Şimdi Ara

ÇALIŞANLAR TOPİĞİ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
401
Cevap
0
Favori
6.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Auto CAD

quote:

Orjinalden alıntı: cluberrr

Günaydın millet,İstanbul'da fena yağmur var,trafik felç herzamanki gibi.Yeni bir gün ve iş stresi.

Bütün çalışan arkadaşlara kolay gelsin.

Az daha Otobüs'te uyuya kalıyordum . . . Gözümü bir açtım Kavacık'a gelmişiz, Nasıl uyandım Nasıl indim hiç hatırlamıyorum

- 15 Dk daha fazla uyusaydım kendimi Levent'te bulabilirdim . . .

hocam bu yazdıgınızı okudugum zaman aklıma bı işe gıttım zaman gulermısın aglarmısın derler ya o şekılde bı anım geldi,çalışdıgım yer kozyatagında ben ise tuzlada oturuyorum malum 500t halk otobusu ıle gıdıp gelıyorum geçen ramazan bayramı arefesiydi uyuya kalmışım gozumu bı açdım etraf yemyeşil ormanlar var kendı kendıme ne iş murat cennetemı geldık dedim afalladım tabı ama duragı kaçırdıgım için mecburen kavacıga kadar gıttım tekrar kozyatagı arabasına bındım

• Hani her sabah binbir işkenceyle kalkarak derizya:

"akşam olsun saat 8 de yatacam"

ve akşam olur saat 11-12 ve hatta gece yarılarını geçer gider..ve her sabah aynı nakarat dilimizden serpilir..

AMA BEN AKŞAM OLSUN ERKENDEN YATACAM
  • quote:

Orjinalden alıntı: şifalı

quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

quote:

Günaydın millet,İstanbul'da fena yağmur var,trafik felç herzamanki gibi.Yeni bir gün ve iş stresi.

Bütün çalışan arkadaşlara kolay gelsin.

Az daha Otobüs'te uyuya kalıyordum . . . Gözümü bir açtım Kavacık'a gelmişiz, Nasıl uyandım Nasıl indim hiç hatırlamıyorum

- 15 Dk daha fazla uyusaydım kendimi Levent'te bulabilirdim . . .

hocam bu yazdıgınızı okudugum zaman aklıma bı işe gıttım zaman gulermısın aglarmısın derler ya o şekılde bı anım geldi,çalışdıgım yer kozyatagında ben ise tuzlada oturuyorum malum 500t halk otobusu ıle gıdıp gelıyorum geçen ramazan bayramı arefesiydi uyuya kalmışım gozumu bı açdım etraf yemyeşil ormanlar var kendı kendıme ne iş murat cennetemı geldık dedim afalladım tabı ama duragı kaçırdıgım için mecburen kavacıga kadar gıttım tekrar kozyatagı arabasına bındım

Tebdili mekanda keramet vardır.

• günaydın arkadaşalar. çalışanlara kolay gelsin. telefon çalıyor bu arada
  • Günaydın herkese kolay gelsin bugün çarşamba...
  • Günaydın millet,perşembeyide getirdik,cumaya ne kaldı şurda.

Hepimize kolay gelsin,iyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _AMADEUS_ -- 8 Ocak 2009; 9:15:57 >
  • herkese hayırlı sabhlar son 3 gündür akşama kadar boş boş oturuyorum masada..

aslında burada hem yaptığımız işleri paylaşsak hem topiğin ismine de yakışır bir durum olmaz mı?.
    belki yaptığımız işlerde birbirimize faydamız olur.

ben kymco scooter yedek parça depo sorumlusu olarak çalışıyorum..e haliyle kış mevsimi bizim işlerin kesat dönemidir.

herkese hayılı işler..(bu arada uyukum var ya)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyhat -- 8 Ocak 2009; 9:22:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: seyhat

herkese hayırlı sabhlar son 3 gündür akşama kadar boş boş oturuyorum masada..

aslında burada hem yaptığımız işleri paylaşsak hem topiğin ismine de yakışır bir durum olmaz mı?.
    belki yaptığımız işlerde birbirimize faydamız olur.

ben kymco scooter yedek parça depo sorumlusu olarak çalışıyorum..e haliyle kış mevsimi bizim işlerin kesat dönemidir.

herkese hayılı işler..(bu arada uyukum var ya)

Haklısın dostum,belki birbirimize işimizde düşer,yardımcı olabiliriz.

Dış ticaret departmanında çalışıyorum,demir yolluyoruz muhtelif dünya ülkelerine.
  • Evet Perşembe günü başladı . . . Bütün çalışan arkadaşlarıma iyi mesailer dilerim . . .
  • yaw bu bizim başkanlık seçimleri bitsede kurtulsak 20 gundur full çalışıyoruz ctesi pazar dahil sabh 8 30 akşam 19 30 gına geldi artık

ctesi pazar 20gundur birşey ifade etmiyor
  • bizde geçen hafta sonu sen sonu envanter konrolu için cumartesi gelmiştik..ne bileyim hiç sevemedim gitti fazla mesaiyi..
    quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

yaw bu bizim başkanlık seçimleri bitsede kurtulsak 20 gundur full çalışıyoruz ctesi pazar dahil sabh 8 30 akşam 19 30 gına geldi artık

• quote:

Orjinalden alıntı: seyhat

bizde geçen hafta sonu sen sonu envanter konrolu için cumartesi gelmiştik..ne bileyim hiç sevemedim gitti fazla mesaiyi..
    quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

yaw bu bizim başkanlık seçimleri bitsede kurtulsak 20 gundur full çalışıyoruz ctesi pazar dahil sabh 8 30 akşam 19 30 gına geldi artık

ben ondan hiç bahsetmedim geçen pazar seneyi kapatana kada öldük mizanda 1kuruş tutmadı bulana kadar canımız çıktı burda ... başkan mesaide vermiyor zaten

en güzel şey zam aldık

• Topiği yeni gördüm, hepimize kolay gelsin
  • kolay gelsin bende calisiyorum :/
  • Herkese kolay gelsın. Hafta bıttı ama hafta tatılını ben coktan yedım. Haftaya pazar gunune kadar calısmaya devam... Offf bıtmez bu hayat...
  • sabahdan bu yana boş boş oturuyorum o kadar uykum varki...gözlerim acıyor..bulundupum oda elektrikli ısıtcıyla ısındığı için böleyim..iş güç yok ısındım ve mayışdım tamamen..
  • perşembe oldu hafta sonuna az kaldı ahh ah
  • Cumartesi çalışanlarada çok üzülüyorum,3 sene öyle çalışmıştım,çekilir dert değil.
  • Sana katılıyorum ama bu ülkede kamu personeli hariç özel sektörlerin yüzde doksanı cumartesi personelini çalıştırıyor ya da zorunlu mesai yaptırıyor.
  • quote:

Cumartesi çalışanlarada çok üzülüyorum,3 sene öyle çalışmıştım,çekilir dert değil.

2 haftadır pazar günü bile çalışıyoruz ..kamudayız göya güya ctesi de tatil ama 1,5 senedir ctesileride yarım gun burdayız mesaide vermiyorlar

ama işimde mutluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 8 Ocak 2009; 11:45:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.