Şimdi Ara

Büyük Bimcell zamları sonrası Emekli/Anne/Baba tarife paylaşımı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
16
Favori
15.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fenercelde ne vardı hocam daha mı avantajlıydı 17tlden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azstek kullanıcısına yanıt

Yok daha pahalı. 29 tl idi. Sadece dk için gene uygundu.

• Bunlar hala geçerli dimi? Büyük Bimcell zamları sonrası Emekli/Anne/Baba tarife paylaşımı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lexco kullanıcısına yanıt

Evet

• şu ana kadar faturasız teknosacell kullanan forumda bir kişi gördüm. Sizin tanıdıklarınız var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • makine433 M kullanıcısına yanıt
    Bende kullandım bir aralar.
    Ücretlendirme dakika bazlı.
    Her yerden Türk Telekom adı ile TL yüklenebiliyor.
    sorunuz varsa yardımcı olabilirim buradan.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Şubeye gidip geçerken telefonun yanımızda olması gerekli mi? Hat bana ait ama başkası kullanıyor, geçiş yaparken telefondan sms vs. Bir işlem oldu mu

Sim kart değişikliği için yanınızda olsa iyi olur

• Kaç tane Telekom firmasına sorduysam bu tarifeler yok diyor ellerinde standart bir broşür var sadece bunlar var deyip geçiştiriyor, faturasızdan faturalıya geçiş ekranında çıkıyormuş diyorum bakabilir miyiz diyorum inatla yok öyle bir şey deyip bakmamak için ellerinden geleni yapıyorlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Hat sahibi olması lazım. Kimlik doğrulama bilgileri isteniyor ve kimliğe bakılıyor.

• sempatikboy666 kullanıcısına yanıt

Ah ugrassalar bulacaklar paketi. Mesela 2gb 500 dk bir paket daha çıktı bimcell konusunda gördüm galaxy 500. Yani şuan baksalar birkaç alternatif var.

• Tahaa24 T kullanıcısına yanıt
    Tt faturasız zaten hat

Hocam fenercellin vs ayrı sim kartı var telefonu isteyebilirler

Bimcell konusunda bir arkadaş geçen hafta geçtiğini yazdı. Sorun isterseniz ona.

Buradan herşeyi ulu orta yazmayın.
    Onu da kapatacaklar, bir kaç tarife/paket açık kalmış kapatmamislar bari özelden yazın ki onlarda kapatılmasın.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Hocam buna doğrudan hiçbir koşul olmadan geçiliyor mu? TT faturasız dan mediamarkete gidip hemen geçebilir miyim?

• https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturasizdan-faturaliya/tarifeler/sec5001gbfaturasizdanfaturaliya.aspx

@Tahaa24 @SYLAS @GENERALCELL

Hocalarım bugün bu tarifeye geçiş sağladım, taahhütsüz 29tl olan bu tarifeye bayideki de 19tl dedi 12 ay taahhütlü, fakat taahhüt vermek için Mh aradığımda 45 lira taahhütsüz 35 lira taahhütlü fiyatı olduğunu söylüyor, internet sitesinde de bayide de 19tl olarak gözüküyor, nasıl yapmalı? Türk Telekom mobil uygulamasında da güncel fatura tutarı 29,04TL gözüküyor acaba Mh yanılıyor mu? Taahhüt versem 19a mı düşer yoksa 2 3 güne fatura tutarı artar mı?

Sylas hocamın attığı tarifeyi söyledim 18tl olanı görüntüleyemeyince ona yakın bu var dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azstek -- 15 Ağustos 2022; 22:16:49 >
    Bence bayideki fiyat geçerlidir, bayiye gidip tekrardan sözlü beyan alın 19 olduğuna dair evet 19 derse taahhüt istersiniz hata durumunda bayinin sorumluluğunda olur böylece

29 tl güncel fatura değil mı? Kaç günlük 29 hocam? Bildiğim kadarıyla 15gunden fazla ise sıfırlanma tam paket ücreti yani 29 tl tahhutlu 19 tl olur. Ha 10 günlük filan 29 sa biraz yüksek olabilir mh doğru da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 15 Ağustos 2022; 22:50:32 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.