Şimdi Ara

c9aa0f62bc536b6f8bdecf92694ecc0f (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
13.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hm abi peki o dağan adaptör 45 amper o da iyi deilmi bu linkten bak bide bunu incele ustahttp://www.sahibinden.com/dogan_45_amp_12volt_adaptor_komple_bir_tesisati_rahatlikla_bes-99WQQaXQQ19769268WQQpXQQdisplayitem
  • Trafolu değil de SMPS al bence.
  • yanlız smps 30 a bu 45 amper smps sistemi kaldırmada zorluk yasamazmı usta usta bu adaptörler aküde şarj ediyomus dorumu ? peki bu 45a adptörü alsam artı bi kapasitör olurmu usta
  • Sen yazdıklarımı okumuyor musun?
    45 olanda ilan detaylarında 25 Amper yazıyor.
    Ne alırlarsan al.
    Altı-üstü 1 güç kaynağı alacaksın amma inceledin yaaa.
    Cevap da yazıyoruz o kadar ama kale almıyorsun sanırım.
  • usta ben adamı aradım onu yanlışlıkla yazmışlar adptör 45A miş usta benim200 lira parm var bana hangisi bu sistemi kaldırır diyosan onu alayım bi kolaylık yaparsanız sevinirim ha sizi biraz meşgul ediyorum ama kusuruma bakmayın
  • Bence 30 Amper Mean Well SMPS al, Taiwan üretimi.
    Diğerleri Çin malı oluyor genelde.
  • evde arabada aldığın performansın %1 ini alamazsın demedi deme
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_T®uth♀♂

evde arabada aldığın performansın %1 ini alamazsın demedi deme

alırsın alırsın ama bu işler ucuza olmaz emin ol
  • neden alamam peki denedinizmi siz sesi ???
  • denemediği icin yazmıştır arkadaş
  • usta bi seçim yaptım 80A Bİ OTO AKÜ ARTI ŞARJ CİHAZI sizce bu seçim iyimi
  • 80 Amper değil 80 Amper/saat, yani 1 saat boyunca sürekli 80 Amper verebilir, yarım saat boyunca sürekli 160 Amper verebilir, 15 dk boyunca sürekli 320 Amper verebilir, 5 dk boyunca 960 Amper verebilir vesaire.
    Şarz cihazı da ona göre olmalıdır ki 1 süre sonra akü bitmesin, yani şarz aleti ihtiyacı karşılamalı.
    Hatta sana kapasitör bile gerekebilir, anlık yüksek akım çekildiğinde akü sönümlenir ve akımın sürekliliği kesilir, amfi kesme yapabilir falan.
    Kapasitör, aküye kendisini toplaması için zaman kazandırır.
    Vesaire, vesaire...
  • bende kapasitör var abi usta peki sonra istedigim sistemöi takabilirim diilmi
  • Evet, takabilirsin.
  • abi bu şarj cihazının gördüğü görevi adasptör yapamöazmı yani 40 amper bi adaptör akü şaj edermi 80 amper akü
  • Şarz aletinin farklıdır elektronik devresi.
    Aynı olsaydı zaten, farklı isimle anılmazdı.
  • smps güç kaynagı al 29 amper ve bunların çıkışlarını paralel bagla 60 amper yapar nerdeyse buda tam bi sistemi manyak çalıştırır ben sony xplod 600 w lık anfi ve 2 tane jbl 1000 w lık bass çalıştırıyorum ve sorunsuz kullanıyorum ve tavsiye ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalci61

smps güç kaynagı al 29 amper ve bunların çıkışlarını paralel bagla 60 amper yapar nerdeyse buda tam bi sistemi manyak çalıştırır ben sony xplod 600 w lık anfi ve 2 tane jbl 1000 w lık bass çalıştırıyorum ve sorunsuz kullanıyorum ve tavsiye ediyorum

arkadaşım bende araştırıyorum 1 haftadır bi yorum tavsiye bilgi bi şey alamadım bu işlerdende anlamam yani elektronikten bana resimli veya site ismi yada mağza ismi marka model ne varsa uygu bi biçimde anlatı yad izah edermisin.
    125 rms hertz komponent
    200 rms400 w bass
    büyük bi ihtimalle jbl 1004 anfi bağlıcam ama nasıl yapıcam hiç bir bilgim yok.
  • senin yapman gereken yüksek sesle devamlımı dinlicen yoksa kısık sesle kulagına göremi eger kısık sesle dinliceksen 29 amper smps yeter ama yok yüksek sesle dinlicem dersen anfin yüke binicek ve fazla akım çekicek bu nedenle 29 amperde anfin bogucak ilk başta buna karar ver yüksek ses dersen iki tane 29 amper smps paralel bagla ve teskoya devam aynı şekil kullanıyorum yardımcı olurum istanbul içindemi oyuruyosun bana söyle seni yönlendiriyim gidip alabilirsin kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalci61

senin yapman gereken yüksek sesle devamlımı dinlicen yoksa kısık sesle kulagına göremi eger kısık sesle dinliceksen 29 amper smps yeter ama yok yüksek sesle dinlicem dersen anfin yüke binicek ve fazla akım çekicek bu nedenle 29 amperde anfin bogucak ilk başta buna karar ver yüksek ses dersen iki tane 29 amper smps paralel bagla ve teskoya devam aynı şekil kullanıyorum yardımcı olurum istanbul içindemi oyuruyosun bana söyle seni yönlendiriyim gidip alabilirsin kardeşim

sürekli olmasada yüksek ses olacak en azından çalan şarkı bitene kadar.
    ben izmirdeyim.teşekkür ederim ilgin için.
    smps genelde çin malı galiba bi marka söylermisin ona göre alayım.tekrar teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clio 1.2 16 v -- 9 Eylül 2011; 21:18:37 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.