Şimdi Ara

C9 ve CLG Oyuncu Değişiklikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C9'da LemonNation profesyonel oyunculuğu bıraktı ve analist oldu. Şu anda takıma jungler ve support olarak başvurular açıldı. Neden jungelr diye soracak olursanız benim de aklım pek almadı. Eğer iyi bir jungler bulurlarsa (Bence Meteos geri dönmeli) Hai support rolüne geçecek. Eğer iyi bir support bulunursa sadece support değişecek. Hai'nin supportta ne kadar başarılı olacağı bilinmez ancak takıma Meteos'un tekrar gelmesi bence çok daha iyi olur.

İkinci olarak da HuHi, Pobelter'ın yerine geçti artık Pobelter yedek olacak. Değişen pek bir şey olmayacağı görüşündeyim HuHi de en az Pobelter kadar yetenekli bir oyuncu.

• HuHinin mide dönmesi iyi olmuş. Hai o kadar iyi bir shotcaller ki adamdan vazgeçemiyorlar şimdi de supporta çekicekler adamı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haiyi her yerde deniyorlar ama anlamiyorlar bence hai ile olmaz worldsde verilen baron kararlari cok iyi degildi bence haiden iyisini bulabilirler

• bu hai niye her rolü oynuyor. yetenekjsiz bıraksın artık takımı :D
  • Vaaay hai vay. Adamın düştüğü hallere bak. Limonatayı seviyordum ben , niye ayrılmış yav.
  • Çünkü bu sezon performansı yerlerdeydi. Aslına bakarsak performansı her zaman öyleydi. Oyun yapabilecek support lazımdı her zaman takıma. Gerçi Hai bunu yapabilir mi bilemem.
  • Hai iyice wtcN oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Çünkü bu sezon performansı yerlerdeydi. Aslına bakarsak performansı her zaman öyleydi. Oyun yapabilecek support lazımdı her zaman takıma. Gerçi Hai bunu yapabilir mi bilemem.

Her zaman mı ? s3 de mi ne herkesi tokatlamıyor muydu , ben mi yanlış hatırlıyorum.
  • Bazen bir şeyler elbet yapmıştır. Ancak takımın hem en zayıf halkası hemde iyi bir support olmadığı gerçeğini değiştirmiyor. Belki de bu turnuvadaki en kötü support bile olabilir.
  • hocam sen sezon 3 summer lcs oynanırken lol oynamıyordun galiba.
    not:tsm taraftarıyım.
  • Xandam kullanıcısına yanıt
    Oynuyordum.
  • oynuyorsan nasıl hai nin çok iyi oldugu sezson yoktu diyorsun. ezmediği mid laner yoktu s3 te.
  • Xandam kullanıcısına yanıt
    Farkındaysan Lemonnation üzerine konuşuyoruz. Araya Hai'yi niye atıyorsun?
  • hocam yanlış yazmışım adı zyra ashe combosundan bahsediyorum s3 teki ezmediği adam yoktu lane de.
  • meteos şuan hai'den bile kötü durumda bence. streamelrde izliyorum hatalar hataalar .....
  • C9 da çok dar bir şampiyon havuzu var oyuncu değişikliği ile buna çözüm gelecektir .
    CLG de Pobelter neden yedek oldu anlamadım , HuHi kötü demiyorum sadece Pobelter o kadar çok kamp yiyor ki kimi koysalar aynı şey olacaktı .
  • Xmithie yerine huhiyi bekliyordum ben çok mantıklı bulamadim bu kararı o takimda jungle ve call sıķıntıları var

• C9 ne yazık ki Gambit ile tamamen aynı olmasa bile benzer bir kaderi paylaşacak gibi gözüküyor. Değişen kim olursa olsun takım eski C9 olamayacak gibime geliyor. Umarım eskisi gibi iddialı bir takım oluşturabilirler.
  • Tsmin solosu belli oldumu

• Hayır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.