Şimdi Ara

C. Başkanı Erdoğan'ın Şanlıurfa Mitingi [Aman Yarabbi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yok Böyle bir şey! Mahşer yeri gibi. Bütün samimiyetimle söylüyorum Şanlıurfa patlama yapacak.. Peygamberler şehri Şanlıurfa kadirşinastır. Kendilerine olmadığı kadar sahip çıkan, Bu yolda her türlü eleştiri ve olumsuzluğu göğüsleyen, Bölgeye çok büyük hizmetler yapan Erdoğan'ı asla yalnız bırakmayacaktır

Şu manzaraya bakarmısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam Allah aşkına böyle konu açma şu forumda.bak bir kaç muhalif fanatiği kalpten götüreceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: operadakises

Hocam Allah aşkına böyle konu açma şu forumda.bak bir kaç muhalif fanatiği kalpten götüreceksin.
    Incenin Mersin Mitingi konusunda cevabını göremedim hocam,anlaşılan heyecandan elin ayağın biribirine dolanmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 21 Haziran 2018; 1:36:2 >
  • C. Başkanı Erdoğan'ın Şanlıurfa Mitingi [Aman Yarabbi]

Boş gitmeyin arkadaşlar.

• Niiiizip seninle gurur duyuyor. Niiiziii... Bi dakka lan burası neresiydi?
  • Ş.urfada Urfalı mı kaldı?Gelenlerin çoğu suriyelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herattaa

Incenin Mersin Mitingi konusunda cevabını göremedim hocam,anlaşılan heyecandan elin ayağın biribirine dolanmis.

Alıntıları Göster
    Ben şahsen mitinglerde ki kalabalığa falan bakmam gidenede

şaşıyorum sıcakta güneş altında,tıkış tıkış kalabalık.ama forumda ki muhalif tayfada bir miting merakı var ki sormayın gitsin.devamlı muharremin mitingi yok şöyle kalabalık yok böyle kalabalık.sanki reis boş meydanlara konuşuyor.zaten mitinge gelenlerin çoğu meraktan geliyor diye tahmin ediyorum.milletin çoğu seçimi kafada bitirmiş.

Bu arada dikkat et 24 haziran gecesi sonuçları görünce elin ayağın bir birine dolaşmasın.

• Hayırdır Akp bayrak ve flamalarınıda mı insan olarak saymaya başladınız kalabalık göstermek için :))) 500 Metre bayrak ve flama döşenmiş kuş bakışı görüntü. Woooowww çok kalabalık yemezler :))

• İstanbul'dan sonra en çok Suriyeli nüfusu barındıran şehir Urfa orada yarım milyon Suriyeli var Erdoğan dışında diğer tüm siyasetçiler Suriyelileri göndereceğiz dedikleri için canla başla Erdoğan'ı destekliyorlar eminim o mitinge gelenlerin önemli bölümü Suriyelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

İstanbul'dan sonra en çok Suriyeli nüfusu barındıran şehir Urfa orada yarım milyon Suriyeli var Erdoğan dışında diğer tüm siyasetçiler Suriyelileri göndereceğiz dedikleri için canla başla Erdoğan'ı destekliyorlar eminim o mitinge gelenlerin önemli bölümü Suriyelidir.
    Hımm. Anlıyorum! Şimdi gelelim acı gerçeklere..

Hakkari mitinginde " biji serok selo! selo başkan"

Aynı şekilde Diyarbakır mitinginde "selo başkan Selo'ya özgürlük" sloganları atıldığında hiç mi sıkılmadınız?! Noluyoriz lan diyebildinizmi?! Bu koca ayıp ta size yeter.. Hadi diyelim ki bu sloganlar Erdoğan'ın mitinglerinde atılsa idi! Nolur du bu forumun coşkusu biliyormusun! Doruğa çıkardı..

Yok ama yok yutacaksınız bunları! Çünkü seçim çalışmalarına Edirne den selo'nun yanından başladı Muharrem! Haysiyet onur, şeref, vatan gibi kavramlar 24"hazirana kadar rafa kaldırıldı... Pkk nın, fetö'nün hoşuna gidecek ne kadar söylem varsa ağız birliği yapmışcasına dillendiriliyor! Sonuçta Tayyip gidecek abisi! Her yol mubah!!

Selo niye hapiste?

Apolet sökecem!

Ne Yerli otomobili!

Ne kandili ya! giremeyeceksiniz!

Kanal İstanbul! Geç onu

Bu projelerin birçoğunu durduracam! vs..

Noluyo lan?! 2.sevr olsa bu kadar ağır olmaz heralde...

Sen şimdi bütüüüüün bunları Milletin görmediğinimi sanıyorsun?! O zaman 24 haziranı bekle! Bak analar neler doğuruyor gör...

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Hımm. Anlıyorum! Şimdi gelelim acı gerçeklere..

Hakkari mitinginde " biji serok selo! selo başkan"

Aynı şekilde Diyarbakır mitinginde "selo başkan Selo'ya özgürlük" sloganları atıldığında hiç mi sıkılmadınız?! Noluyoriz lan diyebildinizmi?! Bu koca ayıp ta size yeter.. Hadi diyelim ki bu sloganlar Erdoğan'ın mitinglerinde atılsa idi! Nolur du bu forumun coşkusu biliyormusun! Doruğa çıkardı..

Yok ama yok yutacaksınız bunları! Çünkü seçim çalışmalarına Edirne den selo'nun yanından başladı Muharrem! Haysiyet onur, şeref, vatan gibi kavramlar 24"hazirana kadar rafa kaldırıldı... Pkk nın, fetö'nün hoşuna gidecek ne kadar söylem varsa ağız birliği yapmışcasına dillendiriliyor! Sonuçta Tayyip gidecek abisi! Her yol mubah!!

Selo niye hapiste?

Apolet sökecem!

Ne Yerli otomobili!

Ne kandili ya! giremeyeceksiniz!

Kanal İstanbul! Geç onu

Bu projelerin birçoğunu durduracam! vs..

Noluyo lan?! 2.sevr olsa bu kadar ağır olmaz heralde...

Sen şimdi bütüüüüün bunları Milletin görmediğinimi sanıyorsun?! O zaman 24 haziranı bekle! Bak analar neler doğuruyor gör...

Alıntıları Göster
    sen ince nin vaatlerini pek kavrayamamışsın ,ahaber kafasından devam :) bu arada reyizin fırınlı cevabını izledin mi bu akşam ?

• Urfa için normal bir kalabalık. Urfa %60 ile AKP'nin kalelerindendir. Eğer miting meydanlara bakacak olursak İnce'nin %51 ile ilk turda kazanması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: savkar

sen ince nin vaatlerini pek kavrayamamışsın ,ahaber kafasından devam :) bu arada reyizin fırınlı cevabını izledin mi bu akşam ?

Alıntıları Göster
    işte tam böyle anlarda kayboluyorlar cevap falan gelmiyor boşuna yazma. beyaz çay içip azerbaycandan getirttiği organik besinlerle beslenen erdoğan buzdolabı olmasını refahlık olarak görüyor adam seçmenine buzdolabını refah olarak görüyor.

Dip not: İşte arkadaşlar biat kültürü insanın gözünü böyle kör ediyor ne olursa olsun kimse sizin benliğinizden daha önemli değildir, biat kültürü yüzünden kendisine söylenen şu lafı duymazdan gelecek hale geliyor insanlar.
    Bir adam seçime 10 gün kala yasak olmasına rağmen cumhurbaşkanlığına tahsis edilmiş jetle ordan oraya geziyor 1000 odalı saray yetmiyor yazlık yaptırıyor ve dönüp diyorki buzdolabın varsa refah seviyen yüksektir.

O adamın oturduğu sarayda, yaptırdığı yazlıkta harcanan tüm paralar gezdiği jetin benzini bu masrafların hepsi üzülerek söylüyorum senin vergilerinle ödeniyor evet 2-3 bin lira belki 4-5 bin lira alan adam ödüyor milyonlara sahip şirketlerin vergileri affediliyor çünkü neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: esrefemir

işte tam böyle anlarda kayboluyorlar cevap falan gelmiyor boşuna yazma. beyaz çay içip azerbaycandan getirttiği organik besinlerle beslenen erdoğan buzdolabı olmasını refahlık olarak görüyor adam seçmenine buzdolabını refah olarak görüyor.

Dip not: İşte arkadaşlar biat kültürü insanın gözünü böyle kör ediyor ne olursa olsun kimse sizin benliğinizden daha önemli değildir, biat kültürü yüzünden kendisine söylenen şu lafı duymazdan gelecek hale geliyor insanlar.
    Bir adam seçime 10 gün kala yasak olmasına rağmen cumhurbaşkanlığına tahsis edilmiş jetle ordan oraya geziyor 1000 odalı saray yetmiyor yazlık yaptırıyor ve dönüp diyorki buzdolabın varsa refah seviyen yüksektir.

O adamın oturduğu sarayda, yaptırdığı yazlıkta harcanan tüm paralar gezdiği jetin benzini bu masrafların hepsi üzülerek söylüyorum senin vergilerinle ödeniyor evet 2-3 bin lira belki 4-5 bin lira alan adam ödüyor milyonlara sahip şirketlerin vergileri affediliyor çünkü neyse

Alıntıları Göster
    Emin ol bu adam yarın seçimi kaybetse bu troller bizden daha çok ince ci olur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aman Allahım!!Akp'li değilim ama çok şaşırdım arkadaşlar,şu kalabalığa da bir bakın!!İnanamıyorum,böyle bir kalabalık olamaz.Halk sanırım Başkomutan Recep Tayyip Erdoğanı çok seviyor,biz bu adamı yıkamayız.Boşuna fitne çıkarıyoruz,fetöcülerle,siyonistlerle,masonlarla,Ajdar Fanclub ile,Sivaslılar Derneği ile olan toplantıları hemen iptal edeceğiz.Aman yarabbi!!!Dış mihrak olmayı bırakıp Ege'de bir yazlığa yerleşeceğim ben de,herkese bol şans diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cor3

Hayırdır Akp bayrak ve flamalarınıda mı insan olarak saymaya başladınız kalabalık göstermek için :))) 500 Metre bayrak ve flama döşenmiş kuş bakışı görüntü. Woooowww çok kalabalık yemezler :))

Aynen ortadaki kalabalık insan yığını gibi gözüken şey de halı hatta.

• O kadar para harcıyorsunuz bari photoshopu adam gibi birine yaptırsaydınız. Paint terk..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tacizci sapık maarem bunu beğendi

• 10 sene öncede bunun gibi photoshop görüntüler vardı adamlara gösterdiğimiz de gülüyorlardi yüz yok astar yok gerisini söylemeyim yine forumdan Ban yerim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.