Şimdi Ara

Çalınan Steam Account Geri Alımı Ticket Atma(Resimli Anlatım) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
69.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimkide dün çalındı ticket attım beklemedeyim
    bi an dalgınlıgıma geldi trading den düştüm bende hesapta gift rust la 5 key falan vardı umarım geri gelir
    benimkini çalanda rus
    allahtan mail adresimle steam hesabımın şifresi farklı yoksa ikisinide ele geçiriyormuş
    herkeze tavsiyem 2-step verification a geçin hesabınıza her girişinizde telefonunuza mesaj geliyor şifre kısmından sonra böylece ruslarla başa çıkabilirsiniz

buda benden size benim mailin giriş kısmı ingilizce bilmeyenlerin işine yarar sadece kullanıcı adınızı falan ekleyin devamına
    Today I received an email about my steam profile password has changed.
    I didn't make any changes for my password.
    So now I cant access my account, if someone steal it,
    now I need your help to take my account back.

I'm waiting for your respond. Best Regards.

edit: hesabımı aldım fakat staem inventory de rust vardı (20$) kaybolmuş

edit 2:oyunuda geri aldım steam candır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_a_l__i -- 21 Mayıs 2014; 15:08:04 >

• gelişme olursa editleyebilir misin @Recovery.MM
  • 2 gün önce hesabımı çalınan itelerimlerim ile geri aldım harcadığım tüm paralar helal olsun Steam a
    benzer durumu yaşayanlara yardımcı olmak adına steam supportta attığım maili ve gelen cevabıda paylaşıyorum

** Hİ Dear Admins
    My Steam account has been hijacked on May 4th 2014. All of my games and my valuable items in Steam Inventory has been stolen and extracted to other Steam Accounts.
    Please let me know what information I need to provide to retrieve my account and my items.
    Thank you!

my account details
    steam id:
    account name:
    e mail adress:

More details in following screenshots:
    screen shoot larla haklı olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor buraya eklersiniz

Last trades I made before my account is hijacked:
    buaraya hesabım çalınmadan yaptığım son trade nin resmi ekledim bunu ekleme nedenim scrammer in tüm steam envanterimi boşaltmış olması ben envanterimin eski hale getirilesini talep ettiğim için ekledim

Proof of purchase for the account:
    buraya steam hesabıma yaptığım para yatırma işlemlerinin makbuzlarının resimini ekledim bunlar steam hesabınızın bağlı olduğu mail adresini gelir

My call of duty black ops Cd key
    cd key i gitti gidiyor dan satın almıştım satın alma ekranının resmi cd key de bu ekranda(önemli nokta digital ortamda satın alığınız oyunların ürün teslim ekranın resmini atın kutulu aldıysanız oyunun kutusunun resmini atarsınız)
    ben bu şekilde satın aldığım bi kaç oyunun cd key lerinin resmini attım steam hesabınızdaki tüm oyunların cd keylerinin resmini atmanıza gerek yok
    My Mound and Blade Warbant Cd key
    Medal of Honor and Red Alert 3 Cd keys

Credit Cards I used for shopping on Steam:
    buraya steam hesabınıza ödeme yaparken kullandığınız kredi kartının sahibinin adı soy adı kart türü (örneğin visa) ve kart numarasının son 4 hanesini yazmanız gerekiyor

Paypal I used for shopping on Steam
    buraya steam hesabınıza eğer paypal ile ödeme yaptıysanız paypal bilgilerinizi yazmanız gerekiyor
    isim soyisim
    paypal ın bağlı olduğu mail adresi

buda steam supporttun bana cevap verdiği mail cevap almak için 5 gün bekledim daha önce 2 günde cavap aldığımda olmuştu anlağım kadarı ile yoğunluğu göre size sıra gelince cevap alıyorsunuz
    cevapta kısaca bi seferliğe mahsus jest olarak entanverimin çalınmadan önceki haleni getirileceği bi daha çalnırsa eski haline getirilmeceği sorumluluk almayacakları yazıyor

Thank you for contacting Steam Support.

We apologize for the delay.

We have reversed the trades committed by the hijacker as a one time customer service gesture. Any Community Market listings that you had listed were also removed and returned to your inventory.

In the future, if your account is hijacked, we will be unable restore your items to your backpack - the safekeeping of your account is your responsibility.

Please follow the links below for account security recommendations and information about Steam Guard, an additional layer of protection for your Steam account:

Title: Account Security Recommendations
    Link:http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1266-OAFV-8478

Title: Steam Guard
    Link:http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4020-ALZM-5519

For complete information about our Steam Trading Policy please visit the following link:

Title: Steam Trading Policy
    Link:http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=9958-MJDG-3003

I have reset your account password and sent the new login information in a separate e-mail. Please log into the account using the new password.

Note: The new password consists of all numbers.

Once logged in, please change your password and validate your email address. This will ensure that you will be able to use the Steam account recovery tool in the future to save time if you need to reset your password. This process is outlined here:

Title: Resetting an Account Password and Secret Question
    Link:http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7058-AFZC-7069

If you do not receive the e-mail and you are running a Spam filter, check and make sure the e-mail is not being filtered as spam.

• Saol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam allah razı olsun sizden valla 2 günde hesabımı geri aldım çok mutluyum
  • Dj Peace kullanıcısına yanıt
    selam Djj peace eyer ticket atmagi biliyorsan lutfen steam ismini soyle seni ekliyim banada iyice anlat lutfen
  • Dividi kullanıcısına yanıt
    bak dostum benimde oyle calindi tikkatli dinle !
    birisi bana arkadaslik atti bende kabul ettim sonra bana ingilizce sorular yazdi benimde ingilizde berbat oldugu icin yes den baska bi sey bilmiyordum adam bana ne yazdiysa yes dedim sonra link atti oyun vericekmis bende linke tikladim aninda steam ismimi fala nistedi ben nerden biliyim hesabimi alicak bende yazdim sonra otomotik bi siteye girdim bi program indirdi bende ! salak gibi programa tikladim generator zan ettim yabi bi tikladim : steama giris yapinca ne diyor mesala : baglaninan hesab eseek ..... yazar oyle bi sey acildi birden steamim kapandi yani sofremi istedi bende yazmadim ki birden hileci falan olur beni kaziklar ama artik is isten cekmisti simdide nasil ticket atiliyor onu arastiriyorum allah haskina bile varsa hesabini kurtaran varsa benim steam isim idim yani linkim ekleyin sevinirim yardimci olunhttp://steamcommunity.com/profiles/76561198132349151

• Violence Solves kullanıcısına yanıt
    evet arakadaslar benimde hesab calindi hacker yapi internetden arasturdum ticket atmagi attim ticket cd keyin resmini cektim attim sonra mail adresimi falan yazdim attim bu arada steam : id niz sizin kullanici adiniz oluyor : yazdim herseyi idimi falan tum forumlari doldurdum 3 saet sonra cevab geldi mail sifremi dogrulama geldi yaptim hesaabima kavustum : yani arkadaslar bu durumda olan varsa bana urasin yardimci olurum ticket konusunda elimden geleni yaparim : altdan steam idimi veriyorum kolayca ulasmaniz icin : iyi gunler iyi donanimlar :D
  • ahmet.1997 kullanıcısına yanıt
    benim idhttp://steamcommunity.com/profiles/76561198132349151
  • arkadaşlar benimde başıma geldi böyle bişey bende AC3 ün uplaydan cd key ini aldım yolladım adamlara cevap bekliyorum kredi karti paypal felan hepsini yolladım sizce alma ihtimalim kaç ve nekadar bir süre lazim
  • CD key olmadan imkansızmı geri almak cd keyi bulamıyorumda.:(
  • Ticket attım cd key yok fakat ilk e-mail ilk şifre gizli soru ve Kullandığım wallet kodlar var

4 gündür tık yok
  • Hesabım çalındığından değilde, VAC Ban yediğim için 5 Ağustos'da ticket atmıştım. Hem ingilizce, hemde türkçe yazdım. Halen ikisinede cevap vermediler. Çok dandik support ekibi.
  • Ben ticket attım ama geri mail gelmesini en fazla kaç gün beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bora321123

Ben ticket attım ama geri mail gelmesini en fazla kaç gün beklerim.

5 gündür cevap yok biraz çok bekleyeceğiz destek ekibi 0 .
  • bu arada steama türkçe bi şekilde ticket yazıncada cevap veriyorlar.Ben hesabın çalınma işini değilde bi oyunla ilgili bişiyi sormuştum 6 gün sonra cevap geldi.Tabi cevap ingilizce.
  • oyunları steam parası ile aldıysak nasıl kanıt sunabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Akira -- 19 Ağustos 2014; 21:41:48 >
  • benimde çalındı 2 tane ticket attım 2.sinde resim de koydum ve cd key vardı onuda çektim hesabı geri verirler mi ve internetten çıkıp steam login name yazdım şifreyi salladım eski ismiyle girdi ama sadece offline oluyor internete bağlayıp reset attıgım da girmiyor neden şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: lose_yourself

2 gün önce hesabımı çalınan itelerimlerim ile geri aldım harcadığım tüm paralar helal olsun Steam a
    benzer durumu yaşayanlara yardımcı olmak adına steam supportta attığım maili ve gelen cevabıda paylaşıyorum

** Hİ Dear Admins
    My Steam account has been hijacked on May 4th 2014. All of my games and my valuable items in Steam Inventory has been stolen and extracted to other Steam Accounts.
    Please let me know what information I need to provide to retrieve my account and my items.
    Thank you!

my account details
    steam id:
    account name:
    e mail adress:

More details in following screenshots:
    screen shoot larla haklı olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor buraya eklersiniz

Last trades I made before my account is hijacked:
    buaraya hesabım çalınmadan yaptığım son trade nin resmi ekledim bunu ekleme nedenim scrammer in tüm steam envanterimi boşaltmış olması ben envanterimin eski hale getirilesini talep ettiğim için ekledim

Proof of purchase for the account:
    buraya steam hesabıma yaptığım para yatırma işlemlerinin makbuzlarının resimini ekledim bunlar steam hesabınızın bağlı olduğu mail adresini gelir

My call of duty black ops Cd key
    cd key i gitti gidiyor dan satın almıştım satın alma ekranının resmi cd key de bu ekranda(önemli nokta digital ortamda satın alığınız oyunların ürün teslim ekranın resmini atın kutulu aldıysanız oyunun kutusunun resmini atarsınız)
    ben bu şekilde satın aldığım bi kaç oyunun cd key lerinin resmini attım steam hesabınızdaki tüm oyunların cd keylerinin resmini atmanıza gerek yok
    My Mound and Blade Warbant Cd key
    Medal of Honor and Red Alert 3 Cd keys

Credit Cards I used for shopping on Steam:
    buraya steam hesabınıza ödeme yaparken kullandığınız kredi kartının sahibinin adı soy adı kart türü (örneğin visa) ve kart numarasının son 4 hanesini yazmanız gerekiyor

Paypal I used for shopping on Steam
    buraya steam hesabınıza eğer paypal ile ödeme yaptıysanız paypal bilgilerinizi yazmanız gerekiyor
    isim soyisim
    paypal ın bağlı olduğu mail adresi

buda steam supporttun bana cevap verdiği mail cevap almak için 5 gün bekledim daha önce 2 günde cavap aldığımda olmuştu anlağım kadarı ile yoğunluğu göre size sıra gelince cevap alıyorsunuz
    cevapta kısaca bi seferliğe mahsus jest olarak entanverimin çalınmadan önceki haleni getirileceği bi daha çalnırsa eski haline getirilmeceği sorumluluk almayacakları yazıyor

Thank you for contacting Steam Support.

We apologize for the delay.

We have reversed the trades committed by the hijacker as a one time customer service gesture. Any Community Market listings that you had listed were also removed and returned to your inventory.

In the future, if your account is hijacked, we will be unable restore your items to your backpack - the safekeeping of your account is your responsibility.

Please follow the links below for account security recommendations and information about Steam Guard, an additional layer of protection for your Steam account:

Title: Account Security Recommendations
    Link:http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1266-OAFV-8478

Title: Steam Guard
    Link:http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4020-ALZM-5519

For complete information about our Steam Trading Policy please visit the following link:

Title: Steam Trading Policy
    Link:http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=9958-MJDG-3003

I have reset your account password and sent the new login information in a separate e-mail. Please log into the account using the new password.

Note: The new password consists of all numbers.

Once logged in, please change your password and validate your email address. This will ensure that you will be able to use the Steam account recovery tool in the future to save time if you need to reset your password. This process is outlined here:

Title: Resetting an Account Password and Secret Question
    Link:http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7058-AFZC-7069

If you do not receive the e-mail and you are running a Spam filter, check and make sure the e-mail is not being filtered as spam.

konu ile alakalı bana özel mesaj atanlar oldu sonra konuya tekrar girip yorumları okuyunca aynı şeyler tekrar tekrar soruduğunu gördüm konu oldukça açık dikkatlice okursanız sonuca ulaşacaksınız aynı soruları tekrar tekrar sormayın,geçmiş olsun
    beni steama başvuruken en çok zorlayan yetersiz ingilizcemdi o 2 satırlık çeviriyi yaptırana kadar akla karayı seçtim millet genelde uğraşmak istemiyor samimi olarak söylüyorum benzer durumu yaşayan arkaşlar için 10 numara tastak metindir bunun harince şahşen yeterli ingilizcem yok yapabileceğim tüm güzelliği yaptım konu ile alakalı bana mesaj atmayın bu açılan konuyuda dikkatlice okuyun canınızı sıkmayın steam yarı yolda bırakmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lose_yourself -- 15 Aralık 2014; 22:52:07 >

• 10 gün önce hesabım çalındı Arma 2 CD keylerimi gönderdim ve alışverişlerimi gönderdim hala cevap yok.

10 gün
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.