama kaldırmıyor. Yardım ederseniz sevinirim Ayrıca %60 Oynadığım haritada Çiftlik ( zombie mode)

• Haritalarda pack a punch kutulari var oralardan silah gelistirme yapiliyor..icinde donen bir silindir gbi birsey var..yanina gelince x e bas silahi birak cikincada x e basip silahini al..maliyeti 5000 di sanirim..ayrica her haritada yok veya sonradan cikabiliyor..

Hikaye modu sorunu hatirlayamadigim icin cevaplayamiyorum youtube dan gameplaylerine bakabilirsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lt rt tuşlarına basılı tutunca oluyor galiba bi dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çöldeki o bölümü sorunsuz geçmiştim sen basılımı tutuyorsun yoksa devamlı basıp çekiyormusun elini?
  • Farm'da Pack-A-Punch makinesi yok. Olan yerler : Tranzit,Town,Die Rise,Mob Of The Dead, Buried ve Origins. 5000'e yapıyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.