Şimdi Ara

Büyük Bimcell zamları sonrası Emekli/Anne/Baba tarife paylaşımı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
16
Favori
15.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eğer o tarifeler hala güncel ise geçiş yapabilirsiniz, bir şart veya koşul yok hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce baktım Vodafone'a, güncel gibi görünüyor. Bizim faturalıya geçiş işlemlerimiz tamamlanana kadar ortadan kaybolmaz çok uygun bir paket bizim için.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

• kursatmi K kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam, hayırlı olsun şimdiden

• kozmikdalga K kullanıcısına yanıt

her yöne mi? faturasız hatta mı aldınız hocam paketi?

• Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BuI kullanıcısına yanıt

Faturasız hat hocam. Anladığım kadarıyla her yöne değil. Turktelekom yönüne yani şebeke içi. Ama annemin en çok konuştuğu kişiler de zaten turktelekom. O yüzden sorun etmedim. Beni aradığında reddedip kendim arıyorum. 10 liraya 1000 dk gayet iyi.

Her yöne istiyorsanız 3 aylık 3000 dk 110 TL var faturasız hatlara. 20 GB internet, SMS de var.

• Telekom'dan Vodafone'a ya da şartları sağlayan bir operatöre 40-45 TL'ye geçiş yapılacak, 750/1000 dk, 2-3 GB , 250/500 sms benzeri uygun bir tarife bilen var mı? Telekom'da teklif edilen fiyatlar çok artmış.

• Bende sadece konuşma paketi arıyorum , bulamadım. Telekom tamamen kaldırmış neredeyse çoğu eski paketleri. E bunların yerine ne gelecek acaba ? Orası muamma.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 3 aylık 20 gb paketini almak istyruım ama pakatten yararlanamamaktasınız diyor . Bu paketi nasıl alabilirim

Paketi alamazsam tt bırakıcam

• Ben de "Hediyeli 150 - (2 aylık her yöne 150 dakika sadece 19 TL)" paketi her iki ayda bir yenileyerek kullanıyordum. Malesef kapatıldı.

"Hediyeli 150 Paketinin kapanma tarihi 15.03.2022’dir. Bu tarih itibariyle tekrar satın alınamayacak olup, otomatik yenilenmeyecektir.​"

• biilisimler kullanıcısına yanıt
    Web Online İşlemlerden alabilirsin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • btioyo4 B kullanıcısına yanıt
    Bu pakete benzer bi paket bulursanız haber edin lütfen. Ben de arıyorum 60 yaş üzeri için sadece konuşma ihtiyacı var.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • wwtr W kullanıcısına yanıt

türk telekom faturasız yada bimcelliysen 1000 dk 1000 sms 4 gb 26.5 tl ama faturalı bana 30 tl dendi ama güncel fatura tku ile beraber 30.75 gözüküyor

faturalıda 4gb tarifesi adı internet aşımı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sivaslı5841 -- 22 Nisan 2022; 14:7:29 >
  • sivaslı5841 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut paketler kaldırılmış. Ben de sadece konuşma paketi arıyorum.

• kozmikdalga K kullanıcısına yanıt

Her yöne mi TT içi mi?

• biilisimler kullanıcısına yanıt

paketi alabildiniz mi hocam. şu an telekom sitesinde 50+ yaş sınırı görünüyor bu pakette ama fenercell sitesinde öyle bir ibare yok.

edit : diğer konuda alabilirsiniz yazmışım size. umarım almışınızdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareketliperde -- 26 Nisan 2022; 18:7:10 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.