Şimdi Ara

Buzdolabı elektrik tüketimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
7.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buzdolabım c sınıfı indesit marka, ayda gelen elektrik faturam 120 TL ortalama..üst katta oturan yeğenim ile aynı şartlarla elektrik kullanıyoruz bir tek onun buzdolabı a sınıfı.. Onun faturasi 60-70 yl ortalama..Sormak istediğim konu bir buzdolabı c sınıfı olması bu kadar elektrik tüketimine yol açar mı? Önemli benim için çünkü eğer öyleyse buzdolabini değiştireceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• a÷÷+veya a++ al faturan baya bir düşer ayrica evdeki fırın utu ketil tost makinasi sohben vs de fark eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aynı durumla bende karşılaştım.

18 yıllık goldstar buzdolabımız vardı, sağlamlık konusunda efsaneydi kendisi, no frost hemde, ancak yılların verdiği etki ile kapı lastikleri falan baya bi yumuşadı

değiştirmeye karar verdik ve profilo low frost 508 litre buzdolabı aldım ve fatura 30tl'ye yakın düştü, eski dolap daha küçük olmasına rağmen yüksek tutarda farketti.

o nedenle forumda hep belirtiyorum, yok "bi çamaşır makinemiz var 20 yıldır tık demedi" yaw hee demedi de elektrik faturan ne dedi

teknoloji çok hızlı gelişiyor, bu nedenledir ki gidip uçuk fiyatlar verip beyaz eşya alınacağına, fiyat performans ürünü 7 yıl garantisi olabilecek servis ağı yaygın beyaz eşya alalım, zaten eskisi gibi sağlam makineler de kalmadı, forumda birçok ürünün 7.yılından sonra patladığına dair yazılar var, 2.250tl ye çamaşır makinesi alacağına 1.500tl ye al 7 sene sonra yenisini al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sHowManTR -- 23 Nisan 2016; 15:14:37 >

• Değerli cevaplarınız için teşekkürler

• Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 0:47:6 >
  • O zaman benim c sınıfı buzdolabı da A sınıfına göre 8 kat tuketiyor demektir bu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.