Şimdi Ara

Buyrun 1 galeri elinde 7 adet 2020 SIFIR civic!!! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
0
Favori
29.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
162 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Yani 247 gibi bir fiyata verir diye düşünüyorum. Galeri bana yakın zaten bir bakacağım.

Aslında benzinli Elegance gayet mantıklı araba olmuş alınır.

Alıntıları Göster

bence de. şu anki koşullarda bu fiyata eco elegance mantıklı, düşünülebilir...

• Ben sero B kullanıcısına yanıt
    Üstad bende buna kızıyorum , en çok bagiranlar yine en çok yanlısı yapanlar galiba, abi ilgilenmeyin bakmayın sormayın almayın !!! 6 ay arabasız kalınca kimse ölmez , piyasada ne al satıcı kalır ne galerici. Herkes kanunundaki açığı deliyor devlet biraz daha vatandaş odaklı vergilendirme yapsa hiç bir problem kalmaz aslında herkes çözümü biliyor fakat uygulayan yok yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

bence de. şu anki koşullarda bu fiyata eco elegance mantıklı, düşünülebilir...

Alıntıları Göster

Fabrika çıkışlı LPG sorun yaratıyor mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum, satılan civiclerin büyük çoğunluğu eco, olsaydı şu ana kadar duyardık bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ®ed ® kullanıcısına yanıt

Bi bitmediniz. SPK, Ticaret Bakanlığı diye bir şey var. Tekelcilik yapmak, mal stoklamak, piyasayı yapay yükseltmek veya düşürmek yasaktır. Gitsin bir fırın 50 kuruşa ekmek satmaya kalksın izin veriyorlar mı bak bakalım.

• Haybeden para datlu geliyi datlu. Aldılar tadını bırakmazlar.

• Ben konuyu anlamadım, ne var ki bunda?

Yıllardır zaten filo şirketleri bu şekilde toplu araç çekiyor.

• Almayacaksınız. Seve seve düşecekler.

• hondaya bir kuruş para verirsem öyle olsun atmalık çöp arabası...

• Benmi yanlıs gördüm honda sitesinde eco elegance 282 tl bunlarda 247 Bayı bunlara indirimlimi verıyor anlamadım

• Fakirler konuya dadandış belli la para var huzur var gider 7 tanede alınır 77 de. Bayi saygı ile karışık kebab dahi söylüyor en sorunsuz satışı. Ver canlıyı al arabayı. Garip garip soru yok aşırı pazarlık yok vs vs. Bizim millet 200 k araç alıyor mercedes almış gibi artistlik peşinde. Ama anahtarı getiren çocuğa 100 tl vermiyor. Fakirler gitsin 2. El alsın bayiler bizim. 🤣🤣🤣🤣

Not: Bende fakirim 1 dk olsada zengin galerici egomla hayal kurarak yazdım güzelmiş kafası beğendim para var huzur var 😊🤣🤣🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webco -- 20 Aralık 2020; 0:9:42 >
  • Bunlar nasıl bu kadar araba bulup alıyorlar ilginç.

• Sarı sitede, 50 takla atsam aklıma gelmeyecek olaylara şahit oldum. Araba almak mı töbe :) . Topu üç nokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonodias -- 19 Aralık 2020; 23:22:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Vatandaşa yok çekip galericilere el altindan satiş yapan bayiilerin;

Satis danismanlari
    Satis mudurleri

Distrubutor firma mufettisleri tarafindan tek tek tespit edilip meslekten men edilmelidir. Ayrica bayii ye ihtar cekilip sozkonusu eylemin tekrarinda bayiilik iptaline varan yaptirimlarin uygulanacagi tebliğ edilmelidir.

Alıntıları Göster
    güzel uygulama, isveç honda bayilerinin canı yapabilir, isveç 'ten bahsediyoruz di mi, bişey mi kaçırdım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 20 Aralık 2020; 0:23:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar yuzunden bayiler yuzumuze bile bakmadi, yok cektiler. Hakkimi helal etmiyorum, 3 kurus kar edicem diye kim dalavere cevirdiyse Allaha havale ediyorum onları.

• sorun bunlari alacak esekler de
  • Olay çok basit almayacaksın ve ağlamayacaksın almayın ulan almayın !!!!Bu şerefsizlere bu fırsatçılara kzo vermeyelim bilnçli akıllı tüketici olalım yeter ya hu

• The Division Bell kullanıcısına yanıt

Çok güzel söylemişsin dostum, gerçekten.

Ama bir şeyi unutuyorsun, Türkiye'de yaşıyoruz.

• üzerıne koymus 15bın ti caaa ret yapıyor  

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.