Şimdi Ara

c9aa0f62bc536b6f8bdecf92694ecc0f (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
13.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • smps genelde çin malı oluyo ama adamların kendi üretimi kopyası deyil bizim halkımız çin malını kötü dandik işe yaramaz biliyo ama adamların kaliteli yaptıgı mallarda var mesela sana şöyle örnek veriyim cep telefonlarının şarj aleti olsun veya bataryaları hepside çin malıama hepside kaliteli nokia ipohone bir numaralı telefon ama kalite bunlar bi şarj aletine markalarını lekeletmezler uzun lafın kısası pişman olmassın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalci61

smps genelde çin malı oluyo ama adamların kendi üretimi kopyası deyil bizim halkımız çin malını kötü dandik işe yaramaz biliyo ama adamların kaliteli yaptıgı mallarda var mesela sana şöyle örnek veriyim cep telefonlarının şarj aleti olsun veya bataryaları hepside çin malıama hepside kaliteli nokia ipohone bir numaralı telefon ama kalite bunlar bi şarj aletine markalarını lekeletmezler uzun lafın kısası pişman olmassın.

peki teşekkür ederim cumartesi tekrar gideceğim zaten detaylı olarak bi bakıcam.hafta içi çalışıyorum pek fırsatım olmuyor.ilgin için sağol.aldıktan sonra montaj için yine başınızı epey ağrıtırm.pek anlamıyorum elektronik ten.
  • ben elektrik elektronik teknisyeniyim her konuda yardımcı olurum
  • Subwoofer : Alpine Type R 15 Çift bobin 2000w 750 RMS

Kenwood-9104d : 1800 watt mono amfi 1 ohm desteği

Pioneer deh-6350sd

Cadence 2 farad capacitor

hks165 mid takımı

PIONEER GM-6500F 4 KANALLI 760W

bunları eve bağlamam için gerekli adaptör akü veya nasıl bir güç kaynağı gerekli olabilir çok şey yazılmış kafam çok karışık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi richarddufour -- 25 Eylül 2011; 13:44:34 >
  • arkadaşm sen bu sistemi ancak akü ile çalıştırırsın snps bu sisteme çok maliyetli gelir sorun deyil dersen 40 amper 3 tane snps al çıkışlarını paralelle 120 amper ve capasitörünüde bagla babalar gibi müzik dinle yalnız 3 tane 40 amper snps 900 tl tanesi 300 tl bence 105 amper akü ve şarj aletide işini görür 450 tl ye akü ve şarj aletini alabilirsin karar ver yardımcı olurum
  • merhabalar ben S 350 12 power suppley ile oto müzik sistemini evde çalıştırıyorum, çokta memnunum ancak power suppley aşırı derecede fan sesi veriyor, ses sistemi çalışsın veya çalışmasın prize takar takmaz buz gibide olsa fan çalışmaya başlıyor, üzerinde anladığım kadarıyla ingilizce fanın sıcaklığa göre açılıp kapandığını yazan bir ibare var merak ettiğim fan neden sürekli çalışıyor fan sesi rahatsız edici derecede yüksek cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
  • slm kardeşim senin cihazının termostat ı arızalı bu termostat cihazın içinde gövdesine baglıdır cihaz ısınınca fan otomatik olarak çalışır ses e gelince cihazdaki fan sıradan fanlardan degildir yüksek devirli fandır devirsiz bişe olsa cihazın kısa sürede diyotları yanar fan arızalı degil senin sorunun ısıya duyarlı termostat ında aklınıza takılan soru olursa cevaplarım kolay gelsin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.