Şimdi Ara

C# & java için netbook önerisi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    aslında konuyu açmıyacaktım forumu biraz inceleyip kararımı veririm diyordum fakat okuduklarım beni tatmin etmedi açıkcası.
    herneyse..

netbook almak istiyorum
    öğrenciyim bilgisayar programlama dillerinde sorun yaşamamam lazım fakat notebook alacak bütçem yok.
    dolayısıyla netbook alma kararı verdim :)
    netbooklarda c# java joomla yazılım ve tasarım dillerinde sorun yaşarmıyım ?
    büyük kasmalar meydana gelirmi ?
    msn firefox bide kullanacağım programları kaldırsın bana yeter :)

teşekkürler...

• iç açıcı bir cevap vermek isterdim ama ne yazıkki tek bir çözüm var bana göre

Asus 1201N alabilirsin en uygunu bu olur..

fiyatı 750-800 gibi bişi..

ekranı 12.1

işlemci 1.6

ekran kartı Nvidia 9400M

2GB ram ile geliyor

250 GB HDD var..

hani biraz daha gaza gelip ram i 3 gB yapsan ( gerçi kaç slot var yada hepsi boşmu bilmiyorum..)
    gayet işini görür..
  • eger c# icin .NET kurmayacaksan her iki dil icin
    en ucuz netbooku alabilirsin arkadasim. hepsini calistirir sikinti yasamazsin.
    ama firefox icin birsey diyemem. ben sana opera oneririm.

kisacasi butcene en uygun en ucuz netbooku alabilirsin.
    ben sana acer aspire one d250 leri oneririm. gercekten hem ucuz hem guzel
  • yorumlar için teşekkürler.

.net kullanıcam büyük ihtimal aynı anda flash falanda kullanmam gerekebilir

sorun olurmu acaba ?
  • Netbooklar yazılım geliştirmede hem ekran çözünürlüğü hem performans olarak sıkıntı yaratıyor. Neredeyse netbook fiyatına (600-700 TL civarı) notebook kampanyaları oluyor, onları takip etmenizi tavsiye ederim.
  • abi developer adamın bilgisayarının işlemcisi sağlam ekranı da min 13.3 olacak yoksa olmuyor tecrübeyle sabit :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just be* -- 22 Ağustos 2010; 3:33:40 >
  • netbookdan caydım zaten şuanda :D
    ben şimdi bi netbook alsam 500-600 liraya beni ilk sene güzel idare eder ama ikinci sene birsürü program kullanacağız.
    ki beni 4 yıl okul bitene kadar idare etmesini istiyorum..
    dolayısıyla notebook almam gerekecek oyüzden buseneden uygun fiyata bi notebook alma kararı verdim teşekkürler :)
  • doğru karar başarılar :)
  • Vatanda Acer'ın bir notebook modeli var 15.6 Dual Core işlemcili.Atom işlemciden çok daha iyidir.Fiyatı 800 TL civarı.

Onun dışında illa netbook alacaksan Acer Aspire One 450 TL fiyatı var al kullan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.