Şimdi Ara

Çalınan Steam Account Geri Alımı Ticket Atma(Resimli Anlatım) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
6
Favori
69.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başka bi sebepden dolayı denedim bu yöntemi sağol dostum, umarım geri alırım hesabımı .
  • Bu steam accountu hacklenen arkadaşlar sadece merakımdan soruyorum. Ucuz rus CDKEY mi aldınız böyle oldu? Steam accountunuzu verip oyunu aktif ettirdiniz vs ?
  • http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=34608602 şurdaki mesajıma bakabilrsiniz.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desirr -- 12 Şubat 2014; 10:42:10 >
  • eline saglik
  • Merhabalar

Oyunu normal pcde CD takarak oynuyordum. Uzun süre önce steam ile aktif ettim diğer pcye yüklemiştim. Bugun tekrar steamdan indirmek istediğimde şifre daha önce aktif edildi. Çift kayıt diyor. bu durumu nasıl düzeltecem. Diğer pcdede malesef durmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opinion -- 11 Haziran 2011; 3:12:08 >
  • Eyvallah
  • arkadaşlar benim de diablo12 gibi sitede başka bir sayfa gözüküyor bunu nasıl çözebilirim?
    buyurun linki de varhttp://imageshack.us/photo/my-images/13/adszgtp.png/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andac1907 -- 2 Temmuz 2011; 12:52:10 >
  • arkadaşlar benim steam hesbaım da çalındı. bu sabah meydana geldi. steam ticket yöntemiyle şikayette bulundum kimse geri dönmedi. dahası steam ın kendi support sayfalarına dahi giremiyorum . bu sorun steam den mi benden mi kaynaklanıyor hiç bilmiyorum. kötü bi ingilizceyle derdimi anlattım cd key ve ticket number ı fotoğraflayıp yolladım 6 saat kadar oldu hala cevap yok :( başka ne yapabilirim. mw2 ve 2 tane de harita pakedim gitti. toplam maliyeti 165 tl çalındı resmen
  • beyler maalesef benim de steam hesabım çalındı. ama benim elimde hiç cd key yok hesabı nasıl geri alabilirim?
  • arkadaşlar steam ticket attım fakat yardımın gerekli engilizce bir açıklama yazmak için.. özelden bekliyorum
  • benimde bugün çalındı bütün itemlerim gitmiş steam acountu geri vericek peki itemleride vericekmi aen az 200 dolarlık dota 2 itemim vardı.
  • ticket ı keylere yazdım yolladım dün gece 2 de hala dönmediler. 10 saatte alan var 1.5 günde alan var neye göre değişiyo ki bunlar
    edit: almış bulunmaktayım oh be... steam the best

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuji977 -- 21 Aralık 2012; 20:51:59 >
  • ya ben sadece keyleri gönderdim az önce birde sadece bir oyun kutuluydu onun resimlerini gönderdim ingilizce açıklama yaptım inşallah geri gönderirler hesabımı
  • Arkadaşlar bende steam hesabımı ve takas 100 dolar civari degeri olan keylerimi kaybettim. zannedersem bir link gönderildi ve bu steam a çok benzeyen sahte bir link. hem arkadaşlarin buna dikkat etmesini istiyorum

Hem de ticket göndereli 1 günü aştı fakat hiç yanıt yok. acaba size direk mi hesabinizi gönderdiler yoksa önce ilgileniyoruz gibi bir mail geldi mi?? Ticket ve sonraki aşamalardan biraz bahsedebilir mi?

Başka bir konu da ben oyunu para ile almadım davetiye ile aldım. Cd key im yok bu konuda ne yapabilirim sizce.?? yanıtlarınız için teşekkürler
  • Cs go hesabım vardı.
    Biri portalla takas yapalım dedi.Emaili falan değiştirmiş ticket attım. eski gizli soruyu falan yazdım.Geri alınabinir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furcin

ya ben sadece keyleri gönderdim az önce birde sadece bir oyun kutuluydu onun resimlerini gönderdim ingilizce açıklama yaptım inşallah geri gönderirler hesabımı

bundan 3 gün sonra hesabımı geri aldım direk gönderdiler
  • Arkadaslar merhaba oncelikle, benim steam bugun hacklendi malesef durup dururken ve dediginiz gibi destek actim ama bende CD-KEY yok cunku ben oyunu ben PTT yoluyla almistim yani hediye olarak geldi. O yuzden CD-KEY yok destek bolumunde Steam'ye iza ettim. Acaba kabul ederler'mi bazi ss kanitlar attim. Ne dersiniz?

Goruslerinizi bekliyorum,

Tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerhardine

Arkadaslar merhaba oncelikle, benim steam bugun hacklendi malesef durup dururken ve dediginiz gibi destek actim ama bende CD-KEY yok cunku ben oyunu ben PTT yoluyla almistim yani hediye olarak geldi. O yuzden CD-KEY yok destek bolumunde Steam'ye iza ettim. Acaba kabul ederler'mi bazi ss kanitlar attim. Ne dersiniz?

Goruslerinizi bekliyorum,

Tesekkurler.

Banada aynısı oldu ama alamadım destek cd key ekleyin dedi.

• Bu hesaba bir başkası tarafından erişilmiş olabilir.

Steam Destek hesabınıza bir başkası tarafından erişilmiş olabileceğinden şüpheleniyor. Güvenlik önlemi olarak bu hesaba müdahaleleri geçici olarak kısıtlıyoruz. Lütfen Steam Destek'e ulaşın ki size yardımcı olabilelim.

Hesabınıza tekrar erişim sağlamak için:

Steam Destek ile iletişim kurun ve bir destek görevlisi hesabın sahibinin size ait olduğunu onaylayıp hesap erişimini tekrar sağlasın. Onaylama sırasında hesabınızdaki oyunların sahibi olduğunuza dair kanıt sağlamanız istenebilir.

Daha fazla bilgi burada mevcut: Çalınmış Steam Hesabını Geri Almak SSS, Hesap Güvenliği Tavsiyeleri

Bu hesabın işlevselliği sahibi yetkilerini tekrar kazanana dek kısıtlanmıştır.

Satın alma, hediye etme, takas, CD anahtarı etkinleştirme ve Steam Topluluğu'na ulaşım engellenmiştir.

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.