Şimdi Ara

Büyük Bimcell zamları sonrası Emekli/Anne/Baba tarife paylaşımı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
16
Favori
15.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba,

Bilgiler ve yanıtınız için teşekkür ederim. Bir de ben deneyeceğim bakalım. Gerçekten Teknosa çalışanlarının müşteri tutumları kötü. İçlerinden bir iki iyisine de denk geldim. Ama ne zaman girip bir şeyler sorsam lütfen cevap veriyorlar. Birbirleri ile sohbeti daha çok seviyorlar.

Bakalım bir de ben deneyeyim. Gerçekten ablam telefonu çok az kullananlardan, yoksa başka tarife bakacağım.

Sağlıcakla

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Hayir ucret cikmiyor bekleme sureside yok.tarifeye gecirdigi anda hat aciliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Akarsu20 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ring R kullanıcısına yanıt

Böyle birşey yok. Ben iki hattımı geçirdim. Sıkıntı çıkarmadılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk telekom bayisinden faturalı (12ay) 1500dk 25 TL tarifesine geçtik. Yanında internet ve sms yok malesef. 30tl nin altında yalnızca 2 tarife vardı birisi bu diğeri de 100dk 10tl.

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Hayır cıkmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük bimcell zammı başlığı soğumadan fiyatlar yeniden güncellendi.
    71 lira / Dost Mega.

Hayırlı olsun.

• ramazankkaya kullanıcısına yanıt

Hocam nasıl yaptınız, bana "saati bizden almazsanız yok öyle" diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighty -- 23 Mayıs 2022; 22:1:59 >
  • nighty kullanıcısına yanıt

bulunduğunuz yerde başka Teknosa var ise ordaki TeknoCell standına gidin.

SAAT ALMAK KESİNLİKLE ZORUNLU DEĞİL. isterseniz bir kod veriyorlar ve 3 ay içinde saat alıyorsunuz.

size saat zorunlu diyen satıcı temsilciye ben sordum soruşturdum sizi şikayet etmek istemem ama zorunlu değil, hatta DH Forum dan alanların yazdıkları var deyin.

istanbul Kadıköy Nautlulus AVM içinde Teknosa da TeknoCell standında BARIŞ BEY var onun adını verin , arasın sorsun nasıl yapıldığını öğrensin.

+90 216 510 41 71

Acıbadem Mh. Çeçen Sk. No:25 Üsküdar, İstanbul

Hatta benim bu mesajımı okut. Eğer bana böyle dayatma yapmak isteseydi anında şefine , mağaza müdürüne, MH telefon açıp vede genel mdürlüğüde ayrıca ŞİKAYET ederdim. Elalem alıyorda sıkıntsızı şatsız. nasıl sana dayatma yapıyor

https://www.teknosacell.com/tarife--paketler/faturali-/cocuk-saati-tarifesi

Tarife Bilgileri

• Tekno Kids tarifesine, yeni hat tesisi, numara taşıma ve TT Mobil tarafından sunulmakta olan dakika-SMS-internet kotası bittiğinde duran tarifeler (Aşmayan Tarifeler) hariç sunulan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir. Tarifeye katılım anlaşmalı Teknosa mağazalarından yapılabilecektir.
    • Tekno Kids tarifesinde aylık sabit ücret 24 Ay kalma sözünüze 12 TL; 12 Ay kalma sözünüze 16 TL olarak yansıtılacaktır.
    • Tarife fiyatı taahhüt süresi boyunca geçerli olup, tarifenin taahhütsüz fiyatı 36,72 TL’dir. Taahhüt süresinin sona erdikten sonra, abonenin yeniden taahhüt vermemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa tarifenin yürürlükteki aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirme yapılır.

Tekno Kids

1GB

300 DK/SMS

12 TL

50 TL Teknosa ‘da Anında İndirim Tutarı

• Tarife fiyatı aylık sabit ücreti ve 50 TL hediye çeki 24 ay kalma sözünüzde geçerlidir. Telsiz kullanım ücreti ve yeni hat tesisinde alınan ÖİV ayrıca faturalandırılır. Damga vergisi aboneye yansıtılır.
    • Tekno Kids tarifesi ile sunulan 50 TL anında indirim sadece Akıllı Çocuk Saati alışverişlerinde geçelidir.

Büyük Bimcell zamları sonrası Emekli/Anne/Baba tarife paylaşımı

ben daha geçen hafta gittim SAAT alıcakmısın diye sormadılar dahi. Sadece nufuscuzdan ve son ayın adresi olan adıma fatura istedi. onuda edevlet vs bakıp ordan print ettik. Sadece aşırı çok sayfa imzaladım. işlem öyle 5 dakka sürmedi.

• Merhaba,

Konuda bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim. Bugün yeniden Teknosa' nın aynı şubesine gittik. Bu sefer ikna oldular ve ablamı bu kampanyaya geçirdik. Yalnız kampanyayı kendileri de pek iyi bilmiyorlar. Önce başka bir 1 yıllık kampanyayı söylediler biz bu kampanyada ısrar edince araştırıp yaptılar.

Sağlıcakla

• ring R kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun , güzel haberlerde kullanın hattınızı.

Hocam sadece Teknosa Celle geçiş yapacağımı söyledim. Teknokids tarife dedim. Geçiş yaptılar. O kadar. Saat falan diye bir laf geçmedi. Anında geçiş yaptılar. Gaziantep Prime Mall Teknosada yaptım geçişi.

• GoGoBaBa kullanıcısına yanıt

Hocam çok teşekkürler. Pazartesi ben kendim direkt nautilus'a gideyim ya. Başka mağazalarla muhatap oolup sinir bozmaya gerek yok.

Tekrar teşekkürler.

• Arkadaşlar bu yaka teknosa mağazasında Mağaza müdürü İsmail bey var. Yardımcı oluyor. Hemen 5 dakikada halletti benim işimi. Hiç öyle "saat almak şart, olmazsa olmaz" falan gibi yokuşa sürme de yapmadı. Kendiisine teşekkür ederim, yakınlarda olanları da tavsiye ederim.

hayırlı olsun, en azından 2 sene sabit ücret , aklımız gidecek son aylarda yaşadıklarımızdan.

hayırlı olsun. ben 2 ıskarta hattı kurtardım biri 1 sene daha uzadı, diğeri en azından 2 sene sözleşmeli,

sadece asıl sıkıntı 2- 2.5 ay kadar sonra Türktelekom prime hattımın sözleşmesi bitecek , ilk yıl ödediğimin nerdeyse 3 katı teklif geldi. 90TL 20GB 1000dak 250sms , kabul etmedikçe tek o çıkıyor. onda kaçamadım maalef , birde fahiş zamlara denk gelecek zamanlama çok kötü oldu.

• Teknokids’e geçmek için müşteri hizmetleriyle konuştum. “Bu pakete geçebilmeniz için öncelikle başka bir tarifeye geçiş yapmanız gerekiyor Teknosacell dışından geldiğiniz için” dedi ve en düşük paket olarak 109 liralık bir paket olduğunu söyledi. Başka türlü geçiş olmuyormuş ne müşteri hizmetlerinden ne de mağazadan. Geçiş yapanlar nasıl yapabildiler acaba?

• MadWolf kullanıcısına yanıt

önceki mesajlarıma bakın

• GoGoBaBa kullanıcısına yanıt

kids tarifesi devam ediyor mu? bilginiz var mı? Teşekkürler

• Mertcan03 kullanıcısına yanıt

• ramazankkaya kullanıcısına yanıt

12 lira olan pakete geçtiniz değil mi hocam?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.