Şimdi Ara

c200d vs 320i ed vs a4 2.0 yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

butce 300-320 bin tl gunde 60-70 km yapıyorum yas 22 hangisini tavsiye edersiniz bu bütçeye temiz bulunur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syntaxerroroccurred -- 26 Temmuz 2020; 12:45:20 >

• Merhabalar. Birkaç sene önce ben de aynı araçlar arasında kararsız kaldım. 2014-2017 arası bu üç araçtan birini düşünüyordum. Fakat önceki aracımın da Mercedes olmasından dolayı, BMW'nin Mercedes'e göre çok daha fazla arıza çıkarttığını gözlemlemem, Audi'nin ise diğer iki markaya göre daha az tercih edildiğini gözlemlememden dolayı C200 de karar kılmıştım. Fakat bütçem artınca E220 Dizel aldım.

Önceki aracım da 2009 model C200 Dizel'di ve çok memnundum aracımdan. 170 bin KM de aldım, sattığımda 250 bin civarındaydı. Toplamda 125TL masraf çıkardı bana sadece.

Belki bende fanboyluk vardır bilemiyorum fakat hem kendim, hem arkadaş çevrem hepimiz Mercedes'ten şaşmamak gerektiğini savunuyoruz. Kardeşim de aracını sattı, biriktirdiği parasıyla beraber 2005-2006 model civarlarında C200-C220 arıyor şu an. Babama da S350 almaya niyetliyiz kısmetse.

Sorunuzun tam cevabını veremedim sanırım fakat özetlemem gerekirse Mercedes sizi en az üzecek araç olur diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Argonath LXI

Merhabalar. Birkaç sene önce ben de aynı araçlar arasında kararsız kaldım. 2014-2017 arası bu üç araçtan birini düşünüyordum. Fakat önceki aracımın da Mercedes olmasından dolayı, BMW'nin Mercedes'e göre çok daha fazla arıza çıkarttığını gözlemlemem, Audi'nin ise diğer iki markaya göre daha az tercih edildiğini gözlemlememden dolayı C200 de karar kılmıştım. Fakat bütçem artınca E220 Dizel aldım.

Önceki aracım da 2009 model C200 Dizel'di ve çok memnundum aracımdan. 170 bin KM de aldım, sattığımda 250 bin civarındaydı. Toplamda 125TL masraf çıkardı bana sadece.

Belki bende fanboyluk vardır bilemiyorum fakat hem kendim, hem arkadaş çevrem hepimiz Mercedes'ten şaşmamak gerektiğini savunuyoruz. Kardeşim de aracını sattı, biriktirdiği parasıyla beraber 2005-2006 model civarlarında C200-C220 arıyor şu an. Babama da S350 almaya niyetliyiz kısmetse.

Sorunuzun tam cevabını veremedim sanırım fakat özetlemem gerekirse Mercedes sizi en az üzecek araç olur diye düşünüyorum.
    peki hocam bir mecedesci olarak aracımin ederini söyleyebilir misiniz

2013 cla 200 amg 55 binde 6700 tl hasar var jant tamir, mil flansi rulman amortisör değişti yetkili serviste. ne kadar eder sizce satmaya kalksam kaçtan koymaliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: syntaxerroroccurred

peki hocam bir mecedesci olarak aracımin ederini söyleyebilir misiniz

2013 cla 200 amg 55 binde 6700 tl hasar var jant tamir, mil flansi rulman amortisör değişti yetkili serviste. ne kadar eder sizce satmaya kalksam kaçtan koymaliyim

Alıntıları Göster
    Türkiye'de yaşamıyorum hocam onun için piyasası konusunda fikrim yok maalesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.