Şimdi Ara

Cake Defi 1 ay Yatırım ile 40$ Kazan ✅ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
5.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili arkadaşlar, Kyc onayı alıp gerekli tutarı yatırmayan çok arkadaş var. Bugün kampanyanın son günü, son bir hatırlatma yapmış olayım.

• Arkadaşlar bugünden sonra yatıranlar için ödül 35$ olacaktır bugün yatırabilirseniz 65 dolar, bilginize.

• Kampanya güncellendi arkadaşlar, referansımla kayıt olanlara 5$ ödüyorum.

• Konu için teşekkürler kyc bugün onaylanmasına rağmen 50$ atıp eski kampanyadan yararlanabildim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutluCake Defi  1 ay Yatırım ile 40$ Kazan  ✅ 

• Güncel, devam ediyor.

• Güncel

• Kampanya devam ediyor.

• Güncel, Kyc'si onaylanan arkadaşlar kampanya bitmeden yatırım yapmayı unutmayın.

• Güncel, DFI'ın değeri güzel artış gösterdi, 10 şubat öncesi kaydolup 60$ değerinde ödül alanların şuan ortalama 80$'ı var. 6 ay stakede kalacağı için %43'lük bir stake getirisi de eklenecek. Umarım 6 ay sonra DFI'ın değeri de güzel yerlerde olur.

Cake Defi  1 ay Yatırım ile 40$ Kazan  ✅
  • üye oldum ama freeze kısmında auto renew kısmını bulamadım, şuan hesap kimlik doğrulama onay sürecinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluefour B kullanıcısına yanıt

Hocam mobil uygulamayı mı kullanıyorsunuz yoksa tarayıcı mı?

• mobil uygulama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluefour B kullanıcısına yanıt

Mobil uygulama üzerinde boost sekmesinde yer alıyor, oradan kapatabilirsiniz.

Boost> Freezer> aşağıda auto renew yazan kısmı görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustFroglee -- 17 Şubat 2022; 10:18:18 >
  • Güncel, devam etmekte.

• Güncel

• Güncel, devam ediyor.

• şu an bu kampanya güncel olarak nasıl devam etmekte?

• turkceoguz kullanıcısına yanıt

Hocam kayıt olup Kyc onayını gerçekleştirip gerekli tutarı yatıdığınızda size 30$ DFI token veriyor + 5$ değerinde BTC testi var tüm şartları tamamlayıp bu miktar çekilebilir olduğunda ben de 5$ veriyorum yani toplam 40$ kazanmış oluyorsunuz. Verdiği 30$ 180 gün boyunca 5$ test ise 30 gün boyunca stakede kalacak bu süre zarfında da %43 stake getirisi var. Yani ağustos ayında DFI'ın fiyatı aynı olduğunu düşünelim 56$ kazanmış olacaksınız.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.