Şimdi Ara

Büyük Soygun -- İlk CSB dizim -- 17.Bölüm [FİNAL] Geldi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
17
Favori
4.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git

Büyük Soygun -- İlk CSB dizim -- 17.Bölüm [FİNAL] Geldi

(En Son Oy Tarihi: 4.1.2015)
Giriş
  • beyler son bölüm saçma gelebilir ama şaşırtıcaktır emin olun , bu arada kısa bir bölüm
  • bu arada okumadan anket'de oy verenlere hakkım haram olsun , eger okuduktan sonra gerçekten begenmediyseler okudukları için teşekkür ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TickTok -- 23 Mart 2013; 17:57:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ha20ktan

bu arada okumadan anket'de oy verenlere hakkım haram olsun , eger okuduktan sonra gerçekten begenmediyseler okudukları için teşekkür ediyorum

sakin ol genc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

bu arada okumadan anket'de oy verenlere hakkım haram olsun , eger okuduktan sonra gerçekten begenmediyseler okudukları için teşekkür ediyorum

sakin ol genc

haksızmıyım hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

sakin ol genc

haksızmıyım hocam

oscar oylaması degil ya sakin ol ne haram etmeler falan içindeki yazma istegi kotu oylarla bitecekse hic olmamistir zaten takma onları kafaya seviyorsan yaz gitsin iste

• yarım saat sonra FİNAL bölümünü yayınlıcam arkadaşlar , şu ana kadar bütün serileri okuyan arkadaşlara teşekkür ediyorum biliyorsunuzki ben profosyenel degilim aramızda zaman geçsin diye bir seri'ye başlamak istedim , begenmeniz veya begenmemeniz önemli degil okumanız yeterli ama okumadan anket'de oy verirseniz hak yemiş olursunuz.
  • İlk başlar çok harikaydı taki final gelene kadar final çok kısa bitmiş

Puhanım 9
  • Fena değil hocam.
  • güzel olmuş da
    bath kimdi ya
    math var brad var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uchigatana -- 23 Mart 2013; 21:10:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoersin

güzel olmuş da
    bath kimdi ya
    math var brad var

hocam kusura bakmayın , düzelttim bath aslında brad'di hep yanlış yazıyorum bu arada okuyan arkadaşlara teşekkür ediyorum , yeni bir diziye başladım onuda okumanızı tavsiye ederim
  • quote:

quote:

güzel olmuş da
    bath kimdi ya
    math var brad var

hocam kusura bakmayın , düzelttim bath aslında brad'di hep yanlış yazıyorum bu arada okuyan arkadaşlara teşekkür ediyorum , yeni bir diziye başladım onuda okumanızı tavsiye ederim

tamam saol diğer dizine de başladım iisin ii

• quote:

quote:

quote:

güzel olmuş da
    bath kimdi ya
    math var brad var

şu en sondaki işareti koyunca içime bir kurt düşüyor hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

güzel olmuş da
    bath kimdi ya
    math var brad var

şu en sondaki işareti koyunca içime bir kurt düşüyor hocam

iyisin gerçekten inan bana

ciddi olursak sende iş var.İsimleri türkçe yapsan daha çok içim ısınacak karakterlere

• Hocam hıkayenın kurgusu guzeldı :)), ben begendım 11.bolumde kalmıstım anca bugun okuyup bıtırmeye vakıt buldum, güzel bir son :) su anda baska bır dızı yazıyorsanız lınkını atabılır mısın, aynı rıcada bende bulunucam bu seferkı dizinizde karakterlerin isimleri türkçe olabılır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: redway

Hocam hıkayenın kurgusu guzeldı :)), ben begendım 11.bolumde kalmıstım anca bugun okuyup bıtırmeye vakıt buldum, güzel bir son :) su anda baska bır dızı yazıyorsanız lınkını atabılır mısın, aynı rıcada bende bulunucam bu seferkı dizinizde karakterlerin isimleri türkçe olabılır mı?

buyrun hocam saolun okudugunuz için,yogun istek üzerine isimleri türkçe yaptım Ve bu dizideki hataları yapmamaya gayret göstericem. ,

http://forum.donanimhaber.com/m_73172437/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TickTok -- 23 Mart 2013; 23:08:25 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: redway

Hocam hıkayenın kurgusu guzeldı :)), ben begendım 11.bolumde kalmıstım anca bugun okuyup bıtırmeye vakıt buldum, güzel bir son :) su anda baska bır dızı yazıyorsanız lınkını atabılır mısın, aynı rıcada bende bulunucam bu seferkı dizinizde karakterlerin isimleri türkçe olabılır mı?

buyrun hocam saolun okudugunuz için,yogun istek üzerine isimleri türkçe yaptım Ve bu dizideki hataları yapmamaya gayret göstericem. ,

http://forum.donanimhaber.com/m_73172437/tm.htm

Hatalar pek buyuk bır hata degıl, kurguda hata yoktu, ısım karıstırmalar vardı oda tek tük :D iyidi iyi :D isimler türkçeyse dıger dızıde hıkayeyı aralıklarlada okusak kopma yasamayız :D yabancı olunca kımın kım oldugunu unutuyoruz :D

• okumayanlar için :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.