Şimdi Ara

C-D sinifi sorunsuz otomatik arac tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • peki 3.16i ile avensis'i karsilastirabilir miyiz?
    biri 1.6 vergi avantaji var
    diger 1.8 performans avantaji var
    bmw daha guven veriyor gibi ama avensis fiyat olarak daha uygun ve daha donanimli
    yilda 700 lira vergi farklari var buna deger mi?
  • Tabiki Aradığınız araç Citroen DS4 Tam bir aile arabası triptonik + otomatik vites son derece rahat ve şehir içi 5.5 Lt gibi bir tüketimi var dizel için
  • Tam Accord diyecektim ki 2. el maddesini gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akibet12

Tabiki Aradığınız araç Citroen DS4 Tam bir aile arabası triptonik + otomatik vites son derece rahat ve şehir içi 5.5 Lt gibi bir tüketimi var dizel için

ds4 4 kapi degil mi? mcp sanzimanin kroniklesmis sorunlari var midir bilginiz var mi?
  • Kriterlerinizin çoğuna 1.8 Multidrive S Toyota Avensis uyuyor. 147 hp lik motoru ile hem performanslı, hem az yakan hem de sorunsuz bir araç sahibi olmuş olursunuz. Ancak Avensis'in 2.eli pek iyi değil . İyi değil derken de hiç satılmaz demeyelim ama bir Passat gibi hızlı gitmez. Ama illaki alıcısı çıkar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan014

quote:

Orijinalden alıntı: akibet12

Tabiki Aradığınız araç Citroen DS4 Tam bir aile arabası triptonik + otomatik vites son derece rahat ve şehir içi 5.5 Lt gibi bir tüketimi var dizel için

ds4 4 kapi degil mi? mcp sanzimanin kroniklesmis sorunlari var midir bilginiz var mi?

1 Hafta kadar kullanma şansım oldu 4 kapı olmasına rağmen tasarımdan dolayı coupeye çok çok benziyor kaldı ki ilk gördüğümde ben coupe sanmıştım.

Mcp şanzıman konusunda araç henüz yeni üretildi bu yüzden forumlardan baktığım kadarıyla şanzıman için herhangi bir şikayet yok fakat vites geçişlerinde boğulmalar oluyor eğer sağlam bir otomatik araç kullanıcısıysanız bu sorunu kısa zamanda aşıyorsunuz diğer türlü yazılımla halledilmiş yazılımlada bu problem ortadan kalkıyor fakat beni düşündüren aile aracı olarak kullanacağınız için aracın arka camları malesef açılmıyor,

Bunun haricinde premium + desing paket oldukça uygun bir fiyata denk geliyor güncel fiyatları bilmiyorum ama şuan citroende güzel kampanyalar var bakmanızı öneririm

Ben daha çok triptonik ile kullandığım için tepkime süreleri harika diyebilirim yakıt konusundada sınıvının en iddalı aracı desem yeridir start stop özelliği sayesinde 5.5 Lt şehir içi dizel kullanımı var aracın frenine 2 saniye basarsanız araç stop ediyor ve 0.034 salisede çalışıyor buda oldukça ekonomik yakıt sağlıyor. iç dizaynda bmw 1.18i kullandım konfor ve iç dizayn olarak emin olun 1.18i bence geçer kaldı ki aracın ön sürücü koltuk desteğinde 220V amerikan priz dahi var,

beni cezden en güzel noktasıda ön camın tavan kısmını istediğiniz gibi ayarlıyabiliyorsunuz yani belli bir sınırı var ama kendinize göre cam'ın ne kadar açık geniş olacağını ayarlıyabilirsiniz ben yağmurlu havada kullandım son derece romantik bir hava oluşturuyor :D

Bunun haricinde istanbuldaysanız yoyo'dan aracı kiralama şansınız var bildiğim kadarıyla türkiyede şuan sadece yoyo'da bu aracı kiralama şansınız var 1-2 saat bile olsa denemenizi tavsiye ederim.

• avensis (lpg ile otomatik en iyi seçim olur sanırım. d sınıfı sonuçta)

i30(şehir içi biraz fazla yakması dışında cidden iyi araç)
    ceed(bakınız i30)
    c4(mcp kesinlikle sorunsuzdur, daha tek şikayet yok. ama konfor konusunda tam otomatik konforunu vermez, zamanla alışırsınız, onun dışında konfor konusunda cidden iyidir)
    yeni civic(lpg ile garantisi devam ediyor, honda ve sorunsuzluk zaten malum)

na seçenekleriniz bunlar, ikinci elde en az civic ve avensis kaybettirir. d sınıfı olmasına rağmen fiyatı uygun olan avensis'i tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cat33

Ben 2011-2012 C5 e-hdi MCP şanzıman almak üzereyim. Fiyatları da uygun. 53.000 - 65.000 arası fiyatları var...

mcp'ye alıştıktan sonra en iyi araçlardan biri piyasadaki f/p açısından. konfor konusundan acayip bir şey o araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Orijinalden alıntı: cat33

Ben 2011-2012 C5 e-hdi MCP şanzıman almak üzereyim. Fiyatları da uygun. 53.000 - 65.000 arası fiyatları var...

mcp'ye alıştıktan sonra en iyi araçlardan biri piyasadaki f/p açısından. konfor konusundan acayip bir şey o araç.

4 gün önce aldım. 61.500 TL ödedik. 2012 model ve 20000 km'de. MCP de de sorun yok. Bastın mı uçuyor namussuz...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.