Şimdi Ara

Büyük Soygun -- İlk CSB dizim -- 17.Bölüm [FİNAL] Geldi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
17
Favori
4.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Büyük Soygun -- İlk CSB dizim -- 17.Bölüm [FİNAL] Geldi

(En Son Oy Tarihi: 4.1.2015)
Giriş
  • Burası benim.
  • birazdan 7.bölüm geliyor çok şaşıracagınız bir bölüm olacagının garantisini veriyorum

• Obama mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerem-

Obama mı

gerçekcilik olsun dedim Amerikanın başkanına kim deseydm :D

• Did Not Read....................

• Güzel olmuş devamını bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: azasio

Güzel olmuş devamını bekliyorum..

teşekürler yorumlara bakıyorumda çogu kişi begenmiş bana görede güzel gidiyor niye böyle saçma sapan eleştiri yaparlar anlamadım adam gerizekalı felan diyor okumadı o yüzden galiba.
  • Bu arada biraz saçma gelmiş olabilir ,daha CSB'nin anlamını bilmiyenler gelip okuyupta eleştiri yapmasın biraz saçmalamış olablirim bunlar hikayeye renk katmak için oldugunu unutmayın
  • beyler bence okuyun kesinlikle pişman olmazsınız Devamını isticeginizden emin olabilirsiniz

Not : Konular biraz saçma gelebilir.Bu hikayenin devamını getirmek içindir.Bu arada 9.bölüm hazırladım fazla talep olursa yayınlıcam biraz durgun bir bölüm olucak ama
    gerçekten okumaya deger

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TickTok -- 21 Mart 2013; 12:57:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ha20ktan

beyler bence okuyun kesinlikle pişman olmazsınız Devamını isticeginizden emin olabilirsiniz

Not : Konular biraz saçma gelebilir.Bu hikayenin devamını getirmek içindir.Bu arada 9.bölüm hazırladım fazla talep olursa yayınlıcam biraz durgun bir bölüm olucak ama
    gerçekten okumaya deger

Ilk bolumun yayınlandıgından berıdır takıp edıyorum :) gayette güzel ve hoş gıdıyor ellerinize saglık hocam, daha ılk csb'nızse dıgerlerının daha guzel olucagından emınım :)) usta bırde acıkcası bırazcık daha uzun tutulabılır bolumler (mesela testereli kurtarma bölümünde aksıyon dovus uzun tutulabılırdı sonrasında rick benı nasıl buldun dedıgınde. Brad konusmayla cebıne takıp cıhazı yerlestırdım dıyebılırdı, acıkcası cebıne takıp cıhazı koymus cok sade kacmıs bolum ıcıne ama akıcı bır kurgusu var :) sıradakı bolumu beklemeye devam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: redway

quote:

beyler bence okuyun kesinlikle pişman olmazsınız Devamını isticeginizden emin olabilirsiniz

gerçekten okumaya deger

Ilk bolumun yayınlandıgından berıdır takıp edıyorum :) gayette güzel ve hoş gıdıyor ellerinize saglık hocam, daha ılk csb'nızse dıgerlerının daha guzel olucagından emınım :)) usta bırde acıkcası bırazcık daha uzun tutulabılır bolumler (mesela testereli kurtarma bölümünde aksıyon dovus uzun tutulabılırdı sonrasında rick benı nasıl buldun dedıgınde. Brad konusmayla cebıne takıp cıhazı yerlestırdım dıyebılırdı, acıkcası cebıne takıp cıhazı koymus cok sade kacmıs bolum ıcıne ama akıcı bır kurgusu var :) sıradakı bolumu beklemeye devam :)

Hocam begendiyseniz teşekkür ederim.Bölümlerin uzun olmamasının sebebi sıkıcı olmasın diye.Herkez şu soruyu sormuştur eminim hikayenin adı BÜYÜK SOYGUN ama ne alakası var diye ilerki bölümlerde görüceginizden emin olabilirsiniz.Bu arada begenen begenmeyen herkeze teşekkürler okumanız yeterli benim için

• Birazdan 9.bölüm geliyor
  • Devam hocam güzel gidiyor
  • Begenmesem zaten okumaya devam etmezdım hocam :) dıger arkadaslarada okumalarını tavsıye ederım. Hocam 9.bolumde brad'ın ısmı bır anda ''bath'' olmus duzeltıverın sıze zahmet hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: redway

Begenmesem zaten okumaya devam etmezdım hocam :) dıger arkadaslarada okumalarını tavsıye ederım. Hocam 9.bolumde brad'ın ısmı bır anda ''bath'' olmus duzeltıverın sıze zahmet hocam

okuyan arkadaşlar kusura bakmasın düzelttim

Bu arada okuyan arkadaşlar begenip begenmediginiz kısımları söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Not : Saçma diye yapılan yorumlara cevap verilmicektir.Başlıkta CSB yazıyor gördügünüz gibi.
  • rick allah allah demiş.......

• quote:

Orijinalden alıntı: boy_ahmet

rick allah allah demiş.......

yabancı müslüman olamaz mı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boy_ahmet

rick allah allah demiş.......

yabancı müslüman olamaz mı

olabilir reis sakin oll

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.