Şimdi Ara

Buyrun 1 galeri elinde 7 adet 2020 SIFIR civic!!! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
0
Favori
29.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
162 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: luckystar

Hastasın sen kesin . Bir psikolog ile görüş. Haksızlık yapanların hakkını savunuyorum aynı zamanda aclık suzuzluk karsıtıyım ama özel tüketime karsıyım . Ne oldugunla yüzleş

Panik oldu etekleri tutuştu ondan bu kıvranışları

Kim bilir geriye dönük ne haltlar yedi bakalim. Geceleri zor uyku uyur artik bu saatten sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: luckystar

Sana ne diyorum bende sana ? Sana ne ?

ben haksızlık oldugunu savunuyorum, sen haksizlık yapanları savunan bir zavallı durumuna düşüyorsun .

Yahu anlamadin mi halen, ya kendisi ya da emmisi dayisi filan galerici iste bariz belli.

Yarasi olan gocunur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki tarafında haklı olduğu konular var, biri demiş yasal biri demiş ahlaksızlık ikiside doğru, burda çözüm getirecek kişi oy verdiğiniz adamdır, yine bu oyu verenler galeriden alıyolarki bu adamlar çikolata stoklar gibi stokluyor ve getirisi oluyor kısacası win win durumu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: star scream

Galericiler göz göre göre karaborsacılık yapıyor kimse de bir şey demiyor.Ne ceza ne de bir şey var.Sadece bununla kalsa iyi, ben 20 tane megane , 23 tane polo görmüştüm galeride.Bi savcı da çıkmıyor bunlar ne yapıyor demiyor...

Ne karaborsaciligi kardesim bildigin sazan avliyorlar

Su anda ben de BIM'den su alip dukkan acip orda satsam karaborsaci mi oluyorum? Bizim milletimiz galericiden 0 arac alacak kadar salaksa bunlarin parasini almak zaten sevaptir

Yakinda ben de yapmak isterim boyle birsey, nasil olsa memlekette enayiden bol birsey yok, ugrasip deger uretmek yerine enayi silkelemek en iyi meslek

• quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

Ne karaborsaciligi kardesim bildigin sazan avliyorlar

Su anda ben de BIM'den su alip dukkan acip orda satsam karaborsaci mi oluyorum? Bizim milletimiz galericiden 0 arac alacak kadar salaksa bunlarin parasini almak zaten sevaptir

Yakinda ben de yapmak isterim boyle birsey, nasil olsa memlekette enayiden bol birsey yok, ugrasip deger uretmek yerine enayi silkelemek en iyi meslek

Alıntıları Göster

Piyasadan araçları toplayıp ve piyasada araç bulunamıyorsa fiyatları arttırıyorlarsa bunun adı karaborsacılıktır.

• atrix1212 kullanıcısına yanıt

Aslında yazdıklarını özeti :

Ama yol yaptılar ...

senin payını biz verdikte, sen anlamadın hala. Hala yaZıyorsun .

4 ncü maddende yazdıgın kısım da , aracın hangi şartlar ile 2 nci ele düştüğü. Sen hala bunu savunuyorsun .

Adabi muaşeret kuralları vardır bilirmisin , hiçbiryerde yazmaz .

nasıl alırsın konusu sana agır gelebilir . Girmeyelim.

senin hak , hukuk adaletinin gözünü seveyim. Anladın sen ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi burada atıp tutmanın anlamı yok. yiğit olan, adam olan, burada esip gürlemez. ister özel mesajla adresimi gelir karşımda konuşur.

buralar çürümüş yerler. kedinin aslan olduğu yer.

kanunu anlattığım için tehdit ediliyorum. örgütlü cehalet. sorsan hepsi aydındır atatürkçüdür iyi eğitimlidir :)

ülkenin özeti gibi yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atrix1212 -- 23 Aralık 2020; 19:51:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: star scream

Piyasadan araçları toplayıp ve piyasada araç bulunamıyorsa fiyatları arttırıyorlarsa bunun adı karaborsacılıktır.

Alıntıları Göster

Piyasada arac bulunamiyorsa ne demek? Kardesim 97 model chevy mi bu piyasada bulunamasin

Gerizekali olmayan ortalama akli olan bir birey gider bayiye istedigi araci siparis verir birkac ay bekler alir, otomobil satislari zaten rekor seviyelere dusmus fabrikalar satis satis diye bagiriyor. Bide ustune bayiden icin rahat rahat kazasiz belasiz alirsin.

Ama bizim milletimiz gibi dangalak olursan ustune 40 bin daha verir uckagitci galericiden alirsin sonra 0 aracta boya cikti diye foruma konu acip aglanirsin.

Ben ingilterede yasiyorum, eger bir galerici bayi fiyatinin 40 bin ustune sifir arac satsa millet birak satin almayi galericiye g*tuyle guler

Ama dedigim gibi guzel ulkemin guzel insani kendini opturmeyi seviyor o yuzden bunlarin parasini almamak gunahtir, ben de geri donersem bu tur islere giricem dedigim gibi, turkiyede en iyi meslek boyle kazlari yolmak

• Burası Türkiye İngiltere’den bahsedıyorsun . Her türlü davare, dolandırıcılık var . Adam 23 tane Polo almış ve ilana her renk var diye liste Fıyatından 60 bin fazlaya koymuş . Ne piyasasından , öptürmek saçmalıyorsun . Sen almaya gidiyorsun 270 bin aracın fıyatı, galerici aynı aracı 240 alıyor . Bu düzende biniciyi suçlamakta ne bilimmm ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

1- hayatında hiç hukuk dersi aldın mı bu yazıyı bulmak için çok uğraştın mı ?

2- bununla savcının karşısına git, alacagın cevabını tahmin edebiliyorum.

3-kamunun beslenme, sağlıklı yaşama ve korunma gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak için zorunlu olan

0 km still paket honda hangisi yukardıların ? İçinde Özel Tüketim Vergisi olan hiçbir sektör zorunlu değildir.

Ortada bir stokçuluk yok. Satan bayi alan 2.el galerici ve galerici elindeki malı istediği fiyattan satma hakkına sahip.

Tüketmemekte senin insiyatifin. Çünkü bu patates soğan değil.

Dünyada insanlar açlıktan ölürken kimse bu konuyu 20 sayfa tartışmadı.

Burada bu ağlamak yerine gidin afrika'da bir su kuyusu açtırın.

Tabi tüketerek mutlu olmaya calısmak sizin için daha kolay.

Alıntıları Göster

Üslup olarak yanlış olduğunu yazmıştım ama sonra sildim. Uzatmaya gerek yok. Aslında benzer şeyleri bende yazdım beslenme ihtiyacı, acil bir durum olmadığı için önemsenmiyor.

Benim demek istediğim otomobil almanın artık lüks sayılmaması gerektiği. Bazı konular günümüzde ihtiyaç haline geldi. Tabi ki bir soğan , patates veya cerrahi maske değil ama toplumda bir çok insan araba kullanmak zorunda kalıyor. Sadece sıfır fiyatlarının artması problem değil dolaylı olarak 2. el artışları insanları daha çok zor durumda bıraktı. Eşim tip 1 diabet hastası , bağışıklığı zaten zayıf. Aracımız olmasa ben ne yapıp edip onun can güvenliği için bu dönemde bir araç edinmek durumundaydım. Pandemi döneminde toplu taşıma onun için büyük risk. Bu sadece basit bir örnek.

Otomobil alan insanlar = Parayı nereye harcayacağını bilmeyen şımarık tipler algısının kesinlikle yıkılması lazım.

Emin olun 3-5 ay daha otomobil fiyatları artışa devam etse devlet de müdahale ederdi.

• siz burada birbirinizi yiye durun, galerici araç sayısını 5'e düşürmüş. siz atıştıkça adam araç satıyor  

• quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

bu kadar abartılacak bir mevzu yok; hoş değil yaptığınız..İnsanları etiketlemeler; aşağılamalar...kardeşim millet içini döküyor- fikrini beyan ediyor...

beğensen de beğenmesen de insanlar senden farklı düşünebilir; Atatürkçülükle vs..vs.. ile neyini bağdaştırıyorsun ??

ne alaka ??

suçtur-etik değildir- burada tabi ki faerklı düşünceler olacak ne bekliyorsun ??

bu kadar agresiflik iyi değil...

yoksa galericiler 50 yıl önce de vardı paraya para dmiyordu ya da batıyordu;yine aynı çark işleyecek..

bu forumda mesaj atarak-fikir beyan ederek birşeylerin değişme ihtimali olmadığını biliyoruz...farkındayız..

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.