Şimdi Ara

C-D sinifi sorunsuz otomatik arac tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erhan014

Asagidaki kriterlerim icin onerebileceginiz en iyi araclar hangileridir? Yardimci olursaniz sevinirim.
    Ozellikle D sinifi olursa daha iyi olur

50.000 - 60.000 arasi butceyle alinabilecek
    Aile arabasi olacak (4 kapi sedan veya hatchback)
    Otomatik olacak (sorun cikarmayan sanzimani olacak, dsg'yi seceneklerden cikardik)
    Yilda 15.000 km civari yapacak
    Yakit tuketimi sehir icinde 8.5-9 lt / 100 km'yi gecmeyecek
    2010 ve sonrasi modelde olacak
    Ikinci el degeri iyi olacak

Simdiden tesekkurler

Senin bu tariflerin üzerine benim aklıma iki araç gelir;

Honda Civic 2012 A/T

Honda Accord 2009-2010 A/T

Eğer SORUNSUZ dersen bu araçlardan başka araç düşünmem ve eğer yakıt tüketimini dert etmezsen ki 15.000 km yapacakmışsın yılda, F1 vites Beyaz Accord alır keyifle, güvenle, zevkle, binerim...

Ha bide hakkını yemiyim Mazda 6 var ama onun otomatiği nasıldır hiç bilgim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan27m

senin istediğin gibi bir araba yok.

• 508 1.6 e-hdi nasildir?
  • civic - Accord
    Seçin alın
  • Ben 2011-2012 C5 e-hdi MCP şanzıman almak üzereyim. Fiyatları da uygun. 53.000 - 65.000 arası fiyatları var...
  • 2,0 dizel otomatik insignia, mondeo, latitude gibi modellere bakabilirsiniz. Fakat özellikle mondeoların km düşürülmüş olma ihtimalleri çok yüksek.

Bunların 2. eli zaten dip yapmış, zor satılır belki ama fazla zarar ettirmez.

Onun dışında avensis 1.8 cvt.
  • quote:

Asagidaki kriterlerim icin onerebileceginiz en iyi araclar hangileridir? Yardimci olursaniz sevinirim.
    Ozellikle D sinifi olursa daha iyi olur

50.000 - 60.000 arasi butceyle alinabilecek
    Aile arabasi olacak (4 kapi sedan veya hatchback)
    Otomatik olacak (sorun cikarmayan sanzimani olacak, dsg'yi seceneklerden cikardik)
    Yilda 15.000 km civari yapacak
    Yakit tuketimi sehir icinde 8.5-9 lt / 100 km'yi gecmeyecek
    2010 ve sonrasi modelde olacak
    Ikinci el degeri iyi olacak

Simdiden tesekkurler

O km için konuşalım bütçeye göre c snınfı olacaktır. Madem sorunsuz istiyoruz, bütün yarım otm tek ve çift kavrama şanzımanları çöpe atarız.
    Geriye benzinli olarak,
    Honda civic (5 ileri ve lpg seçeneği var)
    Toyota corolla ve auris ( 4 ileri ve sonradan lpg ekleyebilirsiniz)
    Hyundai elentra (gdi motora lpg biraz soru işareti)
    Astra 1.4 ve 1.6 AS ( 6 ileri otm. )
    C4 (4 ileri otm)
    mazda 3 (4 ileri otm)
    Dizeller :
    Ceed ve i30 & ileri tam otm.
    D sınıfı 2. el olarak
    Honda accord (5 ileri otm)
    Toyota avensis cvt
    C5

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorunsuzluk,konfor ve kalite diyince aklıma hep bu iki model gelir sonata ve accord temiz dizelini bulabilirsen diğer saydığınız bütün özellikler var ancak d sınıfı alıpta zarar etmeyeyim de fantaziden öteye gitmez.
  • elentra değil sayın umutsirvan, elantra ve gdi değil mpi motor var elantra'da lpg ile kullanan arkadaşlar da var.

uzakdoğulu ve tork konvertörlü otomatik şanzımana sahip araçları öneririm. 2. eli de düşünürsek honda iyi bir seçim olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trexin

elentra değil sayın umutsirvan, elantra ve gdi değil mpi motor var elantra'da lpg ile kullanan arkadaşlar da var.

uzakdoğulu ve tork konvertörlü otomatik şanzımana sahip araçları öneririm. 2. eli de düşünürsek honda iyi bir seçim olur.

Evet baktım sizin dediğiniz gibi
    Gecen bayi incelememde bana gdi motor var demişti satış danışmanı bende pek meraklı olmadığım bir araç olmadığım icin üstüne düşmedim. Ayrıca LPG takılırsa sıkıntı olur dedi.
    Düzeltme icin teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kia ceed öneririm.Donanım olarak ta dop dolu bir aracınız olur.
  • Ceed ya da Civic

• 2010-2011 model Honda Civic yada 2004-2005 model Toyota Avensis her iki araçda CVT şanzıman a sahiptir ve sorunsuzluklarıyla tanınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aniil

2010-2011 model Honda Civic yada 2004-2005 model Toyota Avensis her iki araçda CVT şanzıman a sahiptir ve sorunsuzluklarıyla tanınır.

Bahsettiğiniz yıllarda civicin hiç bir modelinde cvt şanzıman kullanılmadı. Sedanda hep tam otomatik kullanıldı, hb için tam otomatik ve i-shift yarı otomatik kullanılmış olabilir ama dediğim gibi hiç bir versiyonda cvt kullanılmadı.
  • tekrar söyleyim ya sonata ya accord başkasına bakmazdım ben.

• Kesinlikle Honda dan sasmamani tavsiye ederim.(Honda Accord)
    Bende 2006 Honda Civic ep3 otomatik sanziman kullanan biri olarak son derece mukemmel

• 2012 -13 sedan bezinli civic alabilirsin fakat yakıt tüketimi yazdığını biraz aşar ama seni memnun eder

• 508 1.6 e-hdi auto6r ve bmw 3.16i triptronik arasindan hangisini almak mantikli?
    Bu ikisinden biri gibi dusunmeye basladim
  • quote:

508 1.6 e-hdi auto6r ve bmw 3.16i triptronik arasindan hangisini almak mantikli?

Çok farklı araçlar. Tek ortak noktaları Performanssizliklari. Bu nedenle BMW secerdim.

• quote:

508 1.6 e-hdi auto6r ve bmw 3.16i triptronik arasindan hangisini almak mantikli?

508 Dizel ve az yakan bir araç ama 3.16i 6ileri olanlar için aynı şeyleri söyleyemiyecem hem çok yakar hem de performans sağlamıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faith_388 -- 20 Ocak 2013; 1:12:06 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.