Şimdi Ara

CADENCE TXS-65 6.5' 2-WAY COAXIAL NASILDIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CADENCE TXS-65 6.5" 2-WAY COAXIAL ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM FİYATIDA UYGUN.
    NASILDIR???

http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=7293&k_id=983&kn=CADENCE

• Güzel bir coaxiel cadence markasina pek diğecek bir şey biliyorsun ne kadar kaliteli bir marka oldugunu...

Tizleri orta sesleri süper azda olsa derinden bir basi war ama bir çok 17 cm modelinden iyi bir mdel...
  • bu fiyata başka ne alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celik_34 -- 3 Aralık 2007; 9:39:20 >
  • kardeş bu bütçe ile jvc modellerine bak derim ama cadence den daha kaliteli ses alırsın
  • galiba cadence alacağım.Arabam Honda city. Arkada kolonları yok. Orjinal cd çalar var umarım iyi sonuç alırım.
  • Alamazsin hoparlörler 50 rms teyp 25 rms yada 35 rms buda yari yariya ses kaybi demek....
  • kardeş teyple randıman alamazsın önerim bütçen varsa küçük bir companent anfisi alman yönünde
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2_Fun

kardeş teyple randıman alamazsın önerim bütçen varsa küçük bir companent anfisi alman yönünde

CADENCE TXS-65 kolonlar ücretsiz olarak gelecek bana. nasıl bir şeyler yapıpta sesi net alabilirim.Kolonlara para vermeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celik_34 -- 4 Aralık 2007; 15:51:42 >
  • http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=7303&k_id=984&kn=CADENCE
    bu anfiyi 4 ohm da kullanabilirsin süper kaliteli ses alırsın ama geleceğe dönük bir anfi olsun dersen 4 kanallı bir anfi al ama bu coaxialları yakabilirsin o yüzden bir tanede companenetlerin yanında verilen hoparlör filtrelerinden alman gerek çok pahalı bişey değil 20-25 ytleistersen bütçeni söyle ona göre anfi önerelim

• 150 civarı bütcem var
    bu akşam kolonları taktırdım. orjinal kolonlardan daha çok ses geliyor.taktırdığım kolonlardan az ses geliyor. Pek hoşuma gitmedi. NAsıl bir şey yapabilirim bilmiyorum. arabanın cd çalar ve önlerde 2 adet orjinal kolon var markalarını bilmiyorum ama taktırdığım cadenceler az ses veriyor. Takan kişi arabanın cd çalarını değiştirmen gerek dedi ama cd çaları değiştiremem. Orjinal kolonjlarından ses güzel geliyor.
  • kardeş bir tane anfi alman lazım o zaman gör orjinal hoparlörlermi yoksa cadencelermi daha çok ses veriyorcd çaları değiştirsen diyelimki 50*4 watt çıkışı olan bir teyp aldın ancak son sesde dinlediğin zaman biraz performans alabilirsin o yüzden bir anfi alman gerek edison 505a güzel bir anfidir fakat bütçeyi biraz aşman gerekiyor 2.el bir 505 a 200 ytle civarında bulabilirsin birde hoparlör filtresi alman gerekecek cadencelere onlarda 30 ytle filan tutarkısaca biraz bütçeyi aşman gerekcek ama ilerde anfiye subwooferde takıp kullanabilirsin geleceğe dönük iş olur 505abulinktedkine bi bak istersen fiyatı çok iyihttp://www.sahibinden.com/5_kanal_sub_kontrollu_sifirWQQaXQQ4349247WQQpXQQdisplayitem?keyword=505a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2_Fun -- 5 Aralık 2007; 17:08:00 >

• quote:

Orjinalden alıntı: 2_Fun

kardeş bir tane anfi alman lazım o zaman gör orjinal hoparlörlermi yoksa cadencelermi daha çok ses veriyorcd çaları değiştirsen diyelimki 50*4 watt çıkışı olan bir teyp aldın ancak son sesde dinlediğin zaman biraz performans alabilirsin o yüzden bir anfi alman gerek edison 505a güzel bir anfidir fakat bütçeyi biraz aşman gerekiyor 2.el bir 505 a 200 ytle civarında bulabilirsin birde hoparlör filtresi alman gerekecek cadencelere onlarda 30 ytle filan tutarkısaca biraz bütçeyi aşman gerekcek ama ilerde anfiye subwooferde takıp kullanabilirsin geleceğe dönük iş olur 505abulinktedkine bi bak istersen fiyatı çok iyihttp://www.sahibinden.com/5_kanal_sub_kontrollu_sifirWQQaXQQ4349247WQQpXQQdisplayitem?keyword=505a

Anfiyi alamak şimdilik yaza kaldı o zaman.

• işine yarar o anfi
  • 1 adet woofer ( kicker com 10 tarzi)+ 1 takım componet yada 2 takım componet beslemek için güzel...

Anfinin içini açilmiş halinide gördüm entegreler falan güzel entegreler kulanilmiş...

Kaliteli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.