Şimdi Ara

Caddy hakkında ki önemli birkaç soru..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu an işim için doblo kargo kullanıyorum ve yüklediğim zamanlarda 700 kg civarı yük koyuyorum.fakat konforu aracın kalıtesizliğinden artık bunaldığjmdan ,bırde 2 araçtan tek araca düşmek istediğimden (yenı kasa3 üm de var) hem binek hem işte kullanılacak tek seçenek olarak karşıma caddy çıkıyor.
    Sorularıma gelince ;
    1.caddy comfortlıne ruhsatta kaç kg taşıyabılır yazıyor acaba?
    2.bu araçta koltukları yatırıp yük koyanlar görmüştüm hiç böyle kullananınız var mı araç çok mu çöküyor acaba 600-700 kg da
    3.bu araçta yük koymak için K belgesi alabılır mıyım ?
    4.sportlıne ile normal 1.6 nın yakıt olarak farkı nedir acaba.sonucta tek arabaya düşünce aylık 500 tl civarı karım söz konusu cok az fark varsa 2.0 alabılırım.
    5. Otomatik vites alırsam yüklediğimde sorun cıkar mı mısal 700 kg yük ile bir yokus cıkarken otomatik vites manuele gore daha mı cok yıpranır ?sonucta manuelde bı yokusun basında kaptırınca bıtene dek aynı devırde cıkabılıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel sorular..bende almayı düşünüyorum bakalım ne diyecek arkadaşlar...
  • 1- Aracın ağırlığı 1415 azami ağırlık 2252
    2- Makaslar yumuşak biraz çökme yapabilir.
    3- Kamyonet olduğu için alırsınız.Ruhsatı alırken ticari olarak kaydettirisiniz.
    4- Yakıtın fazla fark edeceğini sanmam önemli olan vergi farkı.
    5- ?

• Merhabalar.
    Arkadaşımız sorularınızın 4 ünü cevaplamış.
    Yardımı olursa son sorunuzu ben cevaplamaya çalışayım.
    Dsg şanzıman aracı da manuel gibi kullanma şansınız var.
    Birincisi sadece gaza motor devrine göre basın vitesi araç kendisi ayarlıyor.
    İkinci olarak triptonik modda manuel konum da var. Buradan da aracınızın vitesini manuel konuma alarak ayni manuel vitesli bir aracı kullandığınız gibi kullanabilirsiniz.
    İyi forumlar dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.