Şimdi Ara

c:\ Erişilemez

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar benim bilgisayarda killer.exe smss.exe vb gibi virüsler wardı. Internetten buldugum bi kac bilgi ile bunları silmeye calısdım CMD komutları ile ama daha sonra biglisayarı yeniden baslattıgımda C:\ erişilelez gibi bi uyarı aldım. İşin kötu tarafı format atmak istiyorum ama c: de cok önemli bilgiler war. C: ye giremeden o bilgileride alamıyorum. C: den baska bisi kopyalıyıp d: ye yapısdırdıgımda gene C:\ erişilemez gibi uyarı alıyorum. bunu düzeltebilirmiim yada icindeki bilgileri farklı bir yontemle alabilirmiyimm? Yardımcı olursanız cok sevinirim.

• smss virüs değil ki sistem dosyası
    neyse sağ tıkladığında AÇ seçeneği çıkıyosa öyle gir
    o da olmazsa belgelerimi aç ve belgelerim yazan yere
    c: yaz enterla tekrar girrmezse gel söyle bakalım
  • bu ded'klerin hepsini yapdım fakat gene aynı c:\erişilemez
  • Tam yetki vererek bir kullanıcı aç öyle dene birde dostum
  • yaw bunu şundan yapar.büyük ihtimal windowsda oturum açarken senden şifre istiyordu di mi?
    ondandır.güvenli modda aç administrator olarak login ol
    sonra kullanıcı hesaplarından kendi kullanıcı hesabının ayarlarına gir
    şifreyi iptal et öyle aç windowsunu öyle dene
  • EasyRecovery programı ile yedeklerini kurtar ve formatını at en temiz yolu bu
  • Bu dedilklerinizin hepsini yapdım hic bisey ise yaramıyor. EasyRecovery programını kullanmadım sadece
  • Banada D: için aynı problemi yapıyordu. Fakat çift tıklayınca sorun veriyordu. adres çubuğuna D:\ yazdığımda girebiliyordum. Bu problemi bununla çözdüm. Belki seninde işinede yarar.

http://rapidshare.com/files/87017522/kill_autorun_vbs.rar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.