Şimdi Ara

Çalışmayan butonlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Alıntıları okunmuş say" butonu çalışmıyor. Düzeltmenizi rica ediyorum. Birisi benden bahsettiğinde ve favori konularıma cevap yazıldığında da bildirim gelmiyor. Alıntıları okunmuş sayamadığım için, konular görüntülemek istemediğim mesajlara gitmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 1 Kasım 2016; 0:31:7 >

• Yardımcı olacak bir yönetici yok mu?
  • Üstat bakabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teufel

Üstat bakabilir misin?

Cevap yazma ekranında, 'Tamam', 'Ön izle' ve 'İptal' butonları var malum. Yazımızı yazıp 'Tamam' a bastıktan sonra bu buton 'Göderiliyor' olarak değişiyor. İmla hatası var, 'Göderiliyor' olarak yazıyor. Kontrol edin isterseniz.
  • Sayın forum yönetimi, bu sorun hiç mi çözülmeyecek?
  • İlgili kişilere iletiyorum. Sorun en kısa sürede çözülecek.
  • Teşekkür ederim. Çözüleceğine inanmak istiyorum, çözülmesini umut ediyorum.
  • Anlaşılan bu sorun çözülmeyecek. Yardımcı olan ve yardımcı olmayan, herkese bir teşekkürü borç bilirim. Bütün yöneticilere, teşekkür ederim.
  • Koca bir forum yapan büyük ve saygıdeğer yöneticilerimiz, böyle küçük ve basit bir sorunu düzeltemiyorlar. Yapımda ve sorunda emeği geçen bütün büyük ve saygıdeğer yöneticilerimi tebrik ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 6 Kasım 2016; 18:17:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOZOK

Koca bir forum yapan büyük ve saygıdeğer yöneticilerimiz, böyle küçük ve basit bir sorunu düzeltemiyorlar. Yapımda ve sorunda emeği geçen bütün büyük ve saygıdeğer yöneticilerimi tebrik ederim.

Bize sitem etmişsiniz lakin bu tip teknik/yazılımsal meselelerle "Forum Yönetiminin" uzaktan yakından hiçbir ilgisi yoktur. En fazla, durumu iletmek adına yazılımcılara sizler gibi fazladan bir mention da biz atarız.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Size sitem etmedim. Sizlerin görevini biliyorum. Dikkat ederseniz; "Koca bir forum yapan" dedim, "Koca bir forum yöneten" demedim. Bahsettiğim ise dediğiniz gibi yazılımcılar ve sorumlu oldukları yöneticiler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.