Şimdi Ara

C5 Aircross-GrandlandX-Qashqai Hangisi Alınır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
3.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam 1 yıldır kullanıyormuşsunuz araçtan memnunmusunuz yakıt değerleriniz nedir paylaşırmısınız

• angryagglee A kullanıcısına yanıt

hocam ötv indirimli alacağız 3008 limitin dışında kalıyor maalesef

• Namütenehi kullanıcısına yanıt

Benim araç 1.5 dizel, karma ortalamam 6,3. Benzinli motor en fazla 1,5 - 2 litre daha fazla yakar.

Aracın öne çıkan özellikleri: yalıtımı, yol tutuşu, şanzuman kalitesi, ferah ve genişliği.

Olumsuz tarafları: malzeme kalitesi, ergonomik hataları ve konforunun vasat olması.

Alacaksanız yılbaşından önce almanızı tavsiye ederim. Yılbaşından sonra ötv muaf sınırı olan 303 bin liranın yukarı çekilmesi ile bu aracı 185 - 190 dan aşağı vermezler diye tahmin ediyorum. Liste fiyatı 360 bin ve opel ötv kampanyası ile 303 bine düşürüp fiyat hesaplıyorlar şu an.

• quote:

Orijinalden alıntı: Timya

Benim araç 1.5 dizel, karma ortalamam 6,3. Benzinli motor en fazla 1,5 - 2 litre daha fazla yakar.

Aracın öne çıkan özellikleri: yalıtımı, yol tutuşu, şanzuman kalitesi, ferah ve genişliği.

Olumsuz tarafları: malzeme kalitesi, ergonomik hataları ve konforunun vasat olması.

Alacaksanız yılbaşından önce almanızı tavsiye ederim. Yılbaşından sonra ötv muaf sınırı olan 303 bin liranın yukarı çekilmesi ile bu aracı 185 - 190 dan aşağı vermezler diye tahmin ediyorum. Liste fiyatı 360 bin ve opel ötv kampanyası ile 303 bine düşürüp fiyat hesaplıyorlar şu an.

Hayırlı olsun gerçekten c SUV qq da b SUV gibi kanka

• QQ DERİM
  • Qashqai hariç her türlü c suv tercih edilebilir. Hem yüzü çok eskidi, 10 yıldır aşağı yukarı aynı arabayı üretiyolar, hem de boş pakedi harbi boş, içi güzel durmuyo.

bu versusta grandlanx tercih ederdim.

• aynı durumda kaldık bizde , suv istiyorduk ancak corolla dan sonra suvlar küçük geliyor boyut olarak , biz yine sedan olarak başka bir japonda karar kılıp honda 1.5 turbo cvt aldık, corolla manuel vitesti araçtan memnunduk suvlarda bu boyutu olanı göremedik gördüklerimiz 303 binin üzerindeydi

eger suvda karar kılsaydık qasqai 1.3 tce dct tercih ederdim , en azından mercedes ile beraber geliştirilen motoru, 160bg, gücü ve edc ıslak kavramalı şanzumanı mevcut

ancak c5 de güzelmiş malzeme kalitesi c3 de yerlerdeydi o yüzden hiç ugramadık citroene ama biraz araştırdım uyuyuyorsa 1.6 180 bg lik olan olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 20 Aralık 2020; 18:34:6 >
  • hakanlevent kullanıcısına yanıt
    Şanzıman kuru kavramadır diye tahmin ediyorum geçen haftalarda kullandım yokuşta az gaz ile kaçırıyordu ileri geri titretiyordu.. 1.3 benzinli dct model, çok da yeni düşük km araçtı. Islaklarda bu kavrama sorunları olmaması lazım
  • Citroen C5 Aircross alırdım ben olsam süspansiyon sistemi ve yeni yüz olduğu için çok beğeniyorum tipini yolda görünce
  • C5A veya Grandland X' ten birini seç. İkiside güzel araç
  • Gerçekten bazı şeyler göreceli. C5a ben tipini hiç sevmiyorum, Skoda yetiden hallice gibi duruyor ama başkalarının çok hoşuna gidiyor. BMW Mercedes saymazsak 3008 suvlarda bana göre en güzeli ama başkası c5a seviyor.

Soruya gelecek olursak en iyisi bayilere gidip merak ettiklerini sırayla test etmek.
  • eat8 ve harika konforuyla c5 alınır.

• C5 alırdım ben olsam
  • Devilmaybad kullanıcısına yanıt

araştırdım hocam ıslak/yağlı kavrama ama bizim kullanma şansımız olmadı

• kafa karıştırmak gibi olmasın ama ben ssangyong korando alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

kafa karıştırmak gibi olmasın ama ben ssangyong korando alırdım.

ssangyong iflas basvurusunda bulunmasa alinacak arac bencede.Hatta bende alacaktim vazgectim

• zotacing kullanıcısına yanıt

C5A nın tasarımı da anasınıfında kare çizin demişler gibi, agresiflik yok, yakışıklı değil, öyle sürüsüne bereket yumuşak kareler...

• C5 aircross %70
    Grandlandx %30
    Qashqai %0
  • C5 aircross c suvlar arasında en geniş en ferah ve en konforlu araç tercih meselesidir tabii bu benim için genişlik önemli olduğu için C5 aircross tercih ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aserkang

C5 aircross %70
    Grandlandx %30
    Qashqai %0

Aferin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.