Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.978
Cevap
51
Favori
71.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 130 TL'ye kadar bütçem var. Ellerim büyük ve palm grip şeklinde Mouse kullanıyorum. CS, PUBG, R6 Siege gibi oyunlar oynuyorum. Tavsiyelerinize açığım.
  • Gaming için en iyi f/p ürünü nedir
  • Arkadaşlar konu ile ilgilenmeyi uzun zamandır bıraktım. Konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar mesajları cevaplarsa sevinirim. Ara sıra bende cevaplamaya çalışacağım.
  • Logitech k360 nasıl dIR.kablosuz klavye almayı düşünüyorum bu model aklıma yattı.oyun kolay kolay oynamam .yazı internet vs.için..

yada bu fiyatlara (70 80 tl civarı )başka kablosuz klavye varmı bildiğiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloody b318 hakkında bilgisi olan var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok oyun oynamam, CS Go ve Borderlands oynatsın yeter. Logitech G300S Mouse kullanıyorum. Eski tip mouse pad kullanıyorum, oyun oynarken iş görmüyor. Şu kumaş gibi gözüken mousepadlerden ne önerirsiniz ? Pahalı olmasın, tercihen 30-40 lira. Teşekkür ederim.
  • KONUDAKİ TAVSİYELER GÜNCEL DEĞİLDİR. SADECE ÖZELDEN GELEN MESAJLARI CEVAPLIYORUM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

KONUDAKİ TAVSİYELER GÜNCEL DEĞİLDİR. SADECE ÖZELDEN GELEN MESAJLARI CEVAPLIYORUM.

Özel mesaj atıyorum.
  • quote:

KONUDAKİ TAVSİYELER GÜNCEL DEĞİLDİR. SADECE ÖZELDEN GELEN MESAJLARI CEVAPLIYORUM.

Neden böyle bir şey yapıyorsunuz?
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Konuyu güncel tutacak pek vaktim yok ve eskisi kadar ilgilenme isteğim kalmadı bu yüzden sadece özelden gelen mesajlara cevap veriyorum.
  • quote:

Konuyu güncel tutacak pek vaktim yok ve eskisi kadar ilgilenme isteğim kalmadı bu yüzden sadece özelden gelen mesajlara cevap veriyorum.

Bu kategori ürünlerin yenileri çok sık piyasaya çıkmıyor zaten, ayda bir kere bile güncelliğini denetleyip düzenleseniz iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

quote:

Bu kategori ürünlerin yenileri çok sık piyasaya çıkmıyor zaten, ayda bir kere bile güncelliğini denetleyip düzenleseniz iyi olurdu.

Orası öyle ama konuya bakıp kendilerine uygun olan modeli seçmek yerine çoğu soru sormayı tercih ediyor. Bende bu yüzden konuyu güncellemek yerine soruları yanıtlamaya karar verdim.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Steel series serisi 30 tl civarlarında olan bir modeli var, bendeki mouspadlerden bir tanesi o.
    Düşük hız ayarlarında kullanıyorum diyorsan enine geniş bir model alabilirsin ozaman steel series tyloo olabilir.Hem ucuz hem güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Steel series serisi 30 tl civarlarında olan bir modeli var, bendeki mouspadlerden bir tanesi o.
    Düşük hız ayarlarında kullanıyorum diyorsan enine geniş bir model alabilirsin ozaman steel series tyloo olabilir.Hem ucuz hem güzel.

Teşekkür ederim. Logitech G300S kullandığım için bunun geniş çakma mousepadlerinden aldım, işimi görüyor. Çok da detaylı araştırılacak bir şey değilmiş :)
  • Arkadaşlar konuda açtım ama sensei 310 almayı düşünüyorum cs ve lol oyuncusuyum. Fiyat olarakhttps://www.itopya.com/steelseries-sensei-310-siyah-gaming-mouse/ düşmüş. Eski faremhttp://www.vatanbilgisayar.com/f7-v-track-kablolu-gamer-mouse---kirmizi-siyah-desenli.html 4 sene memnuniyetle kullandım geçiş aşamasında sıkıntı yaşar mıyım tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• A9 iyi baya ellerin için uygun ise tavsiye ederim, Asus echelon alıp memnun kalmadım geri iade ettim A9 kadar akıcı değil metal ayaklar çok işe yarıyormuş gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

A9 iyi baya ellerin için uygun ise tavsiye ederim, Asus echelon alıp memnun kalmadım geri iade ettim A9 kadar akıcı değil metal ayaklar çok işe yarıyormuş gerçekten.

Son anda bu üründe karar kıldım.

http://www.hepsiburada.com/bloody-a9081-oyuncu-mouse-mouse-pad-bloody-a90-m-core-oyuncu-mouse-bloody-081-mouse-pad-p-HBV0000017S7Y

Çok teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.