Şimdi Ara

C Segmenti db Seviyeleri(egea içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
1.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sosyal paylaşım sitesinin birinde bu resmi gördüm sizlerle paylaşmak istedim.
    Egea yani tipo 3 farklı ölcüm tipinde en az db sseviyesi olan araç seçilmiş.demekki çoğu rakiplerinden daha iyi yalıtımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.ERTEN -- 20 Ekim 2016; 18:42:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalan, olamaz
  • Tam tersi bence, sessizleştikçe puan artıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan iftira, böyle birşey olamaz.

• Golf en kötüsü çıkmış.

Burda kan çıkar kaçın diyorum.

Yalıtımı ile övünen golf sonuncu :)))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtalyan dergisi yanlız

Ben kendi tecrübelerime dayanarak, Peugeot 308'in yalıtımının Astra K'dan daha iyi olduğunu söyleyebilirim fakat dergiye göre durum pekte öyle değil.

Egea HB'de yalıtım olarak hiç kötü gelmemişti ama bu kadar iyi olacağını da beklemezdim, o araç bana 308'deki sessizliği vermedi.
  • Egea Sedan ile EGEA hb arasında dağlar kadar farklar olduğunu her fırsatta söylüyorum. bunun da en başında yalıtım geliyor

Egea HB gerçekten çok sessiz bir otomobil, yol gürültüsü , lastik sesi- motor sesi olarak çok iyi
  • Nedense hiç şaşırmadım, italyan dergisi

• Vw ile barışık biri olmamama rağmen egeanın golfden sessiz olduğuna asla inanmam. Testi yapanlar hangi kafada anlamak zor.

• ozbayram kullanıcısına yanıt
    Egea ile golfü aynı yere koymazken ben adamlar bir de en iyisi demiş ya 😂😂 konu sahibi çoğu vw fanına taş çıkartır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saçmalamışlar
  • Adaci autobild i ciddiye alan bir forum bunlari da alir,beklerim.

• Ne egeaymış bee..
    Ne övenler bitti ne yerenler..

• Italyanlarin desibel cihazi bozuktur.

• Oldumu şimdi bu yazıyı gören koç grubu yalıtımı abarttık deyip kısıtlamaya gidecekler şaka bir yana 1991 yılında aldığımız ithal tempranın yalıtımı yerlilerden baya iyiydi rölantide babam tekrar marşa basıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Sosyal paylaşım sitesinin birinde bu resmi gördüm sizlerle paylaşmak istedim.
    Egea yani tipo 3 farklı ölcüm tipinde en az db sseviyesi olan araç seçilmiş.demekki çoğu rakiplerinden daha iyi yalıtımı.

nayır , nolamaz ,
    nyalan , nyalan

• abim golf GTI satıp egea alıcaz diyor. kan çıktı evde.
  • Hb yi kullandım ben.Beklentimin baya üzerindeydi birçok konuda, taşlamadan önce incelemek lazım.Golf ile kıyaslama yapamıyorum çünkü uzun zamandır Golf kullanmadım.Yalıtımı iyi Golf ün baya ama Egea Hb dediğim gibi benim beklentimin üzerinde çıktı bir hayli.Tam değer karşılaştırması yapamasam da yalıtımı son derece iyi Hb nin.

• quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

Hb yi kullandım ben.Beklentimin baya üzerindeydi birçok konuda, taşlamadan önce incelemek lazım.Golf ile kıyaslama yapamıyorum çünkü uzun zamandır Golf kullanmadım.Yalıtımı iyi Golf ün baya ama Egea Hb dediğim gibi benim beklentimin üzerinde çıktı bir hayli.Tam değer karşılaştırması yapamasam da yalıtımı son derece iyi Hb nin.

bugün bende ilk kez hb modeline bindim. basbaya iyi araçtı. yolcu koltuğundaydım. benide şaşırttı. sessiz, konforlu, geniş bir araç.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.