Şimdi Ara

Çalıntı CBR 125 Üstündeki Çocukları Takip Ettim Ve Olaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

04.08.2016 tarihinde Alibeyköy Bilgi Üniversitesi etrafında CBR 125 i çalıntı motosiklet olabileceği için takip ettim ve çocukları buldum sonrası olaylar, bu tipleri etrafınızda görürseniz çok çok dikkatli olun.

https://youtu.be/-tO-IBppTjE

• Dallas gibi ortam olmus valla ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-veritas

Merhaba arkadaşlar,

04.08.2016 tarihinde Alibeyköy Bilgi Üniversitesi etrafında CBR 125 i çalıntı motosiklet olabileceği için takip ettim ve çocukları buldum sonrası olaylar, bu tipleri etrafınızda görürseniz çok çok dikkatli olun.

https://youtu.be/-tO-IBppTjE

kawa yakıyor hocam er6n baktımda almadım 2.eli ölü 2005 2006'ların motorunu beğendim iyi sürmeler.
  • @B-veritas
    Hocam bende başta sonradan gelen çocukların , motoru çalan çocukların arkadaşları sandım. Ayrıca o çocuklar motorun kendilerinin olduğunu anladıkları halde neden saldılar acaba?
  • Çalıntı olabileceğini nasıl anladın? Benim hiç aklıma gelmezdi. Tecrübesizlikten herhalde.
  • Yakalamislar bunlari videolari var.

• knk o değil de katanayı da bıraktın. neyine güveniyon da şekil şükül yapıyon bu tarla fareleri çıkartır bıçağı sokar dikkat et kendine.

çocuk zinciri çıkarınca köprüye bağlayacak sandım keşke bıraksaydın da öldürselerdi
  • Kim bilir kimin hangi emekle biriktirip aldığı motosiklet o valla arkadaş ne yapalım salona mı koyalım motosikleti ...

• Hocam siz siz olun daha dikkatli davranın sizin motoru da yürütebilirlerdi.

• Hubalahubhub kullanıcısına yanıt
    Bulabilirsen atar mısın videoyu

• Sanırım lavuklardan birisi bu. Allah belalarını versin.
  • GSkill fN kullanıcısına yanıt
    Videoyu paylasmislar. Tesekkurler.

• Ohhh be ne güzel olmuş
  • Olayın üstüne gittiğiniz için çok teşekkürler,bu adi hırsızların çocuk felan olduğuna bakmıyacaksınız bunlar 5 yıl sonra kendilerinden küçükleri hırsız yapıp döngüyü devam ettirecek bunu biyerde bozmak lazım.Umarım yakalandıkları videoda kayıttan çıktıktan sonra sağlam bir dayak yemişlerdir.
  • Benimde motorum çalınmıştı çalanların mahallesine gittim bana kaleşnikof çektiler hemen kaçtım

• Dostum gerçekten cesur adamsın ''içeri gireceğimize şuna bi saplayalım motoru da güzel çalar kaçarız'' da diyebilirlerdi dürüst olayım ben gördüğümde 'ştt hoop plaka nerde''den öteye gidemezdim. Onlar da alışmış benim gibi korkaklara başta artistleniyorlar sert kayaya çarptıklarını anlayınca korkudan titremeye başladılar.

İnanılmaz terbiyeli, düzgün bir adamsın. Kameran da makinen de süper. Subscribe oldum her videonu izleyeceğim şimdi.
  • Bende bir kaç gündür baya videonu izledim öyle merak ediyordum dhde tesadüfen rastladık. videoların biraz gereksiz uzun geliyor izlerken sıkılıyorum ama gördüğüm kanallar içinde en iyi yine senin ki birdeki motorunu baya beğendim. fakat yeni başlayanlara tavsiye etmiyorsun. bu yeni başlayanlara neden farklı motor tavsiye ediliyor anlayamadım. 3 4 yıllık araba tecrübem var bisikletten zaten hiç inmem. arabayla hız yapmayı fevri tavırları filanda sevmem direk bu motorla başlasam olmaz mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi They Killed Kenny -- 18 Ağustos 2016; 20:21:55 >
  • Ben seni youtubede izliyordum hep demekki sende bir dh lisin

• Bu yakalandilar diye atilan video temmuz ayinda cekilmis.Bu arkadas ise agustos ayinda yani bu ay cekip atmis.Nasil yakalandilar anlamadim.Belliki serbest birakmislar.Kacirdigim bi nokta mi var ?

• Hocam sonrasında hiç haber aldınız mı son durum nedir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.