Şimdi Ara

Büyük Soygun -- İlk CSB dizim -- 17.Bölüm [FİNAL] Geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
17
Favori
4.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

Büyük Soygun -- İlk CSB dizim -- 17.Bölüm [FİNAL] Geldi

(En Son Oy Tarihi: 4.1.2015)
Giriş
    Obamada hemen oldu burasi cok sacma olmus
    Eh iste hikaye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birazdan 10.bölüm'ü yayınlıcam arkadaşlar .Bu arada okuyanlar 9 bölüm nasıldı biraz yorum yaparmısınız bölümlerle alakalı
  • okumadım da şöyle bir yüzeysel baktım. Türkiye'de Rick diye bir isim mi var lan yazcaktım. sonra daha dikkatli bakınca.. hikaye zaten Türkiye'de geçmiyormuş. bunu da niye anlattım bilmiyorum.
  • Yas kac hocam

• bence okuyun beyler pişman olmazsınız birazdan 10.bölüm gelicek
  • Okuyanlar begenip begenmediginizi söylerseniz bende ona göre hikayeyi degiştirebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TickTok -- 21 Mart 2013; 18:01:40 >
  • Herhalde okuduklarımın arasındaki en kötüsü bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

Herhalde okuduklarımın arasındaki en kötüsü bu.

ciddimisin kardeşim :) Herkez begenmek zorunda degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ha20ktan

quote:

Emeğe saygılıyız da hikayede ne özgünlük var ne mantık,boşa vaktini harcıyorsun.

• quote:

quote:

quote:

Emeğe saygılıyız da hikayede ne özgünlük var ne mantık,boşa vaktini harcıyorsun.

heyecanlı olması yeterli diye düşünüyorum.
  • birazdan 11.bölüm'ü yayınlıcam arkadaşlar okuyanlara teşekkürler
  • Beyler hikaye güzel gidiyormu okuyanlar yorum yapsın ona göre hikayede oynama yapıcam
  • Obamayı başbakan diye yazmışsın orayı düzelt bi

• Baştan sona okudum yazmak için yazma bence bazı bölümlerde abartılı ve hayalperest kurgular kullanmışsın banka soygunu tam bi fiyasko gidişatı değiştir ayrıntılara yer ver, betimleme yap sıkıcı olmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gar1diyan

Baştan sona okudum yazmak için yazma bence bazı bölümlerde abartılı ve hayalperest kurgular kullanmışsın banka soygunu tam bi fiyasko gidişatı değiştir ayrıntılara yer ver, betimleme yap sıkıcı olmaya başladı

hocam ilk başta okudugunuz için teşekkür ederim hikaye akıcı oldugu için birini okuduktan sonra digerini okumak istediginizden eminim

Şimdi eleştirinize geçelim dediginiz gibi abartılı biraz ama burda acemi bir iş yapıyoruz ve CSB dedim baştan birazdan 12.bölümü yayınlıcam bakalım begencekmisiniz.

Aslında fazla ayrıntıya girmek istemedim sıkıcı olur diye öyle hikaye çok daha uzur sürer neyse yeni bölüm birazdan bomba gibi geliyor diyelim

• birkac kusur haric iyi devamini bekliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gar1diyan

Baştan sona okudum yazmak için yazma bence bazı bölümlerde abartılı ve hayalperest kurgular kullanmışsın banka soygunu tam bi fiyasko gidişatı değiştir ayrıntılara yer ver, betimleme yap sıkıcı olmaya başladı

hocam ilk başta okudugunuz için teşekkür ederim hikaye akıcı oldugu için birini okuduktan sonra digerini okumak istediginizden eminim

Şimdi eleştirinize geçelim dediginiz gibi abartılı biraz ama burda acemi bir iş yapıyoruz ve CSB dedim baştan birazdan 12.bölümü yayınlıcam bakalım begencekmisiniz.

Aslında fazla ayrıntıya girmek istemedim sıkıcı olur diye öyle hikaye çok daha uzur sürer neyse yeni bölüm birazdan bomba gibi geliyor diyelim

hadi bakalım

• beyler son bölümlerin heyecanlı olacagından emin olabilirsiniz
  • okumadım ama bence devam et
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.