Şimdi Ara

Cafe için yeterli 1 sistemmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD SEMPRON 2800 400MHz BOX Soket 754 384Kb
    ASUS - K8N-VM NVIDIA GFORCE 6100 1600 HT 2* DDR400 4 ADET SATA RAID 10/100 LAN 6 KANALse s
    512MB 400MHz DDRAM 33 USD+KDV
    80 GB SAMSUNG 7200 8MB CHS 812N
    17 SAMSUNG 793DF FLAT 139 USD+KDV
    256 MB ASUS EAX1300 PROTD PCI EXP. DDR2 DVI

ve diğer şeyler...
    yorumlarınız nedır?

• ram twinmos 1 gb
    boardun on board vga sına gerek yok, nf3 chipli bi anakart seçsen daha şık olur gibi
    bi de 120 gb hdd daha iyi olur çok fiyat farkı yok arada zaten
  • naparsan yap ama ekran kartını alabileceğin en iyi ekran kartı olsun ben sana en az 6600 öneriyorum karar senin
  • herşeyden kıs ama ekran kartını iyi al
  • evt ekran kartını 6600gt yapabılırım butce yeterse
    anakartıda epox dusunuyodm fıkrımı deiştrdım sanırım bunda nf4 chip var? tam bılmıyorm ,on board vga sinn gereksz oldugunu bende dusundum ama ilerde ekran kartında sorun cıkarsa ekran kartını onboardan calıstırp hızmete devam ederız dıe dusunmustum?
    ram konusunda 512yeter sanırım
  • işlemci ve ekran kartı yetersiz bence.
  • +ram diyelim bide internet kafeye 512 ram yeter mi yaw millet oyun oynamaya gelicek işlemci yetersiz ekran kartı yetersiz ram yetersiz ram en azından 2x512 olması gerekiyor..ekran kartı olarak ta x800gto alınmalı soc 939 amd athlon 3000 işlemci olursa o zaman internet kafe bilgisayarı olur işte
    quote:

Orjinalden alıntı: KeanuReeves

işlemci ve ekran kartı yetersiz bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ASUS

AMD SEMPRON 2800 400MHz BOX Soket 754 384Kb
    ASUS - K8N-VM NVIDIA GFORCE 6100 1600 HT 2* DDR400 4 ADET SATA RAID 10/100 LAN 6 KANALse s
    512MB 400MHz DDRAM 33 USD+KDV
    80 GB SAMSUNG 7200 8MB CHS 812N
    17 SAMSUNG 793DF FLAT 139 USD+KDV
    256 MB ASUS EAX1300 PROTD PCI EXP. DDR2 DVI

ve diğer şeyler...
    yorumlarınız nedır?

YORUMLAR KÖTÜ 1-80GB DEĞİLDE 160 YAPSAN
    2-512 DEĞİLDE 1024 FELAN OLSA
    3-PEK İNTERNET CAFELERDE AMD GÖRMEDİM AMA BENDE AMD TARAFTARIYIM AMD ALACAKSAN BAKIMINIDA YAPACAKSIN
    4-ŞİMDİKİ İNTERNET CAFELER NERDEYSE PLAZMA KOYACAKLAR SEN 17 SAMSUNG 793 YAZMIŞSIN İYİ BİR LCD AL YAW

KUKARIDA YAZDIKLARIM SADECE YÜKSEK DÜZEYLİ BİR ŞEY İSTİYORSAN ONLAR GEÇERLİ YOK FAZLA PARA HARCAMAM GEREKİYOR DİYORSAN FENA DEĞİL SADECE BARİ RAMİ 1024 YAP

• hala anlamıyor bukadar insan bütün kafe forumlarına yazdık bunu kafe için cok cok iyi pc yerine cok pc alacaksınız sürüm işi bu sürümden kazanıyor artık kafeler kimse save gerektiren oyunları gelip kafede oynamıyor genelde online oyunlar oynanıyor artık ki onlar icinde cok iyi ekran kartları gerekmiyor 9550 ler fazlasıyla iş görür
  • Başlığı "Cafe için yeterli 1 sistemmi?" yerine

Cafe İçin Yeterli Bir Sistem mi? Diye açarsak daha iyi olur...

Türkçeyi güzel kullanalım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saydam

hala anlamıyor bukadar insan bütün kafe forumlarına yazdık bunu kafe için cok cok iyi pc yerine cok pc alacaksınız sürüm işi bu sürümden kazanıyor artık kafeler kimse save gerektiren oyunları gelip kafede oynamıyor genelde online oyunlar oynanıyor artık ki onlar icinde cok iyi ekran kartları gerekmiyor 9550 ler fazlasıyla iş görür

arkdasm senı tebrk etmek ısıtıyorm aynen bende oyle dusunuyorum onun ıcın okdar ıyı pc almak ıstemıyorm ben işletme okuluyorm ve iyi olmasından cok pc sayısınn cok olması sımdılık o cevre halkına gore daha iyi die dusundum ama arkdasların yorumları ıcın cok tesekr ederım
    harddıske bence hıc gerek yok anamakınede 200gb var film veya muzık tarzı seylerı ordan saglanr
    ram konusunda haklısınız
    ekran kartını 256 Gainward 6600gt yaptım
    işlemcıyı SEMPRON amd 3 yaptım
    anakartı asus amd k8n4-e nf4 ddr400 yaptım ;)

sonolarak turkceyı duzgun kullanmadıgım ıcın ozür dilerim,özen göstermeye çalıscam arkadasım

• BENCE YÜKSEK BİR MAKİNA İNTERNET CAFE İÇİN BİREBİR MAKİNA AL
  • arkdaslar son bişey sempronmu athlonmu karasız kaldım ?
  • Cukka yeterse Athlon almakta fayda war tabiki
    quote:

Orjinalden alıntı: ASUS

arkdaslar son bişey sempronmu athlonmu karasız kaldım ?
  • athlon tabikide ama cebe baklıyor işte..
  • bence biraz bekleyip ps3 kafe kurmak lazım :)
  • once abi olay su

1024 ram şart oyun makinas bu
    sonra ekran kartı senin pek kesmezzz

6600 al en kotu ihtimal

diğerleri yeter gibi
    gerçi sempron 3000 de olur 2800 de ama bi dah ki seneni oyunları nı kaldırabilirmi bilmem..

ben cafelere bakıma gidiyom
    karşımda net cafe var teknik destek saglıyom yani TECRUBE
  • cpu amd Athlon3
    ASUS AMD K8N4E NF4 S754 250GB DDR400 4xSATA
    512mbram
    80gb
    gainward 6600gt 128mb
    17" samsung
    vs...

ram konusunda ilerde ekleyeblrm 1gb yaparm

makınelerı spars verdım
    sistem bu
    yorumlarınız ıcın ayrıca teskr ederım arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASUS -- 15 Nisan 2006; 13:01:58 >
  • güzel bi secim fakat işlemciyi biraz daha yükseltirsen ii olur ama yinede kasma yapmadan calışsın istiyosan remini biraz daha yüksel
  • cafe için uygun bir sistem hdd 40 da yeter dicem ama 80 le rasında 10 dolar fark var almışken 80 al gitsin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.