Şimdi Ara

Buzdolabı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni bir buzdolabı alma arifesindeyim. Biraz araştırma yaptım, forumdaki konulara baktım ama kafam bir hayli karıştı. Bu sebeple sizlerden yardım isteyeceğim.

İstediğim özellikler
    1- Dondurucu kısmı olabildiğince fazla olmalı. (Hatta bu sebeple bir buzdolabı bir derin dondurucu almayı da düşünüyorum siz ne dersiniz ?)
    2- Enerji tüketimi az olmalı.
    3- Olmazsa olmaz değil ama su pınarı olursa iyi olur.

Marka olarak herhangi bir takıntım yok. Ne önerirsiniz ? Sharp, siemens ve hitachi markaları yakın duruyor.

Sizlerden yardım bekliyorum. İyi günler dilerim.

• Merhabalar,

Aşağıdaki başlıktaki paylaşımlar belki yardımcı olabilir size de.

https://forum.donanimhaber.com/acil-samsung-mu-sharp-mi--128849394
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarGAdaN

Merhabalar,

Aşağıdaki başlıktaki paylaşımlar belki yardımcı olabilir size de.

https://forum.donanimhaber.com/acil-samsung-mu-sharp-mi--128849394

evet hocam, bu konuyu açmadan önce okumuştum orayı. Hayırlı olsun sizin de SHARP SJ-EX820F/SL . Sakıncası yoksa eğer kaça aldınız dolabı ?
  • merhaba yeni bir buzdolabı aldınız mı ? model önerisi yapabilirim
  • hamdi ışık kullanıcısına yanıt
    Henüz almadım, araştırıyorum hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Profilo BD3057L2VN hakkında ki görüşleriniz nelerdir bu fiyata
    alınır mı ?http://www.hepsiburada.com/profilo-bd3057l2vn-a-505-lt-nofrost-buzdolabi-p-MTPROFBD3057L2VN?magaza=Beyaz Adres

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannnkaracaaa -- 20 Eylül 2017; 12:23:33 >
  • Bu dolabi bende inceledim ama ic dizayni pek hoşuma gitmedi. Sebzelik cekmeceleri basit ürün havası veriyor. Yalnız fiyatına göre alınabilecek bir mal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle bence buzluk büyük olsun çok doldururuz diyorsanız buzdolabında buzluk kısmı ne kadar büyük olursa olsun size yetmeyecektir ayrıca derin dondurucu almak çok daha mantıklı buyüzden bende öyle yaptım mesela buzluğu küçük yada büyükte olsa soğutucuya çevrilebilen modellere baktım samsung sipariş ettim

Annemede 2 sene önce vestel puzzle almıştık o da buzlukları soğutucuya dönüşebilen kullanılmayan kısmı kapatılabilen bir model oldukça iş gördü kullanımı rahat ve geniş bir buzdolabı. bulunduğumuz bölgede elektrik kesintisi voltaj değişimide çok oluyor en çok beni korkutan vestelin voltaj değişimlerine dayanamayıp bozulacağıydı ama sıkıntı olmadı hatta vestel puzzle voltaj farklılığında uyarı falan da veriyor bu modelden gayet memnunuz yerli markalarda prestijli modellerini gayet kaliteli yapabiliyor bence tek fark oldukça ucuza sattıkları düşük modellerde kaliteden çok ödün vermeleri

• quote:

Orijinalden alıntı: judger90

Öncelikle bence buzluk büyük olsun çok doldururuz diyorsanız buzdolabında buzluk kısmı ne kadar büyük olursa olsun size yetmeyecektir ayrıca derin dondurucu almak çok daha mantıklı buyüzden bende öyle yaptım mesela buzluğu küçük yada büyükte olsa soğutucuya çevrilebilen modellere baktım samsung sipariş ettim

Annemede 2 sene önce vestel puzzle almıştık o da buzlukları soğutucuya dönüşebilen kullanılmayan kısmı kapatılabilen bir model oldukça iş gördü kullanımı rahat ve geniş bir buzdolabı. bulunduğumuz bölgede elektrik kesintisi voltaj değişimide çok oluyor en çok beni korkutan vestelin voltaj değişimlerine dayanamayıp bozulacağıydı ama sıkıntı olmadı hatta vestel puzzle voltaj farklılığında uyarı falan da veriyor bu modelden gayet memnunuz yerli markalarda prestijli modellerini gayet kaliteli yapabiliyor bence tek fark oldukça ucuza sattıkları düşük modellerde kaliteden çok ödün vermeleri

Ben de öncesinde aynı mantıkla hep samsung modellerine baktım. (vestelin böyle bir modeli olduğunu bilmiyordum, yorumunuzdan sonra araştıracağım.) Ama samsung sırf bu yüzden fazla fiyat çektiği için vazgeçmiştim bu düşünceden. Araştırmalarım hala devam ediyor. Teşekkür ederim yorumunuz için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.