Şimdi Ara

C-HR Toyota Ana Konu (298. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
5.986
Cevap
101
Favori
514.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftaya tatil icin istanbul izmir otoyolunda ilk kez chr hibrid 2022 kullanacagim. 140-150 sabit hizda otoyol yakit tuketimi tahmininiz nedir? 5.5-6 litreyi gecer mi sizce 100kmde tuketim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manevracı M kullanıcısına yanıt

Selamlar, dikkat ederseniz 7.5-8 arasi gorursunuz. Atkinson motorlarin asil amaci sehir ici trafikli yollar. Uzun yolda tam bir facia. Kac kere kullandik. Hele ki bahsettiginiz hizlarda 140-150 yokuslarla beraber 8-9 lari bile goruyor. Yani sehir icindeki gibi gidieceginizi dusunmeyin.  

• Selamlar konuyu hortlatayim. 2016 model aracima android interface aldim izmirde nerede montaj yaptirabilirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herkese selamlar, 2020 model bir Chr aldım bugün passion paket. Arabanın bardaklı ve kapı içlerindeki ambiyans aydınlatmaları nasıl sürekli açık tutabileceğimi bulamadım.
    Bir süre yanık kalıyor ancak sonrasında kapanıyor. Var mıdır acaba bir yolu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yido2 kullanıcısına yanıt

OBD cihazı ile bağlanıp (örneğin carista uygulaması) araç içinden kodlamanız gerekiyor. Ya da servise götürüp yaptırabilirsiniz. 2 tane ayar var;

1. Vites P de iken yansın, değilse sönsün.
    2. Vites P de iken yansın, değilse kısık yansın.

Carista'daki ayarı bu : Turn on interior door-handle & center console lights dimly (flood lights) when ignition is on and shifter is not in park (P)

Kodlama yapılırken eğer açık değilse kumandadan camları açıp kapatma özelliğini de aktif edebilirsiniz. Benim aracımda kapalıydı. Sonradan açtım.

Carista'daki ayarı bu : Close windows via long-press on remote ve Open windows via long-press on remote

Işık kitleri ile ayak aydınlatması ve kapı kolu aydınlatması da ekleyebilirsiniz ama orta konsolu ve bazı panelleri söküp paralel bağlantı yapmanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarahumara -- 16 Eylül 2022; 0:52:22 >

• tarahumara kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim ilaç gibi oldu cevabınız.
    Emeğinize sağlık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • famer F kullanıcısına yanıt

Bu konuyla ilgili bir gelişme var mı?

• Suv araç bakıyorum Chr listede. Chr 1.2 dur kalklı şehiriçi kaç yakıyor. Ortalama 20 km hızla.

• Arkadaşlar 655 e 2020 model flame paket 1.2 buldum ne dersiniz fiyat nasıl?

• 8-10 lt civarı yakar, temiz araç bulduysanız alın tabi güzel araç

@hkngzr

• Ben kiraladım bu aracı, ve gerçekten araç ekomomik ve gidişi bana yeterli geldi. Yakıt olarak bakamadım çünkü benim için yeni olduğu için bulamadım nasıl bakıldığını. Elinden geldikçe elektrikte götürmeye çalışıyor. Ayrıca konforunuda beğendim.

• 2023' de yeni kasası çıkacakmış. Resmi açıklama henüz yok ama sızan bilgiler var. Bakalım ne zaman çıkacak ve bizde ne zaman satışa sunulacak? Corolla cross hibrid gelince biraz gölgelendi. Motorda daha teknolojik gelişmeler olabilir. En azından 122 hp 1.8 yerine 140 hp 1.8 gelebilir corolla cross gibi. Keşke 1.5 hibrid düşünseler.

auto express
    New 2023 Toyota C-HR on the way with range of powertrains - pictures | Auto Express
    https://www.autoexpress.co.uk/toyota/c-hr/358826/new-2023-toyota-c-hr-way-range-powertrains-pictures

• kötü bir suv değil, ama aşırı pahalı.

• 2016 1.2 motor alacağım arkadaşlar. Diamond dynamic, paketler arasında ne fark var tam olarak. Techno ve premium da extra neler ekleniyor bu donanımlara

• 2022 model C4 Shine 1.2 130bg den 2023 C-HR'ye geçiş yapılır mı ? aslında gönül Corrola Cross ama bayilerde sıra çok aylık gelen sayısı az!

• Mbaydar76 kullanıcısına yanıt

Corolla cross'u ekim ayından önce unutun dediler izmirde. Quasqai'ye yöneldik biz de o sebeple. Corolla cross düşündüyseniz chr beklentilerinizi karşılamayacaktır bence

• erincar kullanıcısına yanıt

Gönül elektrikli ama imkanlardan dolayı hibrit araç geçiş yapmak c4 den sonra chr küçük gelecek ama bulunduğum binada elektrikli araç şarj etme imkanım %1. Alışveriş m. hızlı şarj pahalıya gelecek bakınıyor quasqai e power bütçeyi aşıyor kredi kullanmadan amaç satın almak teşekkür şehir dışına bakayım araç için

• Arkadaşlar konuyu hortlatacağım ama yeni konu açmak yerine, kalabalık etmesin diye buraya sorayım dedim.

Toyota C-HR 1.2 Turbo Dynamic Techno araçlarda, lastik basıncına ekranda bakabileceğimiz bir menü var mı? Yoksa sadece basınçta sıkıntı olunca ekranda uyarı ışığı mı yanıyor? Aradım, taradım, şuan kaç olduğunu görebileceğim bir menü bulamadım. Qashqai'de kendim istediğim zaman bakabiliyordum o an ki basınca.

• isimvermekistemiyorum kullanıcısına yanıt

Sayısal olarak görmek isterim derseniz öyle bir seçenek yok. Sizinde belirttiğiniz gibi basınçta sıkıntı olduğunda uyarı ışığı yanar.

• isimvermekistemiyorum kullanıcısına yanıt

Rakam olayını unut hocam, uyarı ışığı yanarsa en yakın benzinlikten kontrol edip öğrenirsin. Gözüme inik görünüyor diye bir kıyaslama olmaz.

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.