Şimdi Ara

ÇAKMA AMA HAKİKİ APPLE WATCH

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
3
Favori
17.886
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler malum 400 dolar lık apple watch ( tr de 1200 tl) iPhone 4S ile uyumlu değil. Ben çok şık buluyorum apple watch ı ancak maddi durum yetmiyor.

Normalde çakma mal alımına karşı bir insanımdır ama bu harbi harbi benziyor. Bu malın bile çakmasını yapmışlar düşünün.
     ÇAKMA AMA HAKİKİ APPLE WATCH

İsmi. mtk2502c

Ürün bu :http://m.aliexpress.com/item/32488049542.html

Videosu :https://m.youtube.com/watch?v=zPrE3jDQ9YA

Şimdi sizinde fikirlerinizi alıyım. Fiyatı 68 dolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çakma ürün çakmadır. Çakmanın hakikisi mi olur hocam yaa. Akşam akşam güldürdün beni :)
  • Hevesini kırmak istemem ancak video da ki takılmaları görünce sabırsız bir insan, kolundan çıkarıp duvara fırlatır gibi geldi.
  • o saat önce çakma mı hakiki mi olduğuna karar versin.
  • Valla ben bugun bir tane aldim
    Gelince gorecez adamlar yorumlarda super bahsetmis

• quote:

Orijinalden alıntı: silvestre1905

Valla ben bugun bir tane aldim
    Gelince gorecez adamlar yorumlarda super bahsetmis

kardeş eline geçince bana yazabilirmisin ? Belki alırım :)
  • Şu aralar çok alışveriş yaptım param kalmadı 1 ay sonra alıyım almak istiyorum ne zamandır

• asla almayın çin malı akıllı saatlerden. Yazılımlar yerlerde sürünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriticalWave

asla almayın çin malı akıllı saatlerden. Yazılımlar yerlerde sürünüyor

Ya şekil olsun diye. Sonuçta apple watch ın yanına yaklaşamaz. Ama kimse bu çakmamı demez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android le mi çalışıyor ?

evet android telefonda sözde ios un saatini kullanan masum halk, teknoloji severlerin dikkatinden kaçamadı
  • quote:

Tamam hocam üstünü tamamla apple'dan alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuteDad

quote:

Tamam hocam üstünü tamamla apple'dan alayım.

Hocam bak 1 hafta sen kullanican 1 hafta ben ona gore

• CuteDad kullanıcısına yanıt
    her yaptığın çağrının sesini saatten duymak ıstıyorsan... zart zurt herşeye ama o an yazışırken bile gelen bildirimleri saate almak ıstıyorsan, Adım sayarken aynı anda kalp ölçememesini istiyorsan... Kolunu kaldırıp baktığında ekran otomatik açılmasın ellerim doluykan tuşa basmaya çalışıp saatin kaç oldunu görmeye çalışmak istiyorsan... Dokunmatiğine fıtık olmak istiyorsan... Aynı anda saat ve BT kulaklığı kullanamamak istiyorsan alabilirsin dostum :)

Farkı ver orjinalini alırım demişsin... Apple watch Temel ihtiyaç değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriticalWave -- 1 Aralık 2015; 23:49:58 >
  • quote:

her yaptığın çağrının sesini saatten duymak ıstıyorsan... zart zurt herşeye ama o an yazışırken bile gelen bildirimleri saate almak ıstıyorsan, Adım sayarken aynı anda kalp ölçememesini istiyorsan... Kolunu kaldırıp baktığında ekran otomatik açılmasın ellerim doluykan tuşa basmaya çalışıp saatin kaç oldunu görmeye çalışmak istiyorsan... Dokunmatiğine fıtık olmak istiyorsan... Aynı anda saat ve BT kulaklığı kullanamamak istiyorsan alabilirsin dostum :)

Ben de temel ihtiyaçtır demedim ki. Sen onu almayın orijinalini alın diyorsun. Buradaki adamların zaten parası olsa gider orijinali alırlar. Bunu tartıştıklarına göre demek ki bütçemiz buna yetiyor. O yüzden bunun artılarını eksilerini konuşmak yerine gidin orijinalini alın demek abes kaçıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CuteDad

quote:

Ben de temel ihtiyaçtır demedim ki. Sen onu almayın orijinalini alın diyorsun. Buradaki adamların zaten parası olsa gider orijinali alırlar. Bunu tartıştıklarına göre demek ki bütçemiz buna yetiyor. O yüzden bunun artılarını eksilerini konuşmak yerine gidin orijinalini alın demek abes kaçıyor.

tabiki sizinle ayni fikirdeyim. sonucta apple watch 1200 tl ben 200 tl yi zor ayarladim. ki alsamda 4s desteklemiyor

• Saat arayüzleri çok kötü. Kare saate hep yuvarlak saat arayüzü koymuşlar. Adam gibi bir tane bile saate benzer grafik yok.

• CuteDad kullanıcısına yanıt
    Çakma sahte işlevsiz 2 hafta sonra çıkarıp atilacak ürün alacak kadar zengin değilim ben. Sizi bilemem

• quote:

Çakma sahte işlevsiz 2 hafta sonra çıkarıp atilacak ürün alacak kadar zengin değilim ben. Sizi bilemem

Apple fan boy ile tartışılmıyor, iyi günler.
  • Şekil olsun diye alınabilir. Şekil olsun diye iPhone diye bir telefon alıp içine mp3 sürükleyip bırakılamayan, yazılımı yerlerde sürünen aletler de gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Saat arayüzleri çok kötü. Kare saate hep yuvarlak saat arayüzü koymuşlar. Adam gibi bir tane bile saate benzer grafik yok.

2 animasyon secenegi var. 1 kendininki 2 apple watch inki

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.